Bu makale yere batan sarnıcı hakkında açıklama sağlayacaktır. yere batan sarnıcı için arama yapıyorsanız, bu Yerebatan Sarnıcı’nın Yeni Haline Bir de #BuAçıdanBak makalesinde yere batan sarnıcı’yi Travel Inn And Suites ile netleştirelim.

yere batan sarnıcı ile ilgili içeriği Yerebatan Sarnıcı’nın Yeni Haline Bir de #BuAçıdanBak içinde ayrıntılı olarak ele alma

Videoyu buradan görüntüleyin

READ NOW  EURO KULLANMAYAN KENDİ PARALARINI KULLANAN AVRUPA ÜLKELERİ HANGİLERİ ? | euro para birimi hangi ülkenin hakkında en ayrıntılı bilgileri kapsayan

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde, sizin için daha değerli bir anlayış için yere batan sarnıcı dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en doğru bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar yere batan sarnıcı ile ilgilidir

OPPO ile #Bu Yöne Bak serisinin bu bölümünde İstanbul tarihinde gizemlerle dolu bir mühendislik harikası Yerebatan Sarnıcı’ndayız. Restorasyonu tamamlanan Yerebatan Sarnıcı’nda İstanbul’un tarihine, Medusa’ya, yeni heykellere ve suyun yolculuğuna tanık oluyoruz. #OPPO İle Bu Yöne Bak · Tüm Bölümler Burada: LÜTFEN VİDEOYU BEĞENMEYİ, ABONE OLMAYI, BİLDİRİMLERİ AÇMAYI UNUTMAYIN. COŞKUN ARAL’I TAKİP EDİN: instagram.com/coskunararal twitter.com/coskunaralresmi facebook.com/coskunaralresmi DAHA FAZLASI İÇİN: haberci.com .

READ NOW  #05 | Japonya'da 1 Dolar Neden 114 Yen? | Yeni güncellenen japonyanın para birimi nedir ile ilgili genel bilgiler

yere batan sarnıcı içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

Yerebatan Sarnıcı’nın Yeni Haline Bir de #BuAçıdanBak
Yerebatan Sarnıcı’nın Yeni Haline Bir de #BuAçıdanBak

Okuduğunuz Yerebatan Sarnıcı’nın Yeni Haline Bir de #BuAçıdanBak hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, Ardından, TravelInnAndSuites her gün yayınlanan diğer içeriği hemen aşağıda arayabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

READ NOW  ERZİNCAN KEMALİYE (EĞİN) SOKAKLARINDA GEZİ | kemaliye turu ile ilgili tüm bilgiler en doğrudur

yere batan sarnıcı ile ilgili bazı öneriler

#Yerebatan #Sarnıcının #Yeni #Haline #Bir #BuAçıdanBak.

yerebatan sarnıcı,yerebatan sarnıcı 2022,yerebatan sarnıcı yeni hali,edmondo de amicci,istanbul,istanbul tarihi yerler,istanbul gezi rehberi,basilica cistern,osmanlı devleti,doğu roma,bizans imparatorluğu,efsaneler,sarnıçlar,mitler,medusa,heykel,ibb miras,yerebatan sarayı,oppo,oppo reno 7,justinianus.

Yerebatan Sarnıcı’nın Yeni Haline Bir de #BuAçıdanBak.

yere batan sarnıcı.

yere batan sarnıcı hakkındaki bilgilerle travelinnandsuites.net sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. yere batan sarnıcıTravelInnAndSuites hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Lilith Ramhunga diyor ki:

  YerseniZ … !
  ‘MühendiZlik ‘ değil : MÜHENDİSLİK.
  Ya yeryüzü rabbileriniz gideAyak size de YEREBATAN ile ilgili hakikati üfürmedi kulaklarınıZa ya da siZ hâlâ ısrarla giderAyak “ hâkikat “ adı altındaki yalanları trübünlere oynamak adına üfürmeye devam ediyorsunuZ .
  Neyse ki bilmeyenlerin, bilse de söylemeyenlerin de tümü ÇOK YAKINDA bildikleri , onlara öğretildiği anlam da vakıf olacaklar tüm ilahe hakikatlere , virGÜL

 2. Fikret Akkaya diyor ki:

  Restorasyon böyle yapılır, ellerinize sağlık! Sadece tarihi ön plana alın, gün ışığına çıkarın, dumansız fabrika gibi çalışsın, cari açığınız olmasın… Teşekkür ederiz, HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK…

 3. Şeytan Arabalı Adam diyor ki:

  Yayini OPPO a73 ile izliyorum. OPPO bu tip yayınlara destek olmaya devam ederse yeni telefonum da OPPO tercih ederim

 4. sefo 6157 diyor ki:

  Suyun içerisinde yüzen binlerce balık vardı göremedim. Videoda mı görünmüyor anlayamadım. Merakımdan soruyorum.

 5. Murat Çimen diyor ki:

  Cevreye tarihe topluma hizmet veren allha emanet olun zarar gelmesin halgın salıgını isterım sınır kapısı namustur

 6. Kkkkk diyor ki:

  Işıklar olmamış çok yapay duruyor keşke tatihi eser aydınlatması ışıklarından olsaydı flaş şeklinde yer yer geri kalan yerler karanlık olsaydı

 7. Merve diyor ki:

  Gereksiz heykeller var bence. Orijinali zaten harika ve her sütün bir heykel gibi ihtişamlı duruyor. Başka alakasız şeylerle doldurmaya gerek yok.

 8. Ferhat çelik diyor ki:

  2017 de gittim temmuz ortasında dışarısı bunaltıcı sıcak iken aşağısı buzhane gibiydi sular vardı icinde balıklar falan

 9. CuteFox diyor ki:

  Sarnıç 6. yüzyılda Bizans imparatoru Jüstinyen tarafın yaptırılmış ve orijinal adı Great Justinian Basilica Cistern’dir (Büyük Jüstinyen Sarnıcı). Yerebatan sarnıcı ise tamamen uydurma/yakıştırma bir isimdir ve bu muhteşem mekanın tarihi itibarını zedelemektedir.

 10. Taki Yurttan diyor ki:

  Çoşkun bey size ve kariyerinize çok saygım var bu kilonuz nedir ?kendinize bunu yapmayın lütfen sizi seviyoruz

 11. Konuralp Balcik diyor ki:

  valla en kötü alet ustanın elinde müthiş olur. Su youtube bukadar yüksek kaliteli Görüntü yükleyen az kişiden birisn abi bulanık videolar seyretmekten kendimizden geçmişiz.

 12. ismail topakkaya diyor ki:

  bilgiler için çok teşekkürler emeklerinin karşılığını alamıyor olsada lütfen bilgilendiriçi bilgilerini bizden eksik etme

 13. Ersan Akyurekli diyor ki:

  Tuvaletlerimizde sifonu çektiğimiz zaman aslında temiz bir suyu kanalizasyona gönderiyoruz oysa suyun önemini ve değerini bilen ülkelerde tuvalet temizliğinde yağmur suları veya günlük kullanılan atık sular kullanılıyor. Bir gün gelecek ve "Biz bu hatayı nasıl yaptık?" diye çok kahrolacağız ama iş işten geçmiş olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir