Bu makale sarıgöl nerede hakkında tartışma sağlayacaktır. sarıgöl nerede ile ilgileniyorsanız, bu Teksas'a Dönen Sarıgöl Mahallesinde Korku Anları – AHSEN TV makalesinde TravelInnAndSuites ile sarıgöl nerede’yi analiz edelim.

Teksas'a Dönen Sarıgöl Mahallesinde Korku Anları – AHSEN TV bölümünde sarıgöl nerede ile ilgili en alakalı bilgileri özetleyin

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

READ NOW  GÖKÇEADA MERKEZ // Gökçeada Merkez'de Nerede Ne var ? Ne yenir? Ne yapılır? #imroz | gökçeada nerede yemek yenir ile ilgili en ayrıntılı bilgileri kapsayan

Bu TravelInnAndSuites web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için sarıgöl nerede dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Size en eksiksiz değeri getirmeyi umuyoruz, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir sarıgöl nerede

GAZİOSMANAPAŞA’DAKİ TEHLİKELİ SARİGÖL MAHALLESİNE GİRDİM VE GENÇLERLE GÖRÜŞME YAPTIM.

READ NOW  BULGARİSTAN Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey | bulgaristanin neyi meşhur ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi kapsayan

Bazı fotoğraflar sarıgöl nerede ‘in içeriği ile ilgilidir

Teksas'a Dönen Sarıgöl Mahallesinde Korku Anları - AHSEN TV
Teksas'a Dönen Sarıgöl Mahallesinde Korku Anları – AHSEN TV

Görüntülediğiniz Teksas'a Dönen Sarıgöl Mahallesinde Korku Anları – AHSEN TV içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Ardından travelinnandsuites.net her gün aşağıda yayınladığı daha fazla bilgi arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

sarıgöl nerede ile ilgili birkaç öneri

#Teksas39a #Donen #Sarıgol #Mahallesinde #Korku #Anları #AHSEN.

ahsen tv,sarıgöl mahallesi ahsen tv,sarıgöllü emrah,sarıgöl mahallesi,sarıgöllü emrah kimdir,sarıgöllü emrah davul,sarıgöllü emrah yeni,sarıgöllü kader abla,en komik videolar,bülent yapraklıoğlu,sarıgöllü romanlarla röportaj,sarıgöllü emrah ilk röportaj,sarıgöllü,gaziosmanpaşa sarıgöl,en tehlikeli mahalleler,türkiyenin en tehlikeli mahalleleri,tehlikeli,mahalle,tehlikeli mahalle sarıgöl,türkiyenin en tehlikeli mahallesi,romanlar komedi.

READ NOW  İstanbul'un Yabancısı Esenyurt | Bir Kentleşememe Hikayesi | En ayrıntılı esenyurt gezilecek yerler hakkında genel bilgiler

Teksas'a Dönen Sarıgöl Mahallesinde Korku Anları – AHSEN TV.

sarıgöl nerede.

sarıgöl nerede içeriğiyle TravelInnAndSuites ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net sarıgöl nerede hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Mustafa İkiz diyor ki:

  Yazık bu gençlere üzülüyorüm fakirlik ve yoksulluk suça teşvik ediyor devlet baba buralarda kendini gösterecek

 2. bülent iyigün diyor ki:

  bu çocuklar güzel çocuklar devlet bu çocuklara sahip çıkmalı hem vatanlarını seviyorlar hem müslümanlar kimse bu çocuklara iş vermez çünkü romanlar insanlarımızda onlara karşı bir ön yargı oluşmuş bravo bülent kardeşim bence sen bu insanlara kötü bakan ön yargıları yıkacaksın inşallah..

 3. Andıran Otu diyor ki:

  Şimdilerde " Sarıgöl " iyi zamanları denebilir. bundan 20 yıl önce polis içinde sıkıntılı,bir o kadar iç çatışmaların olduğu ve girilemeyen bir bölgeydi.
  Şimdilerde daha çok binalar dikildi,fahiş fiyatlardan satılıyor maalesef. yine de uzun yıllar gitmediğim için
  şu an bir şey demek yanlış olur.ama 20 yıl öncesini düşününce şimdi belki " çıtır çerez " de kalabilir..
  tabii şimdiki dönemin en kötü yanı da " bonzai " olayının yükselmesi oldu. ayrıca mahallenin gençleri veya abileri tabiri caizse yol vermezse, istemezlerse yine giremezsin oralara.
  " mahallemiz böyle bir yer değildi " diyen arkadaşa bir şey söylemek haddim değil;ama sarıgöl hep böyleydi. en azından biz öyle gördük oraları.
  bizden 20 yaş büyük abiler başka anlatırdı oraları. yine de eskiye nazaran şimdilerde tamamen korkulacak bir bölge mi tartışılır.
  yine de tanıdığın yoksa mahalle gençleri tarafından yine aynı olayların dönme ihtimali yüksektir.
  kadırga,tarlabaşı,sultan mahallesi,ve istanbul'da çoğu semtin arka sokakları sıkıntılı.
  bu değişmeyecek bir gerçek maalesef. bir de herkesin elinde kesici alet var,o açıdan da sıkıntılı.
  daha fazla şey yazılabilir,ama şimdilik bu kadarı benim sarıgöl'e dair izlenimlerim.

 4. 👑ʍɛɦʍɛȶ👑 diyor ki:

  Benim dayim sarigolde liderlik yapmisti simdi diyorki keske sarigolde buyumesaydim uyusturucudn adi cikti oranin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir