Makalenin içeriği bursa iskender kebap yerleri tartışacak. bursa iskender kebap yerleri ile ilgileniyorsanız, bu Tarihi Bursa İskender Kebapçısı / Bursa makalesinde TravelInnAndSuites ile bursa iskender kebap yerleri’yi tartışalım.

Yeni güncellenen Tarihi Bursa İskender Kebapçısı / Bursa içindeki bursa iskender kebap yerleri ile ilgili içeriğin özeti

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için bursa iskender kebap yerleri dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Marinara Sos Nasıl Yapılır? | marinara sos tarifi ile ilgili en doğru bilgiyi kapsayan

Konuyla ilgili bilgiler bursa iskender kebap yerleri

Bu videoyu YouTube Video Editor ile oluşturdum (Tarihi Bursa İskender Kebapçısı / Bursa .

Görüntüler bursa iskender kebap yerleri içeriği ile ilgilidir

Tarihi Bursa İskender Kebapçısı / Bursa

Görüntülediğiniz Tarihi Bursa İskender Kebapçısı / Bursa hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, Ardından, Travel Inn And Suites her gün gönderilen diğer bilgileri hemen aşağıda arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

bursa iskender kebap yerleri ile ilgili öneriler

#Tarihi #Bursa #İskender #Kebapçısı #Bursa.

READ NOW  Lokanta Usulü Mercimek Çorbası Tarifi | Mercimek Çorbası Nasıl Yapılır? - Arda'nın Mutfağı | Yeni güncellenen arda türkmen mercimek çorbası ile ilgili bilgileri kapsayan

YouTube Düzenleyici,Bursa (City/Town/Village),iskender,ıskender,iskender kebap,bursa iskender,İskender Kebapçısı,Food (TV Genre),İskender Kebap (Food).

Tarihi Bursa İskender Kebapçısı / Bursa.

bursa iskender kebap yerleri.

bursa iskender kebap yerleri hakkındaki bilgilerle travelinnandsuites.net ‘nin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Travel Inn And Suites ‘nin bursa iskender kebap yerleri içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Uzak Duygular diyor ki:

  Geçenlerde ağabeyimle beraber iskender yedik. İskenderin kendisi güzeldi ama başka şeyler hiç güzel değildi. Mesela yanına bir su veya ekmek sunulmadı. Ekmek getirmelerini rica ettik, getirdikleri miktar hafif tabirle gülünç. Sonra masanızın yanına dikilir, çabuk yiyin ve gidin tavrı. 180 TL heba oldu. Ayıp olmassa, bir daha gidersem ekmek ve su ile giderim. Ya bazı şeylerden haberleri yok veya çok cimriler.

 2. Ozzy Guns diyor ki:

  Bu ne yaw adam elleriyle dolduruyor zaten rezalet burda başlıyor bana öyle yemek verselerdi direk kafalarına atardım böyle rezaletmi olur bari bi eldiven takın pisliğin daniskasi

 3. mithat Kulcu diyor ki:

  4 tane masa koymuşlar sira ta nereye gidiyor. Yemek yemek iicn başkalarının kalkmasını bekliyorsun. Onlarda yavas yiyorsa hapi yuttun. Fiyat ise 80 tl . Tam bir soygun. Burda yedikten sonra başka bir yer buldum. Valla hem yer sıkıntısı yoktu hem ucuzdur hem de burdan lezsetliydi

 4. Umut Katipoğlu diyor ki:

  Dev bir Şiş Köfteyi dilimleyip kebap diye satıyorlar, bir de millet sıraya giriyor. Kıymaya ne doldurduğu belli değil, bembeyaz duruyor…

 5. Hakkı Bulutyan diyor ki:

  orda saatlerce sıra bekleyip, 3 katı fiyata yiyince noluyorsa artık. tam bir anadolulu çomar kafası. akp seçmeni kafası. instagramda yediğini paylaşan görgüsüz kafası. Bursa'nın her yeri bundan daha iyi kebapçı dolu. gördükçe utanmakla karışık biraz bıyıkaltından sırıtma duygusu geliyor.

 6. Killerket Awaken diyor ki:

  25 senelik bursali olarak soyluyorum bursaya geldiginizde burda yemeyin, oradaki insanlara sorun deyin ki biz garajdaki ufak dukkan iskenderciyi ariyoruz ismu uludag kebapcisidir herkes gosterir zaten buraya yakin.gidin orada yiyin gercek bursa iskenderi o.

 7. Serkan Aytekin diyor ki:

  İnternette tüm sitelerde Bursada en güzel dönerin bu mekanda olduğu yazıyordu.Porsiyonları çok küçük ve lezzet olarak avmde yediklerimden fazla bir farkı yoktu.Porsiyonu büyük göstermek için tatlı tabağına koymuşlar, ayrıca çok pahalı.Enayi yerine konulmak isteyen buyursun gitsin.

 8. Selim dinç diyor ki:

  Bursada dogdum bursada buyudum daha 1 kere bu dükkana gitmedin metrelerce sıra beklıyor millet bide asırı pahalı onun yerine yeşil beyaz pideli köfteye giderim en azından sıra yok ferah mekan

 9. can uysal diyor ki:

  Bizim milletimiz kendini kazıklayanı, aşağılayanı, illet, zillet diyeni yıllardır iktidar yapıyor. Bu küçücük kebapçının yaptığını çok görmemek lazım.

 10. Metin Reisoğlu diyor ki:

  kaç kişinin eli tabağın içine giriyor,,böyle yemek olmaz bu ne pislik,,eldiven kullanın birde meşhurmuş ,,bunların meşhuru buysa normalini varın siz düşünün

 11. Düş Peşinde diyor ki:

  03.02.2020 de saat 14 sularında 20 dakka sıra bekleyerek girip yedim.tadi cok etkileyici ağzınıza köyün kuzu tadı hemen geliveriyor tereyagida muhtesem

 12. Mehmet Karahanlı diyor ki:

  Eğer bursaya gelirseniz sakın buradan yemeyin. Aptallık edersiniz. Orhan caminin orada bırsa kebapçısı var. Burada sırada beklemek aptallıktan başka birşey değil bursalıyım buradan iskender yemedim. Dinleyin bursalı kardeşinizi kendinize iyilik etmiş olursunuz. Bu arada bursa kebapçısıyla herhangi bir alakm yok.

 13. İsmail Kılıç diyor ki:

  İskender güzel fakat çok bekletiyolar dükkan da çok küçük yandaki dükkanlara bile yolluyolar yer olmayınca aynı zamanda fiyatı da pahalı.
  Düzeltme:Bahsettiğim yer burası değil Kent Meydanı’ndaki Uludağ Kebapçısı’dır

 14. Bostanzade diyor ki:

  Şu yorumlar okuyan Türk Milletinin genelinin alışveriş konusunda nasıl bir tavıra sahip olduğunu rahatlıkla çözebilir. Yiyecekleri altı üstü bir iskender verecekleri 20-30 Lira, kendilerini dükkanın sahibi sanıyorlar. Avrupada böyle ters ters konuşssan siktir git nerede yiyorsan ye derler adama. Para verdiğinizde o iş yerinin sahibi olmuyorsunuz. Eliyle çalışmasını beğenmiyorsan git başka yerde ye. Yiyene de karışma.

 15. Tevhid diyor ki:

  kardesim, bu döner meselesine hükümet bir nizam intizam getirmesi lazim. herkes kafasina göre döner satmamasi lazim. gramaj belirlemesi lazim. mesela, 50 gr. porsiyon= 20 tl. 100gr. 35 tl , 150 gr. 50 tl .
  ha , yokmu tarti kullanan, tabiki var. istanbul fatih de çarsida anayol üstünde bir yer var, adi simdi aklimda deyil, osmanli tarzi dekor felan, bilen varsa ismini de yazabilir, adamlar aynen tarti hesabi yapiyorlar. kimse kimsenin hakkini yememis oluyor, hemde hijyenik yani elle hazirlanmiyor,masa kullaniliyor ve temiz bir ortamda. tadini da enfes.yani bir buçuk yiyen bir porsiyon daha yiyesi geliyor.

 16. ilkin rzayev diyor ki:

  Bu millet kazıklanmayı sırada beklemeyi seven bi millet ornekleri var midyeci ahmet nusret paranla rezil oldugun yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir