Makalenin içeriği evde patso yapımı tartışacak. evde patso yapımı arıyorsanız, bu Tadı Mis Efsane PATSOSİS!!! yazımızda evde patso yapımı’yi Travel Inn And Suites ile birlikte inceleyelim.

Tadı Mis Efsane PATSOSİS!!! içindeki evde patso yapımı hakkında genel bilgiler yakın zamanda güncellendi

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesiyle, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için evde patso yapımı dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Patatesli Taze Fasulye Yemeği Tarifi | patatesli fasulye türlüsü hakkında en iyi bilgiyi kapsama

Konuyla ilgili bazı bilgiler evde patso yapımı

Malzemeler 3 adet patates 2 adet sosis 6 adet salatalık turşusu 1 avuç kaşar 4 dilim kaşar 2 adet lavaş Ketçap Mayonez Chipotle sos Sade yağ İlk olarak 3 adet patatesi ince ince doğruyoruz. Daha sonra buzlu suda bekletiyoruz. Üzerine 1 tatlı kaşığı tuz ekleyin. Patatesler soğuk suda beklerken yağı kızdırıyoruz. Yağ sıcakken patatesleri sudan çıkarıp güzelce kurutuyoruz. Şimdi patatesleri kızartıyoruz. Bunlar kızarırken 2 adet sosisin üzerine çizikler atıyoruz. Daha sonra 6 adet salatalık turşusunu ince ince doğruyoruz. 1 avuç kaşarı rendeliyoruz ve 4 dilim kaşar hazırlıyoruz. Şimdi 2 adet sosisi sade yağ ile yağlayıp döküm tavada pişiriyoruz. Bu arada patatesler kızarıyor, çıkarıp peçeteye aktarıyoruz. Şimdi 2 adet lavaşın arasına rendelenmiş kaşar ve cehaddarları sucuklar pişene kadar ekliyoruz. Bir tavada ısıtıyoruz. Bu sırada sosisler pişirilirdi. Şimdi ısıtılmış lavaşı alıp üzerine sucukları, patatesleri, turşuları ekliyoruz ve üzerine mayonez, ketçap ve chipotle sos ekleyip dürüm yapıyoruz. Son olarak döküm bir tavada sade yağ ile yağlayıp biraz kızartarak hazır hale getiriyoruz. Herkese iyi eğlenceler. .

READ NOW  Fırında Beşamel Soslu Tavuk Tarifi - Patatesli Kaşarlı Fırın Tavuk | En doğru patatesli tavuklu beşamel soslu ile ilgili tüm bilgiler

evde patso yapımı içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

Tadı Mis Efsane PATSOSİS!!!
Tadı Mis Efsane PATSOSİS!!!

Okuduğunuz Tadı Mis Efsane PATSOSİS!!! hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, Ardından, Travel Inn And Suites her gün yayınlanan daha fazla makale okuyabilirsiniz.

READ NOW  Ispanak Yemeği Tarifi | Diyetisyen Mutfağı | diyet ispanak yemeği yumurtalı ile ilgili en ayrıntılı bilginin özeti

Burayı tıklayın

evde patso yapımı ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Tadı #Mis #Efsane #PATSOSİS.

sosisli tarifi,sosisli nasıl yapılır,sosis tarifi,sosis ekmek nasıl yapılır,patso,patsosis,özel yemekler,special yemekler,patsosis tarifi,hatay sandık içi,patates,fast food.

Tadı Mis Efsane PATSOSİS!!!.

evde patso yapımı.

evde patso yapımı bilgisiyle Travel Inn And Suites sizin için güncellenen bilgiyle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. TravelInnAndSuites evde patso yapımı hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

  1. Hatay Sandık İçi diyor ki:

    Tarifin başlığını bulan ‘’Nether Aziz’’ adlı takipçime çok teşekkür ederim. Önerdiği başlık çok beğeni aldı.

  2. Ferda Çobanoğlu diyor ki:

    Abi aklıma geldikçe seni izliyorum yani sen restorantta çalışsan bir tane daha yemek isterler yani bir gün bizede alta tarifleri yazda bizde yapalım bide o kadar iştahlı yiyorsun ki yani ne diyim

  3. Salih Tosyalı diyor ki:

    Abi gecenin bu saatinde öğrenci evinde açlıktan ölürken izledik evde hiç bir şey yok su içiyoruz sen yerken yemiş kadar olduk afiyet olsun açlıktan uyuyamıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir