uludağ yolu çay bahçeleri bu makalenin içeriğinde ele alınacaktır. uludağ yolu çay bahçeleri hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Teleferik ile Uludağ'ın Doruklarına Zevkli Bir Yolculuk – Bursa / Turkey makalesinde TravelInnAndSuites ile uludağ yolu çay bahçeleri’yi keşfedelim.

Table of Contents

En eksiksiz Teleferik ile Uludağ'ın Doruklarına Zevkli Bir Yolculuk – Bursa / Turkey içinde uludağ yolu çay bahçeleri ile ilgili genel bilgiler

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için uludağ yolu çay bahçeleri dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  İSTANBUL KADIKÖY MEYHANE - ŞAŞKIN MEYHANE | kadıköy fasıl meyhane hakkında genel bilgiler en doğru olanıdır

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir uludağ yolu çay bahçeleri

Bu videoyu YouTube Video Editor ( Teleferikle Uludağ Zirvelerine Keyifli Bir Yolculuk – Bursa / Türkiye ) ile oluşturdum .

uludağ yolu çay bahçeleri konusuyla ilgili görüntüler

Teleferik ile Uludağ'ın Doruklarına Zevkli Bir Yolculuk – Bursa / Turkey

Okuduğunuz Teleferik ile Uludağ'ın Doruklarına Zevkli Bir Yolculuk – Bursa / Turkey hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, O zaman travelinnandsuites.net her gün hemen aşağıda yayınladığı başka içeriğe bakabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

uludağ yolu çay bahçeleri ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Teleferik #ile #Uludağ39ın #Doruklarına #Zevkli #Bir #Yolculuk #Bursa #Turkey.

READ NOW  cafebenim canli muzik | canlı müzik beşiktaş ile ilgili tüm bilgiler en doğrudur

YouTube Düzenleyici,Uludağ University (College/University),Bursa (City/Town/Village),Turkey (Country),Music (TV Genre),College (TV Genre),bursa,uludağ,teleferik,uludağa teleferik yolculuğu,uludağ teleferik,uludağa çıkış,bursa uludağ,teleferik yolculuğu,bursa oteller,oteller bölgesi,oteller bölgesi teleferik,telesiyej.

Teleferik ile Uludağ'ın Doruklarına Zevkli Bir Yolculuk – Bursa / Turkey.

uludağ yolu çay bahçeleri.

uludağ yolu çay bahçeleri içeriğiyle travelinnandsuites.net sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. uludağ yolu çay bahçeleri hakkındaki makaleyi TravelInnAndSuites ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. withme♡ diyor ki:

  Ben ciktim asiri korktjm hatta cikarken agladim ustte heryer arapti lunapark gibi bir yerde yapmislar amaa asagi inerken bir gorebliyle indik o bizi rahatlatti

 2. Rezzan Dedeoglu diyor ki:

  Bende bindim teleferiğe ulu dağda çok yüksek dağ eteklerinde pamuk tarlası gibi heryer bembeyazdı kışın gitmiştik

 3. minelle diyor ki:

  Bu hafta bindik. Orta kısımda iniliyor seyir terası olmaması üzdü, bir üst dağa çıkmak için ayrı bilet aliniyor. Ama haftaici olduğundan mı bilemiyorum bir sonraki durak kapalıydı. Gidiş yoktu. Kişi başı 60 tl idi. Diğer durağa gitmek için de bi okadar bilet ücreti. Allahtan kapalıydı. Restourantlar, oyun alanları, alanı gezmeniz için bisikletler vs.. hersey var. Ancak fiyatlar çok fahiş. Bunun dışında Teleferige Biner binmez basınca hazır olun, 1600 rakıma kadar çıkıyor. bazılarınız hissetmeyebilir ama korkulacak bisi degil. İniş çıkış toplamda 40 dk sürüyor

 4. devrim deniz diyor ki:

  yazın güzelmiş biz kışın çıktık giderken sorun yokda dönerken etraf karanlık sisli kabinin içindeki ışıkta yanmıosa zifiri karanlık oluyor soğuk basınçtan baş agrısı yapıyor o yuzden dönecekler aksam 5 ten önce binsinler teleferiğe..

 5. youtupp mann diyor ki:

  Ulan burdan asagi dusen sag kalmaz ki… Yok arabayla cikarim daha iyi… Teleferik de guzel ama dusmezsen guzel…

 6. nardane osmanova diyor ki:

  Ben yabanci vatandaşı oldugum için 75 tl ödedim turk oldugum halde haksuzlikdi sadece otellere kadar gude bildim çok ruzgarliydi ordan oyanisi kapanmişdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir