Makalenin konusu sivrice koyu nerede ile ilgili olacaktır. sivrice koyu nerede arıyorsanız, bu Sivrice Koyu makalesinde TravelInnAndSuites sivrice koyu nerede’yi analiz edelim.

Yeni güncellenen Sivrice Koyu içindeki sivrice koyu nerede ile ilgili içeriğin özeti

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesi ile kendiniz için daha yararlı anlayış için sivrice koyu nerede dışında bilgiyi güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en ayrıntılı değere katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Yalova’nın Neyi Meşhur: Yalova’nın En Meşhur Yemekleri Nelerdir? | yalova nın neyi meşhur hakkında en eksiksiz bilgileri sentezleyin

Konuyla ilgili bazı içerikler sivrice koyu nerede

Sivrice Çanakkale Ayvacık ilçesi Babakale yolu üzerinde 9 km sonra Bektaş Köyü içinden geçerek denize doğru 3 km sonra Sivrice Koyu’na ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlara konaklama için pansiyon ve moteller bulunmaktadır. Denizi çok temiz ve tam bir turkuaz rengine sahiptir. Yeni keşfedilen bu koy kalabalık bir yer değil. Köylülerin açtığı balık lokantalarında ahşap masalara oturup balık yiyebilirsiniz. Son derece sakin bir koy olan Sivrice, sade ve sakindir. Sahilde bir restoranda yemek yediğinizde denizde gördüğünüz manzara Midilli adasına en yakın yer olduğu için size bir adımda oradaymışsınız hissini veriyor. Sivrice koyu dar ve taşlıktır. Kum plaj arayanlar için 500 m ilerideki İskele Koyu’nda denize girilebilir. Sivrice Körfezi’nin ucunda yer alan restore edilmiş deniz feneri, dünyanın farklı yerlerindeki deniz fenerleri hakkında pek çok dilde kitapların yer aldığı bir kütüphaneye ev sahipliği yapıyor. Assos Antik Kenti’ne yakınlığı ile bilinen Behramkale Köyü, Osmanlılar tarafından kurulmuş tarihi bir köy. Taş evleri, Arnavut kaldırımlı yolları, Hüdavendigar Camii, Hüdavendigar Köprüsü, Kazdağları’ndaki yamaçtaki konumu ile doğa ve tarihin buluştuğu Behramkale, aynı zamanda eşsiz bir liman, deniz ve deniz manzarasına sahiptir. .

READ NOW  Deniz Arcak & Akgün Fırat Nikah Yemeğinde Bademli Taş Mutfak'da | En doğru bademli taş mutfak hakkında genel bilgi

sivrice koyu nerede içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

Sivrice Koyu
Sivrice Koyu

Okuduğunuz Sivrice Koyu hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Sonra TravelInnAndSuites her gün aşağıda yayınladığı diğer konuları okuyabilirsiniz.

READ NOW  Avustralya'da Bütün Dünya Yemekleri! Eat Street'e Gittim! | avustralya nın meşhur yemekleri ile ilgili en eksiksiz bilgiyi sentezleyin

Daha fazla haberi burada görün

sivrice koyu nerede ile ilgili bazı öneriler

#Sivrice #Koyu.

Sivrice Koyu,Sivrice,Assos,Babakale,Ayvacık,Çanakkale,Türker Yeşil,Gezgin Muhabir,Gezgin Muhabir Türker Yeşil.

Sivrice Koyu.

sivrice koyu nerede.

sivrice koyu nerede içeriğiyle travelinnandsuites.net ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. TravelInnAndSuites ‘ın sivrice koyu nerede içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir