Makale, sırp para birimi hakkında netlik kazandıracak. sırp para birimi ile ilgileniyorsanız, bu Sırbistan'da pazar ve market fiyatları #4 makalesinde TravelInnAndSuites ile sırp para birimi’yi tartışalım.

Sırbistan'da pazar ve market fiyatları #4 içindeki sırp para birimi ile ilgili içeriğin ayrıntılı özeti

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

READ NOW  Uludağ Kirazlıyayla Dolubaba Mevkii Arsa ~ Bursa Kirazlı Köyü | kirazlıyayla uludağ hakkında ayrıntılı bilgi

Bu TravelInnAndSuites web sitesiyle, kendiniz için daha değerli veri için sırp para birimi dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir sırp para birimi

Herkese selamlar. Fiyat araştırması yapmak için Sırbistan’da bir marketi ve bir marketi ziyaret ettim. Videoda Sırp Dinarı fiyatlarından bahsettim. An itibariyle 1 Türk Lirası 12,5 Sırp Dinarı’na eşittir. Videoda her ürünün Türk Lirası fiyatını altyazılı olarak ekledim. Kıyaslamanızı yaparken Sırbistan’da 345 Euro (3300 Türk Lirası) olan asgari ücreti ve alım gücünü göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. Umarım izlerken keyif alırsınız. İyi seyirler!✌🏻 Kanalıma abone olup bana destek olursanız çok sevinirim! Youtube: Instagram: #Sırbistan #Belgrad #Alkol .

READ NOW  Antalya'nın Neyi Meşhur - Nesi Meşhur Türkiye | antalya nesi meşhur hakkında en eksiksiz bilgilere genel bakış

Bazı fotoğraflar sırp para birimi ‘in içeriği ile ilgilidir

Sırbistan'da pazar ve market fiyatları #4

Görüntülediğiniz Sırbistan'da pazar ve market fiyatları #4 hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, Ardından, Travel Inn And Suites ‘nin her gün gönderdiği diğer bilgileri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

sırp para birimi ile ilgili anahtar kelimeler

#Sırbistan39da #pazar #market #fiyatları.

READ NOW  232 Narlıdere Merkezi Konum, Kolay Ulaşım | Yeni güncellenen izmir narlıdere ulaşım ile ilgili içeriği kapsar

market fiyatları karşılaştırma,market fiyatlarına zam,belgrad market fiyatları,en ucuz market fiyatları,sırbistan belgrad vlog,sırbistan belgrad gezilecek yerler,sırbistan belgrad haberleri,burak durgun,burak durgun sırbistan,sırbistan,belgrad,serbia,beograd,belgrade,sırbistan yemekleri,sırbistan ucuz mu,sırp kadınları,sırplar,serbian,sırp kızları,vizesiz gidilen ülkeler,pasaportla gidilen ülkeler,belgrad vlog,türkler sırpları seviyor mu,sırbistan’da yaşam.

Sırbistan'da pazar ve market fiyatları #4.

sırp para birimi.

sırp para birimi içeriğiyle travelinnandsuites.net sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. travelinnandsuites.net ‘nin sırp para birimi içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. BLACK TEA SHADOW61 diyor ki:

  Avrupaya göre bize cok pahli döviz yüksek olsa bile.
  1€115-120dinar yapior.
  Chivas burda 25€ odrr hesapladim hemen hemen 50€
  Bira burda en iyisi 70cent yani kurus.
  En adisi 25kurus icilmez ama adi.
  Absolut vodka 15€ bazen kampanja 10€
  Jägermeister 10€ burda en büyük sise.

 2. Arda Okuyan diyor ki:

  Abi benim bir param varda istunde cami var ve şöyle yazıyor anhapa Dinara yazıyor ve 5 demir para bu türk TL sinde kaç TL

 3. hasan soydemir diyor ki:

  Ooo pazar fiyatları buranın 2 katı neredeyse. Tek ucuz olan şey oradaki biralar. Türkiyeden daha pahallı orası. Bun ucuz sanıyordum

 4. Batuhan Piren diyor ki:

  Her türlü sigara var canınızı sıkmayın mentollü falan içemiyorum diye bütün sigaralar var marlbora touch aquadan tutun kent nanoclicke kadar yazarsanız yardımcı olurumm instagram batuhanpirenn

 5. Birkan Başnamlı diyor ki:

  Merhba pcr testi konusundan Bilgi verir misiniz rica etsem? Sırbistan Tr dönerken zorunluluk var sanırım fiyat ve süreci merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir