Bu makale, sancaktepe istanbulun neresinde ile ilgili açıklamalarla güncellenecektir. sancaktepe istanbulun neresinde arıyorsanız, bu Ünlü profesör tarih verdi: İstanbul'da iki deprem olacak makalesinde sancaktepe istanbulun neresinde ile Travel Inn And Suites’ı tartışalım.

Yakın zamanda güncellenen Ünlü profesör tarih verdi: İstanbul'da iki deprem olacak içindeki sancaktepe istanbulun neresinde ile ilgili içeriğe genel bakış

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayış için sancaktepe istanbulun neresinde dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en doğru değeri katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Melen Çayı Rafting ve Kamp Maceramız | melen gölü kamp hakkında genel bilgiler doğru

Konuyla ilgili içerik sancaktepe istanbulun neresinde

Türkiye’nin gündemine girmeyen konulardan biri de deprem. Özellikle son dönemde yaşanan küçük çaplı depremlerle gündeme gelen İstanbul depremini merak edenleri Prof. Dr. Ovgun Ahmet Ercan yanıtladı. 1960’lı yıllardan itibaren Kuzey Anadolu fay hattı boyunca doğudan batıya depremler gelmeye başlamıştır. Kocaeli depremi yaşandı. Bu depremin aynı hat üzerinde batıda meydana gelmesi muhtemeldir. Aslında İstanbul’da deprem olmayacak. Kuzey Marmara depremi olduğu için Tekirdağ, Yalova, Bursa ve Çanakkale etkilenecek. Balkanlardaki depremler Türkiye’deki depremleri tetikler mi? Afrika kıtası yılda 3-4 santim Anadolu yapısına çarpıyor. Bu gerilim depremlerle kendini boşaltır. Balkanlardaki depremlerin Kuzey Anadolu kırığımızla alakası yok. İstanbul’da iki deprem bekliyorum. Bir yerde büyük bir deprem olduysa orada en az o kadar deprem olmasını bekliyoruz. Küçükçekmece tarafında bir, Mudanya’dan Çorlu üzerinden Edirne’ye giden hat üzerinde bir deprem olacak. Kuzey Marmara bugüne kadar 16 büyük deprem gördü. 17’sini bekliyoruz. İstanbul’un en riskli bölgesi olan Haliç hattının altında kalan Asya ve Avrupa yakasındaki tüm bölgeler deprem riski altındadır. Deprem beklediğim yıl 2045. CNN TÜRK YOUTUBE KANALINA ABONE OL ➤ ➤TÜM PROGRAM İÇERİĞİ İÇİN: ➤ ➤ ➤ ➤ ➤ ➤ #CNNTÜRK #Sondakika #Deprem .

READ NOW  Herkes Memleketinde Yaşasaydı, Türkiye'nin En Kalabalık Şehri Hangisi Olurdu ? | dünyanın en kalabalık şehri hangisi ile ilgili tüm içerik ayrıntılı olarak

sancaktepe istanbulun neresinde konusuyla ilgili bazı görüntüler

Ünlü profesör tarih verdi: İstanbul'da iki deprem olacak
Ünlü profesör tarih verdi: İstanbul'da iki deprem olacak

Görüntülediğiniz Ünlü profesör tarih verdi: İstanbul'da iki deprem olacak hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, O zaman Travel Inn And Suites her gün hemen aşağıda güncelleyen diğer makaleleri arayabilirsiniz.

READ NOW  #Didim kamp alanı #Tavşanburnu Orman Kampı #Didim Aydın Turkey | aydın didim kamp alanları ile ilgili en ayrıntılı bilginin özeti

Burayı tıklayın

sancaktepe istanbulun neresinde ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Ünlü #profesör #tarih #verdi #İstanbul39da #iki #deprem #olacak.

istanbul depremi,büyük deprem,istanbul deprem anı,büyük marmara depremi,cem seymen,cem seymen sabah programı,adan zye,a’dan z’ye,Kuzey Marmara depremi,Kuzey Anadolu fay hattı,Övgün Ahmet Ercan,Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan,son dakika,deprem,büyük istanbul depremi,istanbul deprem,istanbul deprem 2019,2020,deprem tahminleri,kandilli rasathanesi,marmara deprem,deprem 2019,deprem uyarısı,son dakika deprem,deprem anı,deprem uzmanı,istanbulda deprem.

Ünlü profesör tarih verdi: İstanbul'da iki deprem olacak.

sancaktepe istanbulun neresinde.

sancaktepe istanbulun neresinde bilgisiyle TravelInnAndSuites ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. sancaktepe istanbulun neresinde hakkındaki makaleyi TravelInnAndSuites ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. ilknur bozacı diyor ki:

  Bu iki deprem burda olmadı ama İstanbul içinde geçerli bu malesefki Kahramanmaraş'ta başlayan ve daha birçok şehre uzanıp birçok can alan bu iki depremde hayatını kaybedenlere Allah rahmet eylesin geride kalanlarada sabır versin bizim devletimize de akıl versin ne zaman önlemler alınmaya ve birşeyler yapilmaya başlıcak aynı şey bizim başımıza gelincemi terk edemiyoruz gidemiyoruz ekonomi yeterli değil hergün ölüm korkusuyla yaşıyoruz. Yapmayın kimsenin hesabını ödeyemezsiniz. Asıl adalet tecelli ettiğinde cezanın ağırlığının altından kalkamazsiniz. Afdanda yararlanamazsınız.

 2. Mustafa Unal diyor ki:

  Allah korusun
  On ili vuran çifte deprem İstanbul'da olmuş olsaydı, depreme şahitlik edecek canlı kul kalmazdı,,,

 3. Dhul Qarnayn diyor ki:

  Selamünaleyküm değerli Arkadaşlar,

  23 Haziran 2022 Perşembe Sabah Namazı sonrası Rüyamda Gökte güzel Manzaralı renkli bir belde Doğa Resmi Sanki ceptelofonu, Smartphone ile çekilmiş gibi idi.

  Ve denildiki : Bu Yerde Deprem olacak

  Düşündümki burası neresi diye, hiç tanıdık bir bölge değil di.

  Çok Merak uyandırdı bende ve hemen ardından

  Resmin olduğu Yerde Kül renginde Istanbul yazılıydı ve korkutucu,

  ürpertici hissettim.

  Inanıyorumki pek yakında büyük Istanbul Depremi olacak.

  Arkadaşlar Sizlerin anlatmış olduğunuz bir çok Şeyleri yaşayıp Tecrübeler edindim. Önceki Yaşamlarım ve Zamanyolculugu, Tayyimekan ile defalarca Kıyametin Kopuşunu Yecüc ve Mecüc istilasını da gördüm yaşadım. Ben seçilmiş Zülkarneyn, ( Samuel Peygamber ) im

  Beklenen Istanbul Depremi Agustos 2022 Mart 2023 e denk olan zaman içerisinde olabilir Ramazan 23 ( Nisan 14 ) 2023 de Gökten cok şiddettli infilak, Patlama sesi duyulacak .

  hatırladığım Büyük Istanbul Depremi bu Gök ten gelen infilak Sesi, grültüsünden bir Ay önce olduğu.

  Bizlerin amacımız İnsanlığı uyarmak ve tedbir alarak, Teyakkuzda olup bu Felaketleri atlatmak.

  Saygılarımla sağlıcakla hoşçakalınız

  Mehdi Zülkarneyn a.s Ömer Hacıalioğlu ( Yılmaz )

 4. fehmi Madakbas diyor ki:

  türkiyede sunucu spiker ve moderatörlerin daha iyi eğitim alması şart 70 ve 80 senesindeki spikerleri izlerinlerdir nerde konuşulur nerde susulur eğitim şart hemde şam şart haksızmıyım

 5. Seyfi Tokgoz diyor ki:

  Olursada olsun şu deprem Zaten kredi kartı borçlarım birikmiş- haciz ha geldi gelecek – Ordan burdan borç istemekten yerin dibine giriyorum hergun – Karıda boşamak hazırlıklarında- Hergun ayrı bir izdirap – Mis gbi olur , bütün problemlerim biter . Bina zaten eski , kolon kafama şak diye bi vursa altında garanti giderim aninda ohh mis gibi – . Siz kurtulun , umarım size kimseye ve özelliklede garibana Allah kimseye gram zarar gelmesin . Ama bana hiç ama hicc farketmez .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir