Makalenin konusu amasra türkiye haritasında nerede ile ilgili olacaktır. amasra türkiye haritasında nerede hakkında bilgi sahibiyseniz, bu Yürek Yakan Harita: Bartın’daki Maden Patlaması Nerede ve Nasıl Oldu? makalesinde Travel Inn And Suites ile birlikte amasra türkiye haritasında nerede hakkında bilgi edinelim.

Table of Contents

Yeni güncellenen Yürek Yakan Harita: Bartın’daki Maden Patlaması Nerede ve Nasıl Oldu? içindeki amasra türkiye haritasında nerede ile ilgili içeriğe genel bakış

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde kendiniz için daha yararlı anlayış için amasra türkiye haritasında nerede dışında bilgiyi güncelleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

Konuyla ilgili bazı içerikler amasra türkiye haritasında nerede

Bartın’ın Amasra ilçesindeki TTK madeninde grizu patlaması meydana geldi. Bu yürek burkan patlama ile madencilik terimleri sancılı bir şekilde hayatımıza yeniden girdi. İşte patlamanın sebepleri Türkiye Gazetesi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: ► #bartın #maden #patlama =========================== Türkiye Gazetesi Resmi Web Sitesi ► Türkiye Gazetesi Sosyal Medya Adresleri ► ► ► ► .

READ NOW  Kurtuluş Kuş & Burak Bulut - Baba Yak | çal nereye bağlı ile ilgili en eksiksiz bilgiye genel bakış

amasra türkiye haritasında nerede konusuyla ilgili görüntüler

Yürek Yakan Harita: Bartın’daki Maden Patlaması Nerede ve Nasıl Oldu?
Yürek Yakan Harita: Bartın’daki Maden Patlaması Nerede ve Nasıl Oldu?

Görüntülediğiniz Yürek Yakan Harita: Bartın’daki Maden Patlaması Nerede ve Nasıl Oldu? hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, Ardından Travel Inn And Suites Güncellemeyi hemen aşağıda olan daha fazla bilgi arayabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

READ NOW  ÇATALCA DEPREME HAZIR MI? | En doğru çatalca hangi yakada ile ilgili tüm içerik

amasra türkiye haritasında nerede ile ilgili anahtar kelimeler

#Yürek #Yakan #Harita #Bartındaki #Maden #Patlaması #Nerede #Nasıl #Oldu.

Türkiye Gazetesi,son dakika,haber,gündem,spor,siyaset,haberler,bartın maden,bartın maden ocakları,bartın maden patlaması,bartın maden adam,bartın amasra,bartın amasra patlama,patlama,maden patlaması,maden,maden bartın,maden patlama amasra,amasra,amasra bartın.

Yürek Yakan Harita: Bartın’daki Maden Patlaması Nerede ve Nasıl Oldu?.

amasra türkiye haritasında nerede.

amasra türkiye haritasında nerede bilgisiyle Travel Inn And Suites sizin için güncellenen bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net amasra türkiye haritasında nerede hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Karanfil gözlüm official🎵 diyor ki:

  BENCE TÜRKİYRDEKİ MADEN OCAKLARI İNCELENSİN YENİ HABER ALDIM KASTAMONU KÜR DE OLAN MADEN OCAGINDA İMALER VARMIŞ ŞEFLER VALİ GELDİ ZAMAN TEMİZ ALANA KOYUYORLAMIŞ VE ACIK KAPIYORLARMIŞ LÜTFEN YORUMU DİKATE ALINSIN CUMUR BAŞKANIMIZ BENCE ARTIK GÖZÜNÜ ACSIN YOKÖYLE AİLERE YARDIM EDERİZ DEMEYLE OLMUYOR KİMSE KİMSENİNN YOKLUGUNU YERİNİ DOLDURAMAZ BEBEKLERİN YÜREGİ YANARKEN KİMSEDEMİYOR BABALIK YAPARUZDİYE CÜNKÜ BABANIN YERİNİ KİMSE DOLDRAMAZ ARTIK YETRR YÜREKLER AĞLAMASIN EVLATLAR ANNALAR BABALAR AĞLAMASIN DUTDENİLSİN COK İMAL VAR MADEN OCAKLARINDA VE BİRŞEKİLDE ÜSDÜN0 KAPATIYORLAR LÜTFEN YORUMU DİKATE ALIN KASTAMONU DAKİ KÜRE İLCESİNDEKİ MADENCİLERDE DİYOR BİZİM CAN GÜVENLİYMİZ YOK YANGIN OLSA BİZ YANARIZ KACAMAYIZDİYOR LAR NEREDE BÜMİLET DEVLET İLA CANLARMI YANSIN ARTIK İNCELENSİN TÜRKİYEDEKİ BÜTÜN MADENOCAKLAR6 BİZ TÜRKİYEDE DUYORUZ MADEN OCAKLARI YANIYOR PATLIYORDİYE DIŞ DEVLETDEGİL YETERYA .😠😡😡

 2. Elvin Abdullayev diyor ki:

  Allah rehmet elesin ailələrinə Başları sag olsun deyirik 🇹🇷🇦🇿 amma havalandırma sistemi olmadan, təhlükəsizlik tədbirləri görmədən calışmagda cox riklidir.

 3. Chatlak Kemanci diyor ki:

  Yazık günah bunca vefat eden insanlara hiç mi önlem alınmaz ya ne kadar daha can gidecek acaba ??? Artık tedbir alınsın

 4. 《FERD!》🌀《OTAN》 diyor ki:

  Cok Zor Büyüyoruz Cok Kolay Ölüyoruz
  Türkiye Cok Güzel Bir Ülke Vatandaşı Olmadığınız Sürece

 5. İbrahim 🇹🇷 diyor ki:

  boş haber acık ve net bellı maden ocagı işletmesi mehmet hattat gereken onlemleri almadıgı acık ve net maden ocagı nekadar derıne ınerse ıcerdekı havalandırma sıstemlerı okadar ıyı derecede olması gerek burda havalandırma sıstemlerınde ıhmalsızlık var pekı bu ıhmalsızlıge yetkılıler hıcmı gormedı bu maden ocakalrı beş senede bır mı muhfettiş ıncelıyor neden belırlı aylarda gelıb yerın altına gırecek ıncelemelerde buluncak bunu yapıyorlarmı yok cok ıhmal var denetleme sıfır hıcmı gecmışte ders almıyoruz neymış maden ocagına kapatmışlar bu onlemler en başında alınmış olsaydı bu uzucu hadıse yaşanmazdı bızde nezaman iş kazası oldumu ozaman daha once yapılması gereken onlemlerı iş işden gectıkten sonra yapıyoruz

 6. Mervee diyor ki:

  Tüm kalbim ve dualarım Bartın- Amasra da dilerim maden işçilerimiz sağ salim kurtulur ve Ailelerine kavuşur . Rabbim muhafaza etsin yâr ve yardımcınız olsun canla başla çalışan tüm ekibin🤲🤲🤲🤲

  Türkiyemize, devletimize ve milletimize çok büyük geçmiş olsun 🤲🤲🇹🇷🇹🇷🇹🇷
  Rabbim korusun bir daha göstermesin inşAllah. Rabbim yaralılara şafi ismi hürmetine acil şifalar versin.
  Hayatını kaybeden işçilerimize de Allahdan rahmet dilerim ve ailelerinin ve milletimizin başı sağolsun 🤲🤲

 7. Ramazan Akkuş diyor ki:

  Allah rahmet eylesin mekanları Cennet olsun kederli ailelerine başsağlığı diliyorum ihmal etmeyin artık şu kısa ömrümüzde birçok şeyi emniyet güvenlik şart her daim her yerde her işte ihmalsizlik bizi bitiriyor birşey olmadan önlem alınsa göz yumulmamasa şuan giden canlar hayatta olabilirlerdi bunun için önce emniyet sonra hareket nerde olursak olalım işçisi patronu kralı paşası her kim sek ihmalsizliğe göz yummayalım.

 8. Aesthetic Man diyor ki:

  İNANAMIYORUM! Delirecem!….saçımı sakalımı yolacam nerdeyse ya!

  Bir yanda 41 can gitmiş, 41 yuva yıkılmış, 41 aile dağılmış….bir yanda da "eee, bu işin raconu budur, öleceksiniz tabii" diyenler var. Allah’ın azabı, gazabı ve laneti BUNU diyenlerin ve ailelerinin üzerine olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir