Bu makale guinness bira top tartışacak. guinness bira top hakkında bilgi ediniyorsanız, bu The perfect shamrock on a pint of Guinness makalesinde travelinnandsuites.net ile guinness bira top’yi analiz edelim.

The perfect shamrock on a pint of Guinness içindeki guinness bira top ile ilgili genel bilgiler en doğru

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için guinness bira top dışında bilgi ekleyebilirsiniz travelinnandsuites.net sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, En ayrıntılı bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  suma (mayşe) hazırlamak. telif hakkı nedeniyle ses kesildi. iyileştirip yayınlayacağım. | suma nedir ile ilgili tüm en ayrıntılı bilgiler

guinness bira top ile ilgili bazı bilgiler

Mükemmel Guinness yerel kaşıklarıma döküldü, The Masqued Hount, Old Street, Londra.

Bazı resimler guinness bira top konusuyla ilgilidir

The perfect shamrock on a pint of Guinness
The perfect shamrock on a pint of Guinness

Okuduğunuz The perfect shamrock on a pint of Guinness hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, Ardından, travelinnandsuites.net ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer birçok konuyu keşfedebilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

บguinness bira top ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#perfect #shamrock #pint #Guinness.

READ NOW  Soprano - Millionnaire [Clip officiel] | En doğru cosmopolitanie hakkında tüm bilgiler

Pint guinness,guinness,Perfect,pint,london,wetherspoons,local,pub perfect,beer,ale,Pub,barmaide,May,Live,Drink,Ireland,Republic Of Ireland (Country),Northern Ireland (Country),Shamrock (Heraldic Compartment),Dublin,Celtic,Folk,Country (Musical Genre).

The perfect shamrock on a pint of Guinness.

guinness bira top.

guinness bira top içeriğiyle Travel Inn And Suites ‘ın sağladığı içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Travel Inn And Suites guinness bira top hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Jay W diyor ki:

  You don't buy into all that one, do ya? What, the old "Oo, I've got a clover in me foam, I'm so important." No, what you're doing there is you're drinking an advert, ain't ya, eh, shithead?

 2. Klopp Golden Era = 5 trophyless seasons in 8 years diyor ki:

  I know a barman who did this in one of my locals, he was killed outside on his way home after work for it.

 3. Nomad diyor ki:

  I love guiness its my drink of choice and its a damn shame its not more prevalent on tap here in america. The shamrock is cool and all but if she did that to every beer i ordered i would start getting a little pissed lol

 4. BWR K diyor ki:

  I love how all the Americans think Guinness is such an Irish drink while Arthur Guinness was a Unionist who funded the uvf

 5. Kierkegaard diyor ki:

  Can't see shit. The so-called "shamrock" barely even exists. On the very fine line between existing and not existing; like if it was just a matter of a difference of nine single atoms between being an actual thing, or being a jumble of atoms together in close proximity, then this "shamrock" only just ever so slightly, has the 9.00000064783 atoms needed to exist.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir