kaynaşlı nerede bu makalede ele alınacaktır. kaynaşlı nerede hakkında bilgi ediniyorsanız, bu TURKEY: KAYNASLI: EARTHQUAKE LATEST makalesinde kaynaşlı nerede’yi Travel Inn And Suites ile tartışalım.

kaynaşlı nerede ile ilgili içeriği TURKEY: KAYNASLI: EARTHQUAKE LATEST içinde ayrıntılı olarak ele alma

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesinde, sizin için daha yararlı veriler için kaynaşlı nerede dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en doğru bilgiyi getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Düzce Gümüşova ilçesi Yıldıztepe köyünde 2 kardeşinin vurarak öldürdü #Düzce #YıldıztepeKöyü | En doğru gümüşova nerede ile ilgili tüm bilgiler

kaynaşlı nerede ile ilgili içerik

(13 Kasım 1999) Natural Sound Cuma günü Türkiye’nin batısında bir başka güçlü deprem meydana geldi, binaları yerle bir etti, en az 247 kişi öldü ve yüzlerce kişi yaralandı. Richter ölçeğine göre 7,2 büyüklüğündeki deprem, akşam karanlığının hemen ardından meydana geldi ve merkezi İstanbul’un 185 mil doğusundaki Düzce ilçesi oldu. Bolu ile Düzce arasındaki Kaynaşlı ilçesinde meydana gelen deprem nedeniyle binalarda patlamalar meydana gelirken, itfaiye ekipleri bu sabah da dumanları söndürmeye çalıştı. Henüz bir sağlık veya kurtarma ekibi bu kasabaya ulaşmadığı için Kaynaşlı caddesinde battaniyelere sarılı çok sayıda ceset yatıyordu. Türkiye Dışişleri Bakanı İsmail Cem, Yunanistan, Cezayir, İsrail, Bulgaristan, Ukrayna, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, İsviçre, Almanya, İtalya ve Danimarka’dan kurtarma ekiplerinin beklendiğini açıkladı. Bu deprem, Ağustos ayında Türkiye’nin batısını harap eden şiddetli sarsıntıyla aynı bölgeyi vurdu. 17 Ağustos’ta meydana gelen 7.4 büyüklüğündeki deprem, Türkiye’nin sanayi merkezinde 17 binden fazla insanı öldürdü. AP Archive hakkında daha fazlasını öğrenin: Twitter: Facebook: Instagram: Bu hikayeyi AP Archive aracılığıyla lisanslayabilirsiniz: .

READ NOW  Musaözü Tabiat Parkı, Eskişehir | Yeni güncellenen eskişehirde kamp yapılacak yerler ile ilgili bilgilerin özeti

Bazı fotoğraflar kaynaşlı nerede hakkındaki bilgilerle ilgilidir

TURKEY: KAYNASLI: EARTHQUAKE LATEST

Okuduğunuz TURKEY: KAYNASLI: EARTHQUAKE LATEST hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, O zaman travelinnandsuites.net her gün her gün yayınladığı diğer birçok makaleye bakabilirsiniz.

READ NOW  TAYLAND MARKET FİYATLARI (GÜNCEL)(ÇİLİNGİR SOFRASI KURDUK) | tayland fiyatlar ile ilgili en doğru bilgileri kapsayan

Daha fazla haberi burada görün

kaynaşlı nerede ile ilgili anahtar kelimeler

#TURKEY #KAYNASLI #EARTHQUAKE #LATEST.

AP Archive,164236,7dc460470a0b2b6097dbb1de0d1bd724,TURKEY: KAYNASLI: EARTHQUAKE LATEST,Turkey,Middle East,Western Europe,General news.

TURKEY: KAYNASLI: EARTHQUAKE LATEST.

kaynaşlı nerede.

kaynaşlı nerede bilgisiyle travelinnandsuites.net ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net kaynaşlı nerede hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir