Bu makale, sentinus hotel kusadasi ile ilgili açıklamalarla güncellenecektir. Corendon makalesinde sentinus hotel kusadasi’yi Travel Inn And Suites ile netleştirelim.

Sentinus Beach, Kusadasi

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesiyle, sizin için daha yararlı veriler için sentinus hotel kusadasi dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru değeri katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Comca Manzara Hotel Bodrum Turkey. 2021 - Best Hotel Bodrum | bodrum termal otel ile ilgili tüm içerik ayrıntılı olarak

sentinus hotel kusadasi ile ilgili birkaç açıklama

Sentinus Beach, Long Beach’e doğrudan ve Egeïsche Zee üzerinden prachtig uitzicht ile bir araya gelen ideal bir taşıma aracıdır. Otel, tesisler, spa merkezleri, çocuk etkinlikleri, animasyon programları ve animasyon programlarıyla doludur. Sentinus Beach, dünyanın her yerindeki dünya çapındaki bir oteldir. Daha fazla bilgi edinmek için:

READ NOW  side sillyon Hotel | sillyon hotel hakkında en eksiksiz bilgileri sentezleyin

sentinus hotel kusadasi konusuyla ilgili bazı resimler

Sentinus Beach, Kusadasi | Corendon

Corendon hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, Ardından, travelinnandsuites.net ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer bilgileri arayabilirsiniz.

READ NOW  Çankırı'da Bir Gün... | En eksiksiz çankırı otelleri merkez hakkında genel bilgiler

Yeni bilgi için burayı tıklayın

sentinus hotel kusadasi ile ilgili öneriler

#Sentinus #Beach #Kusadasi #Corendon.

[vid_tags].

Sentinus Beach, Kusadasi | Corendon.

sentinus hotel kusadasi.

sentinus hotel kusadasi hakkındaki bilgilerle TravelInnAndSuites sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. TravelInnAndSuites sentinus hotel kusadasi hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

Sentinus Beach, Kusadasi | Corendon | En eksiksiz sentinus hotel kusadasi ile ilgili içeriğe genel bakış” te bir düşünce

  1. akın oral diyor ki:

    09.08.2017 Günü SENTİNUS HOTEL KUŞADASI n dan Murat Çelik beyle (satış pazarlama sorumlusu) görüşerek 5 Eylül girişli ve 9 Eylül çıkışlı, 3 aile (8 yetişkin 4 çocuk) olacak şekilde 4 oda rezervasyon yaptırdım. Toplam tutar olan 3200 tl nin %30 u olan 960 tl depozitoyu otel hesabına yatırdım. Murat bey tarafın dan rezervasyon ekran görüntüsü tarafıma WhatsApp den gönderildi. 25.08.2017 günü bir yakın bir aile için otel dolu olduğundan dolayı zorda olsa bir oda daha rezervasyon yaptırdık ve 1350 tl olan toplam bedelin 350 tl sini otel hesabına yatırdık. toplamda 4 aile 5 oda olacak şekilde 4550 tl tutarlı rezervasyonu yaptırmış olduk.
    01.09.2017 akşam saatlerinde ( Bayramın 1. günü heryer tatil oteller dolu yer bulmak zor.) Sentinus otelden resepsiyon sorumlusu olduğunu söyleyen Niyazi bey diye biri aradı ve otelde yeterli doluluğu sağlayamadıklarını ve otelin erken kapanış yapacağını bu yüzden ya konaklama tarihlerimizi erken bir tarihe çekmemizi yada rezervasyonun taraflarından iptal edileceğini, yada başka bir otele yönlendirileceğimizi söyledi. bende bunun doğru olmadığını yanlış bir yaklaşım olduğunu söyledim. Başka bir isim altında oteli arayıp 11 eylül girişli rezervasyon yaptırmak istediğimde hemen fiyat verip rezervasyon yapıyorlar. bunu neden böyle yaptıklarını sorduğumda oteli açık tutmak için olduğunu söylüyorlar ama ödemesi yapılan rezervasyonları da iptal ediyorlar. sonunda kalabalık bir gruba yer açmak için olduğunu açıkladılar. bütün görüşmelerimiz sonuç vermedi ve rezervasyonlarımızı otel tek taraflı olarak iptal etti. Depozitomuzu geri yatırıp bize de başka bir otelden rezervasyon yaptırdı. bizde bu oteli beyenmeyip bizde bu rezervasyonu iptal ettirdik. otellerin dolu ve bayram tatili oluşu nedeni iyi otel bulmakta zorlandık. Toplamda 4550 tl ödeyeceğimiz konaklama ye 8890 tl ödemek zorunda kaldık. Sentinus otelin bu hilesinden dolayı biz 4340 tl fazla para verdik. Bizim yaşadığımız bu sıkıntının bir cezası olmalı ki başkaları da aynı oyuna gelmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir