Makalenin içeriği en sert bira tartışacak. en sert bira hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Yılmaz Özdil salonu yıktı geçti: Erdoğan bir tane bira içseydi çok… makalesinde TravelInnAndSuites ile en sert bira’yi analiz edelim.

Yılmaz Özdil salonu yıktı geçti: Erdoğan bir tane bira içseydi çok… en iyi en sert bira ile ilgili genel bilgiler

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için en sert bira dışında bilgi ekleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Yükselen pazarlar Heineken'e yaradı - corporate | En iyi heineken bira alkol oranı ile ilgili genel bilgiler

Konuyla ilgili bilgiler en sert bira

Halk TV YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: Halk TV Resmi Web Sitesi www.halktv.com.tr Halk TV Sosyal Medya Adresleri: .

en sert bira konusuyla ilgili görüntüler

Yılmaz Özdil salonu yıktı geçti: Erdoğan bir tane bira içseydi çok…

Görüntülediğiniz Yılmaz Özdil salonu yıktı geçti: Erdoğan bir tane bira içseydi çok… içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, TravelInnAndSuites ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer makaleleri arayabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

en sert bira ile ilgili anahtar kelimeler

#Yılmaz #Özdil #salonu #yıktı #geçti #Erdoğan #bir #tane #bira #içseydi #çok.

READ NOW  Kaymak Birası | Butterbeer | Harry Potter 🍺 | karamelli bira hakkında en doğru bilgiyi özetleyin

Halktv,halktv canlı,yılmaz özdil,halk arenası,halk tv izle,uğur dündar,yılmaz özdil erdoğan,erdoğan bira,yılmaz özdil erdoğan bira.

Yılmaz Özdil salonu yıktı geçti: Erdoğan bir tane bira içseydi çok….

en sert bira.

en sert bira içeriğiyle travelinnandsuites.net ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net en sert bira hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. İrfan Türkan diyor ki:

  Ne sacmalıyorun sabah kadar it gibi içip yollarda sızanlar bağırıp çağıranlar insanları rahatsız edenler ne olacak bir birlerine küfür kawgalar ne olacak adamlar bide alkişlıyor bunu nie konuşmuyorsunuz alkollü araba kullanıp kaç kişi öldü öyle

 2. Sahip kıran diyor ki:

  Aklınız fikriniz alkol başörtüsü bu halkın anası ağlıyor çiftçi işçi gençler yokluk içinde yıllar oldu kimse Doğu Anadolu bölgesi güneydoğu ve iç Anadolu bölgesinde yatırım yok derdiniz işiniz gücünüz Seçim ben bunu yaptım sen çaldın o çaldı alayınız aynı

 3. Hasan Çil diyor ki:

  yılmaz özdil allah insanda nur yarattmıştır sizde o varmı ölüm var bilirsin seni ahirette kim kurtaracak seni yaradan kim orda seni izleyenler senin gibi heralde dinine baglı insan seni dinlemez zaten yazık insanlara bilgin var diye konusuyorsun yazık ölünce kabre girdinmi neyin ne olduğunu anlarsın seni izleyenler bile kurtaramaz yazık allah sizin gibi insanların şerrinden korusun .

 4. Ahmet Keten diyor ki:

  Ulkemizi begenmiyorsan git danimarkaya veya hollanda ya tam sizlere göre pompei de balayı lut gölünde boy abdestti al öyle konuş erdoğan nı

 5. MAXİ MİLYAN diyor ki:

  Medeniyet mini etek giymek dövme yapmak küpe takmak göbek açmak değil…..medeniyet kendini ebedi ateşten korumak için Kur'an'a sünnete kalben uymaktır.

 6. MAXİ MİLYAN diyor ki:

  chp dışındaki il ve ilçelerde insani gelişmişlik sıfır…….. gülünç yaa😭😭😭😭😭😭😀😀😀😀😀 .kim buna inanıyor

 7. Tamar diyor ki:

  İçene de, içmeyene de saygılı olmak varken, sözde birbirimizle dalga geçmek, ancak terbiyesizlik ve görgüsüzlükle açıklanabilir. Salon “yıkıldığı”na göre kimilerinin çağdaşlık, uygarlık iddiası hikaye.

 8. ozzieksk diyor ki:

  Aynen bir izmirli olarak icki icmiyorum haram dedigim icin bircok arkadasim dislamisti. Ailecek ne yobazligimiz kaldi ne dinciligimiz.

 9. Fita Cabinets diyor ki:

  Erdoganin bira içmesine gerek yokki,adam 2023te uzaya gidicez diyor..
  Kim bira içipde uzaya çikabiliyor?
  2020 dede yerli milli otomobil yollarda olacakti ama olmadi..sanirim lastik falan patladı..yoksa görürdük yollarda.
  Bizim sadece sözde yaptiklarimizi avrupa yapamiyor..!
  Almanya bizi kiskaniyormuş,valla helal..!

 10. Sero diyor ki:

  Bıktık artık sizin gibi insanlardan gerçekten. Gençleri bu kadar bozmaya çalışmak neden?? Ahlaki değerlerden yoksun nesil neden bu kadar hoşunuza gidiyor? Atatürk üzerinden para kazanmak , 100 yıl önceki adamın sırtından geçinmeyi alışkanlık haline getirmek neden?

 11. İslam hak dindir diyor ki:

  Utanmadan bu adamı alkışlıyorsunuz kamalistler olduğunuz çok belli Rabbim bu zihniyetten çıkarsın sizi gençlere çok kötü örneksiniz!!!!!

 12. Cesi diyor ki:

  2023 de de aynısını yapcaklar. yalancı bahar havasına sokacaklar ama halk şimdiden bıkmış durumda olduğu için artık tutmayacak

 13. Sukru Gurcanogu diyor ki:

  Muhteşem bir bir insansın yılmaz bey , ama yanlış meslek secmisin, kömedyen olarak ülkede kimseyi birakmazdin ( kötü yorum olarak algılamayın ltf )

 14. Mustafa Kutlu diyor ki:

  Maide Suresi'nin 90.  geldi:
  “Ey iman edenler! (aklı örten)  (ve benzeri şeyler), kumar, dikili taşlar ve fal okları ancak, şeytan işi birer pisliktir. Onlardan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir