Bu makalenin bilgileri bahçe patara etrafında dönecektir. bahçe patara ile ilgileniyorsanız, bu villa bahçe patara makalesinde TravelInnAndSuites ile bahçe patara hakkında bilgi edinelim.

bahçe patara ile ilgili içeriği villa bahçe patara içinde ayrıntılı olarak ele alma

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için bahçe patara dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, En ayrıntılı bilgiyi size getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Manisa Salihli Baba Oğul Sosyal Tesislerinde Çok Güzel Bir Mekanda Kahvaltı Yaptık | salihli kahvaltı ile ilgili en doğru içeriğe genel bakış

bahçe patara ile ilgili içerik

Villa Bahçe Patara, 8 dönümlük zeytinlik içinde konumlanmış, tamamen doğal taş ve sedir ağacından yapılmış korunaklı 3 villadan biridir. Garden Patara 2 yatak odası, tam donanımlı açık mutfak ve oturma odası bulunan dubleks bir villadır. Yatak odaları üst katta, banyo ve tuvalet ortak, bir banyo ve tuvalet alt kattadır. Havuz alanı tamamen korunaklıdır. Villaya ulaşım Kalkan Fethiye karayolunun son 4 km sinden sağlanmaktadır. mesafe stabilize yoldur. Villa Bahçe Patara’nın yer aldığı 8 dönümlük bahçede ev sahibi de yaşamakta olup, yemek ücreti karşılığında misafirlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri küçük bir tesis de bulunmaktadır. Doğa ile iç içe, sakin, sakin ve huzurlu bir ortamda tatil geçirmek isteyen her görüşten aileler, muhafazakar aileler ve balayı çiftleri için ideal bir tatil villasıdır. Garden Patara, olağanüstü doğa manzarası ve Patara manzarası ile size doyamayacağınız bir tatil yaşatmak için 2019 yılı rezervasyonlarına hazır. 1. Yatak Odası: Çift kişilik yatak, giyinme dolabı, komidin, ortak banyo wc 2. yatak odası: 2 adet tek kişilik yatak, giyinme dolabı, komidin, ortak banyo wc.

READ NOW  Le Petit Eymir’de kahvaltı | le petit eymir ile ilgili en eksiksiz bilginin özeti

bahçe patara konusuyla ilgili bazı resimler

villa bahçe patara
villa bahçe patara

Okuduğunuz villa bahçe patara hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, O zaman TravelInnAndSuites her gün aşağıda yayınladığı diğer konuları arayabilirsiniz.

READ NOW  BURSA VLOG I Yeme Bozukluğu ve Seyahat, Bol yemeli iki gün, Pideli Köfte, Kazandibi | bursada yemek ile ilgili en iyi içeriği özetleyin

Daha fazlasını görün

bahçe patara ile ilgili öneriler

#villa #bahçe #patara.

yt:stretch=16:9,villa,bahçe,muhafazakar,korunaklı,balayı,doğa içinde,doğa manzaralı,deniz manzaralı,havuz,patara,ozel otopark.

villa bahçe patara.

bahçe patara.

bahçe patara hakkındaki bilgilerle Travel Inn And Suites ‘ın size verdiği bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Travel Inn And Suites bahçe patara hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir