Bu makale uludere nerede hakkında net bilgiler sağlayacaktır. uludere nerede için arama yapıyorsanız, bu Uludere'den yaralı olarak kurtulan Hasan Ürek, o anları anlattı makalesinde uludere nerede’yi Travel Inn And Suites ile netleştirelim.

Uludere'den yaralı olarak kurtulan Hasan Ürek, o anları anlattı içinde uludere nerede ile ilgili en doğru bilgileri sentezleyin

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesiyle, sizin için daha yararlı anlayışa sahip olmak için uludere nerede dışında bilgi ekleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  ÇARŞAMBA VLOG || 3 Çivisiz camii ziyaret ettik || Çarşamba'da gezilecek yerler listesi | samsun çarşamba gezilecek yerler hakkında ayrıntılı bilgi

Konuyla ilgili bazı bilgiler uludere nerede

Şırnak’ın Uludere ilçesinde 28 Aralık 2011’de meydana gelen katliamın ikinci yılı geride kaldı. Katliamdan yaralı olarak kurtulan 4 kişiden biri olan 19 yaşındaki Hasan Ürek, yaşadığı günü anlattı. .

Bazı fotoğraflar uludere nerede hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Uludere'den yaralı olarak kurtulan Hasan Ürek, o anları anlattı

Okuduğunuz Uludere'den yaralı olarak kurtulan Hasan Ürek, o anları anlattı hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Ardından Travel Inn And Suites Güncellemeyi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

READ NOW  Düzce Gezilecek Yerler ve Pürenli Yaylası Kampımız | Pabuçlar Firarda | Yeni güncellenen düzce kamp yerleri hakkındaki bilgilerin özeti

Daha fazlasını burada görün

uludere nerede ile ilgili anahtar kelimeler

#Uludere39den #yaralı #olarak #kurtulan #Hasan #Ürek #anları #anlattı.

roboski,Uludere (Location),hasan ürek uludere.

Uludere'den yaralı olarak kurtulan Hasan Ürek, o anları anlattı.

uludere nerede.

Travel Inn And Suites ‘ın sağladığı uludere nerede bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net uludere nerede hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. cakir özer diyor ki:

  Akp Kürt katili Erdoğan Kürt katili türk Kürt kardes değildir kendi insanını satan kurdun Allah belasını versin

 2. manyakoyuncu diyor ki:

  Kardeşlerim hakikaten üzgünüm bu alçak devletin içindeki bir takım çete bozuntuları bu katliamı kasıtlı yaptılar bundan eminim. Bu dosya yarın zamanı gelince açılacak, bunu yapanların hepsi en ağır cezalara çarptırılacak. Kaçakçı ise kaçakçılıktan ceza verirsin tepeden bomba yağdırmazsın. Hadi bunu yapanlar alçak, namussuz, haysiyetsiz ve şerefsiz bunda şüphe yok. Peki savunanlara ne demeli ? Onlar bana göre yapanlardan daha alçak daha haysiyetsiz ve şerefsiz insanlar. Hiç bir akıl ve vicdan böylesine bir vahşeti kabul edemez. Ancak ve ancak kanı bozuk bir şerefsizin destekleyeceği bir katliamdır bu. Hesabı sorulacak kimse yırttım felan zannetmesin tepenize binecek yaptığınız tüm zulümler. Zaten berbat bir gidişata doğru gidiyor ülke rezil ve rüsva olacak gibi duruyor bu millet.

 3. Hakan ugur diyor ki:

  şırnakta herkes kaçakçılık mı yapıyor ekmeğini isteyen taştan çıkarır onlarda kaçakçılık yapmasaymış abi

 4. Neset Encu diyor ki:

  Ama emin olunuz ki agzimdan bir tane argo ,küfür vb alamayacaksiniz .Edebim el vermez.Biz roboski insanları herşeyden önce insanız .Bizleri sırf kürt olduğumuz için katletmek hangi zihniyet sığar ?oradaki insanların yasdiklari cografyayi bilirseniz insanların halinden yaşamlarından da bilgi sahibi olursunuz..sizden ricam bu tur paylasimlara böyle yorumlar yapmayın.Biz devletimizi seven ama ötekilestirilen ,her türlü zulme magruz bırakılan ,bütün terörize olayari kürt kimliğinden dislandirilan bir milletiz…sizden ricam aklınızı başka zihniyetlere satmayin!

 5. Neset Encu diyor ki:

  Ve ne bilir cahil
  zalimin zulmunu
  Şırnak uluderede
  Bir dağ köyü var
  Bilmediğiniz. ..
  Bir zaata tapmislar
  Onlar hepsi terörist
  Ilan etmiş mübarek
  küfür ağzınıza yakismis,yakmış!
  Insan olsan ne yazar?edebi elden gitmiş cahilin.

 6. Çiçek berra diyor ki:

  Bunlar masum insanlar ..yüzlerinden okunuyor.. Ateş açan Güçler..cezalandırlımiki suçsusz insanlara O canı O yetkiyi veren komutanlarmi vemişte öldürüyorlar.. Savcıda da konuyu kapatmış Tebrikler Savcımızı Ayakta Alkışlıyorum 15 yaşında çocuklar ne olursa olsun canlı ele geçirilir öldürülmez öyle insanların yaşama hakları ellerinden alınamaz katledilemez Bunlar hayvan deilller ..Suçtur.. Önüne geleni öldür.. Türkiyede Yaşayorum demeye utanıyorum:((

 7. kutluhan korhan diyor ki:

  Amına koduğumun oğlu pasaportlamı geçtin sınırı ne bilecekler sen kimsin çıplak götle dolasanı sikerler iyi oldu size

 8. Neset Encu diyor ki:

  Bilinmelidir ki biz insanız diyen her kim olursa olsun bu katliamı görmezden gelip umursamamalari çok üzücüdür sanki iki hayvan oldurmusler …şimdi ben söylüyorum :sen hiç roboskiyi yaşadın mi ?sen hiç sirnakli oldunmu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir