bursa sonset bu makalede ele alınacaktır. bursa sonset ile ilgileniyorsanız, bu SONSET makalesinde TravelInnAndSuites ile bursa sonset hakkında bilgi edinelim.

SONSET içinde bursa sonset ile ilgili en eksiksiz içeriği kapsayan

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesiyle, kendiniz için daha fazla veri için bursa sonset dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en doğru bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Bursa Arap Şükrü | En doğru bursa canlı müzik mekanları ile ilgili genel bilgiler

bursa sonset ile ilgili bazı bilgiler

SONSET YÖNETİM KURULU BAŞKANI EMRE AY’IN BENİM BAYİM OLURMUSUNUZ? FUAR BEYAZ TV İŞTEVİZYON PROGRAMI RÖPORTAJI “Bayim Olur musunuz? Adil; Türk markalarının uluslararası arenadaki varlığına aracılık etmektedir. Türkiye’nin en önemli toplantılarından biri olan organizasyonda; Yeni yatırımlarıyla Sonset’te yerini aldı. 2012 yılı Aralık ayında Bursa – Özlüce Bulvarı’nda sektördeki faaliyetlerine başlayan kuruluş; Özellikle İstanbul, İzmir ve Antalya gibi şehirlerde yeni noktalarda hizmet vermeye hazırlanıyor. Bursa ile bütünleşmiş bir marka vizyonu ile hareket eden kuruluş, Yeşilçam konseptinde hizmet vermektedir. Yeşilçam fotoğraflarıyla süslenmiş, film tadında yemek yiyebileceğiniz, sevdiklerinizle güzel vakit geçirebileceğiniz, Yeşilçam’a emek vermiş bir sanatçıyı her an görebileceğiniz bir mekan… Frencayz ile hizmet ağını yeni lokasyonlarda genişletmeyi hedefleyen Sonset, Yatırımcılarına farklı avantajlar sunmaktadır. Birçok ünlünün uğrak yeri; Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve atıştırmalık olarak Dünya ve Türk mutfağı ile harmanlanmış bir menü sunmaktadır. Ayrıca misafirleri için müzik ve eğlenceli sürprizlerle dolu farklı etkinlikler de hazırlamaktadır. Sektörde hizmetlerine çalışan olarak başlayan Emre AY, bugün kendi işini kurarak edindiği bilgi birikimini yansıtan markanın her detayını özenle oluşturmuştur.

READ NOW  Antalya Adrasan Tatili - Adrasan Tatili Maliyeti, Fiyatlar Ne Durumda? | antalya nar bistro kahvaltı fiyatları hakkında en ayrıntılı içeriğin özeti

bursa sonset ‘in içeriği ile ilgili fotoğraflar

SONSET
SONSET

Görüntülediğiniz SONSET içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Ardından, Travel Inn And Suites ‘nin hemen her gün yayınladığı daha fazla bilgiyi arayabilirsiniz.

READ NOW  Sarıyer'den Tekirdağ'a Kadar Böyle Bir Yer Yok | İstanbulda Kahvaltı Yapılacak Yerler | tekirdağ kahvaltı fiyatları ile ilgili en eksiksiz bilgiyi kapsayan

Daha fazla haberi burada görün

bursa sonset ile ilgili anahtar kelimeler

#SONSET.

SONSET,SONSET BURSA,SONSET ÖZLÜCE,EMAY ORGANİZASYON,YEŞİLÇAM,EMRE AY,BAYİM OLUR MUSUN? FUARI 2016,SONSET BEYAZ TV İŞTEVİZYON,BEYAZ TV EMRE AY,EMRE AY BURSA,SONSET YÖNETİM KURULU BAŞKANI EMRE AY,Bayilik ve Franchising,Franchising,SONSET SÜTLÜCE,BURSA YEŞİLÇAM,BURSA RESTAURANT.

SONSET.

bursa sonset.

bursa sonset bilgisiyle travelinnandsuites.net sizin için güncellenen bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Travel Inn And Suites bursa sonset hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir