Bu makale içeriğinde toplu bira ile ilgili. toplu bira hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Zafer Algöz Anlatıyor #1

Yeni güncellenen Zafer Algöz Anlatıyor #1

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için toplu bira dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

READ NOW  Sözen Değirmen İlk Kullanım Merkezleme | En doğru kahve değirmeni ankara ilgili içeriği sentezleyin

Konuyla ilgili paylaşım toplu bira

“Zafer Algöz Anlatıyor” ilk bölümüyle KAFA TV’de! Zafer Algöz, Türkiye’nin değerli tiyatrocu ve seslendirme sanatçısı Nur Subaşı ile geçirdiği eğlenceli anları KAFA TV için anlatıyor! Siz de bu eğlenceli anlara dahil olmak istiyorsanız videoyu sonuna kadar izlemeyi unutmayın. Yeni videoları kaçırmamak için kanala abone olup bildirimleri açabilirsiniz. Abone olun ve KAFA TV’de yayınlanan videoları kaçırmayın! Sizin İçin Seçimlerimiz: Zafer Algöz Anlatıyor: Kulis: Astroloji Şef: Taksi Şefi: Zeynep Miraç ile Portreler: YouTube Türkiye serüvenimize başladığımızdan beri kocaman bir aile edindik. KAFA dergisi YouTube kanalımızda yazarlarımızla röportajlar, sokak röportajları ve insan hikayeleri üzerine videolar paylaşıyoruz. Biz videoyu çekerken ve düzenlerken çok eğleniyoruz! Umarız bu size de yansır. Ailemize katılmak istiyorsanız abone olmayı unutmayın. Sponsorluk ve iş görüşmeleri için: İletişim@kafa1500.com Öneri ve görüşleriniz için: İletişim@kafa1500.com Kafa TV sosyal medya hesapları: 📌 İnstagram: 📌 Facebook: 📌 Twitter: 📌 Web Sitesi: #zaferalgöz #nursubaşı #KAFATV .

READ NOW  SAKİ SİYAH ÜZÜM RAKISI (Test Ettiğim ve Edeceğim Rakılar -1) | En doğru saki kara üzüm rakısı ile ilgili genel bilgiler

Bazı görüntüler toplu bira hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Zafer Algöz Anlatıyor #1 | Nur Subaşı
Zafer Algöz Anlatıyor #1 | Nur Subaşı

Okuduğunuz Zafer Algöz Anlatıyor #1 , Ardından, Travel Inn And Suites her gün hemen aşağıda yayınladığı başka içeriği arayabilirsiniz.

READ NOW  Iced Americano. #Shorts | starbucks iced americano tarifi ile ilgili en doğru bilgiyi özetleyin

Daha fazlasını burada görün

toplu bira ile ilgili anahtar kelimeler

#Zafer #Algoz #Anlatıyor #Nur #Subaşı.

zafer algöz,zafer algöz anlatıyor,zafer algöz anlatıyor 1.bölüm,zafer algöz nur subaşı,nur subaşı kimdir,komik hikayeler,eğlenceli anlar,kafa,kafa dergisi,eğlence,hikaye,röportaj,sokak röportajı,kafatv,kafa tv,kafadergisi,Cem yılmaz,Zafer,Algöz,Komik şeyler.

Zafer Algöz Anlatıyor #1 | Nur Subaşı.

toplu bira.

toplu bira içeriğiyle Travel Inn And Suites ‘ın sağladığı içerikle, size değerler getireceğini umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net toplu bira hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Mehmet Bir diyor ki:

  Benim de üstadla payaşılmaya değer bir anım var. Bir gece oyun çıkışı Taksim Sanatevi'nde içmişiz. Üstad kocaman bardağa doldurulmuş rakısına koyduğu buz küplerini bıcakla karıştırıp eritmeye çalıştığı gecenin ilerleyen saatlerinde gelen poker oyunu teklifini kabul eder. Ankara'dan gelen bir oyuncunun da olduğu grupla birlikte …daki yalıya gittik. Oyun iyice ısınmıştı . Üstad cebindeki 20 kadar 20 binlik banknotu oyuna sürdüğü sırada yanında oturduğum ve bir hayli kayıptaki oyuncu elindeki full 9 ile kazanmanın coşkusu ile kartları hızla masaya vurur. Beşinci kart diğer kartların arasına karışır. Küçük bir tartışma başlar. Oyuncu beni şahit gösterir. Ben de elinde full 9 vardı derim. Üstad: "Ben bugüne kadar pokerin kartlarla oynandığını bilirdim, bu gece şahitle oynandığını da gördüm" dedi.

 2. Bilgin Timur diyor ki:

  Saglıklı, uzun refah içinde bir ömrünüz olsun.
  Ne içten, dogal, samimi insansınız.
  Anlatımlarınızla bizleri mutlu ediyorsunuz.
  Sizde hep mutlu olun.

 3. Alen çiftçi diyor ki:

  Zafer Algöz'ü meğer hiç tanımıyormuşum. Adam efsane. Cem Yılmaz ile neden kanka olduğunu şimdi anlıyorum. Çakal Cem Yılmazz 😈 hakketen Zafer Algöz gibi biriyle yaşlanmazsınız yeminle 🧿

 4. ece tor diyor ki:

  Zafer Algöz-Haşırt dı bilekbord
  08:00━━━●───── 08:40
  ⇆ㅤㅤ ◁ㅤ ❚❚ㅤ ▷ㅤ ㅤ↻
  ılıılıılıılıılıılı
  ᴠᴏʟᴜᴍᴇ : ▮▮▮▮▮▮▮▯▯▯ ılıılıılıılıılıılı
  ᴠᴏʟᴜᴍᴇ : ▮▮▮▮▮▮▮▯▯▯

 5. şerif kaya diyor ki:

  Yok böyle bir güzellik anlatım yok yıkılıyorum gülmekten yaşlar geldi gözlerimden iyili varsınız 😂😂

 6. Muammer Akar diyor ki:

  Zafer algöz bey siz yaşayan efsanesiniz
  Ne olur yaşadığınız ve sağlığınız müsade ettiği sürece hatıralarınızı anlatın
  Bodrum dan selamlar.

 7. Hasancnyofficial diyor ki:

  Bir genç olarak değerli Zafer abimizin anlattığı yaşam hikayeleri beni çok cezbediyor ve heyecanlandırıyor inşallah canlı dinlemek nasip olur müthiş bi anlatımı var ki sabaha kadar dinlerim diyebilirim harika 👏👏👏

 8. Cilcila Cilcila diyor ki:

  Zafer abi çok tatlisin yaaaa 💕 Nasil guzel bi anlatim öyle seni bayila bayila dinliyorum. Ayrıca ulkemizin bu kadar önemli degerlerini hem bizlere tanitmak hem de onları anmak aşırı kiymetli…
  Saglikla yaşa 🙏👑

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir