Bu makalenin içeriği cosmopolitan yapımı hakkında konuşacak. #Shorts Favourites makalesinde travelinnandsuites.net ile cosmopolitan yapımı’yi keşfedelim.

#Shorts Favourites içindeki cosmopolitan yapımı ile ilgili içeriğe genel bakış

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde sizin için daha değerli verilere sahip olmak için cosmopolitan yapımı dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Indila-Ainsi bas la vida | pera bira ile ilgili tüm bilgiler yeni güncellendi

Paylaşım konuyla ilgilidir cosmopolitan yapımı

Hafta sonuna başlamanın bu Cosmopolitan kokteyli yudumlamaktan daha iyi bir yolu yok! Kızılcık ve turunçgillerin lezzetli tatları, bu Cosmopolitan’ı tatlı ve ekşi bir zevk haline getiriyor! #kısa __________________________________________________ Kolaylıkla etkileyen daha fazla tarif için abone olun! – Facebook Sayfama göz atın – Beni Instagram’da takip edin – Tiktok aileme katılın – ______________________________________________ Malzemeler – Yapar 1 Cosmopolitan 2 oz Vodka 1 oz Cointreau 1/2 oz Lime Juice 2 oz Kızılcık Suyu Sallamak için buz Limon çarkı süslemek için Şerefe Sarhoş Perşembe ! _____________________________________________ “Roa – Nightfall” Creative Commons (CC-BY 3.0) lisansı altındadır BreakingCopyright tarafından tanıtılan Müzik: .

READ NOW  İntizar - Ihlamurlar Altında | ıhlamurun tarihi geçer mi hakkında yeni güncellenen bilgileri kapsama

cosmopolitan yapımı Hakkında Bilgilerle İlgili Görüntüler

The CLASSIC Cosmopolitan Cocktail | #Shorts Favourites
The CLASSIC Cosmopolitan Cocktail | #Shorts Favourites

Görüntülediğiniz The CLASSIC Cosmopolitan Cocktail , Ardından, aşağıdaki her gün TravelInnAndSuites güncelleme yapan diğer bilgileri keşfedebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

READ NOW  Sütlü Soğuk Americano ( Ice Americano with Milk) | Yeni güncellenen americano sütlü ile ilgili içeriği kapsar

cosmopolitan yapımı ile ilgili birkaç anahtar kelime

#CLASSIC #Cosmopolitan #Cocktail #Shorts #Favourites.

cosmopolitan,cointreau cocktail recipe,cosmopolitan cocktail tipsy bartender,cosmopolitan cocktail jamie oliver,steve the bartender cosmopolitan,cosmopolitan cocktail,cosmopolitan cocktail with zest,cosmopolitan flamed orange,slow motion bartender,cosmopolitan steve the bartender,cosmopolitan recipe,orange zest cosmopolitan,cosmopolitan cocktail recipe,Cosmopolitan cocktail steve.

The CLASSIC Cosmopolitan Cocktail | #Shorts Favourites.

cosmopolitan yapımı.

cosmopolitan yapımı hakkındaki bilgilerle Travel Inn And Suites size daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. TravelInnAndSuites ‘ın cosmopolitan yapımı içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Lamarques Coleman diyor ki:

    Where did you buy the shaker and shot glass with the holder. Good video, I would make it with mandarin orange vodka absolute. It makes a mean cosmopolitan!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir