Bu makalenin içeriği, amasyada yemek yenecek yerler ile ilgili bilgileri net bir şekilde güncelleyecektir. amasyada yemek yenecek yerler hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Sevcan'la Lezzet Yolunda 28.Bölüm

amasyada yemek yenecek yerler ile ilgili bilgileri en doğru şekilde Sevcan'la Lezzet Yolunda 28.Bölüm

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesiyle, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için amasyada yemek yenecek yerler dışında bilgi ekleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  ENDONEZYA NIN UCUZLUK PAZARI INANILMAZ VLOG!!! | Yeni güncellenen endonezya market ile ilgili genel bilgiler

amasyada yemek yenecek yerler ile ilgili içerik

Sevcan’la Lezzet Yolunda Sevcan Orhan Yeşilırmak 28.bölümünde Ferhat ve Şirin’in ölümsüz aşkının yaşadığı şehrimiz Amasya’da ikiye bölüyor. Amasyalı kadınlarla birlikte helle çorbası, çiçekli bamya yemeği ve Amasya çöreği yapmayı öğrenen Sevcan Orhan, el yapımı semaver ustasından en lezzetli çayı yapmanın püf noktasını izleyicilerle paylaştı. Tarihi ve doğasıyla ünlü şehzadeler şehri olarak bilinen, Cumhuriyet tarihinde önemli bir yere sahip olan şehrin birçok tarihi ve kültürel mekanı da programda gösterildi. Halk müziğinin sevilen, beğenilen, güçlü kadın sesi Sevcan Orhan, Anadolu’nun lezzetlerinin haritasını çıkarıyor. “Sevcan’la Lezzet Yolunda”, Edirne’den Kars’a, Trabzon’dan Hatay’a adım adım gidiyor, yöre halkının evlerini ziyaret ederek onların hikayelerini dinliyor. Halk müziğinin başarılı ismi Sevcan Orhan, çıktığı bu lezzet yolculuğunda ülkemizin eşsiz tatlarını keşfedecek ve büyüleyici sesiyle yorumladığı türküleri sizlerle buluşturacak. #ShowTV #SevcanlaLezzetYolunda.

READ NOW  FETHİYE'NİN EN GÜZEL KOYU DAR BOĞAZ KOYUNA GİDİYORUM.ÜCRETSİZ KAMP YERİ VLOG 40 | fethiye kamp yerleri ücretsiz ile ilgili en ayrıntılı bilgilere genel bakış

amasyada yemek yenecek yerler içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

Sevcan'la Lezzet Yolunda 28.Bölüm | Amasya
Sevcan'la Lezzet Yolunda 28.Bölüm | Amasya

Amasya hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, Ardından, her gün aşağıda yayınlanan TravelInnAndSuites daha fazla bilgiyi okuyabilirsiniz.

READ NOW  Dünyayı Geziyorum - Bilecik 1 | 27 Haziran 2021 | söğüt gezilecek yerler ile ilgili en eksiksiz bilgiyi kapsayan

Burayı tıklayın

บamasyada yemek yenecek yerler ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Sevcan39la #Lezzet #Yolunda #28Bölüm #Amasya.

sevcanla lezzet yolunda,sevcan orhan,show tv,sevcan orhan program,yemek programı,yemek,kültür,gezi,sevcan orhan lezzet yolunda,show tv program.

Sevcan'la Lezzet Yolunda 28.Bölüm | Amasya.

amasyada yemek yenecek yerler.

amasyada yemek yenecek yerler bilgisiyle travelinnandsuites.net sizin için güncellenen bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net amasyada yemek yenecek yerler hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Fernando portela da cunha diyor ki:

  Une langue est importante,mais les images parles d elles même,beau pays la Turquie,moi je suis portugais,vive la Turquie !!(◠‿・)—☆

 2. Sultan Süleyman diyor ki:

  Amasya gerçeten çok ama çok güzeldir 3 yıl oldu burda yaşiyorum ama bu şehrin güzelliğine doyamıyorum 🧿

 3. Mustafa Civa diyor ki:

  Tek kapı türküsünün hikayesi böyle değildir. Hiçbir şey bilmiyorsanız bilen bir büyüğünüze danışmanızı tavsiye ederdim. Amasyamızın kültürü bu şekilde temsil edilmemeli.

 4. İbrahim Çelik diyor ki:

  Sevcan hanıma ve tüm çalışma arkadaşlarına bir Amasyalı olarak teşekkürü borç bilirim. Memleketimizi çok güzel tanıtan bir yayın olmuş. Ayrıca çorba yapan ablamızın da dediği gibi Türkiye de ki ve Dünya da ki bütün insanların Amasya'mıza gelip misafir olup cennet memleketimizi görmelerini canı gönülden isteriz.

 5. Erkin Koçak diyor ki:

  Sevcan Orhan Hanımefendi ye ve ekibine bu güzel program için teşekkür ederim biz gurbetteki Amasyalilari bir nebze olsun memlekete götürdü.

 6. Nermin Güneş diyor ki:

  Iyi ki zamanında tur gezileri yapmışım. Şimdi korona engel oluyor.İleride neler olur bilmiyoruz. Zamanı iyi değerlendirmek lazım .
  İnsallah biter. Tekrar geziye devam. Sevcan böyle bir program yaptığın için. Çok teşekkürler .🙏👍👏👏👏👏

 7. aleyna diyor ki:

  Çok istiyorum Amasya ya yerleşmeyi, gençliğimden beri hayalim.hep böyle televizyondan yaşadım o şehri, ama bir türlü nasip olmadı toprağına ayak basmak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir