sentinus beach bu makalenin içeriğinde açıklığa kavuşturulacaktır. sentinus beach arıyorsanız, bu Sentinus Beach Hotel 2017 Tanıtım Videosu… makalesinde sentinus beach’yi analiz edelim.

Yeni güncellenen Sentinus Beach Hotel 2017 Tanıtım Videosu… içindeki sentinus beach ile ilgili içeriğin özeti

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için sentinus beach dışında bilgi ekleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Larissa Holiday Beach Club Hotel Alanya in Turkey | En ayrıntılı larissa beach club otel hakkında genel bilgiler

sentinus beach ile ilgili içerik

Sentinus Beach Hotel… Tanıtım Videosu… .

Bazı fotoğraflar sentinus beach ‘in içeriği ile ilgilidir

Sentinus Beach Hotel 2017 Tanıtım Videosu...
Sentinus Beach Hotel 2017 Tanıtım Videosu…

Görüntülediğiniz Sentinus Beach Hotel 2017 Tanıtım Videosu… hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından, TravelInnAndSuites her gün gönderilen diğer bilgileri hemen aşağıda arayabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

READ NOW  Porto Bello Hotel 2021 Konyaaltı Antalya Turkey | portobello hotel antalya hakkında en doğru bilgiyi özetleyin

sentinus beach ile ilgili öneriler

#Sentinus #Beach #Hotel #Tanıtım #Videosu.

sentinus,sentinusbeach,sentinushotel,sentinusotel,otelsentinus,kuşadası sentinus,kuşadası beach hotel,kuşadası hotel.

Sentinus Beach Hotel 2017 Tanıtım Videosu….

sentinus beach.

sentinus beach içeriğiyle TravelInnAndSuites sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. travelinnandsuites.net sentinus beach hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. akın oral diyor ki:

    09.08.2017 Günü SENTİNUS HOTEL KUŞADASI n dan Murat Çelik beyle (satış pazarlama sorumlusu) görüşerek 5 Eylül girişli ve 9 Eylül çıkışlı, 3 aile (8 yetişkin 4 çocuk) olacak şekilde 4 oda rezervasyon yaptırdım. Toplam tutar olan 3200 tl nin %30 u olan 960 tl depozitoyu otel hesabına yatırdım. Murat bey tarafın dan rezervasyon ekran görüntüsü tarafıma WhatsApp den gönderildi. 25.08.2017 günü bir yakın bir aile için otel dolu olduğundan dolayı zorda olsa bir oda daha rezervasyon yaptırdık ve 1350 tl olan toplam bedelin 350 tl sini otel hesabına yatırdık. toplamda 4 aile 5 oda olacak şekilde 4550 tl tutarlı rezervasyonu yaptırmış olduk.
    01.09.2017 akşam saatlerinde ( Bayramın 1. günü heryer tatil oteller dolu yer bulmak zor.) Sentinus otelden resepsiyon sorumlusu olduğunu söyleyen Niyazi bey diye biri aradı ve otelde yeterli doluluğu sağlayamadıklarını ve otelin erken kapanış yapacağını bu yüzden ya konaklama tarihlerimizi erken bir tarihe çekmemizi yada rezervasyonun taraflarından iptal edileceğini, yada başka bir otele yönlendirileceğimizi söyledi. bende bunun doğru olmadığını yanlış bir yaklaşım olduğunu söyledim. Başka bir isim altında oteli arayıp 11 eylül girişli rezervasyon yaptırmak istediğimde hemen fiyat verip rezervasyon yapıyorlar. bunu neden böyle yaptıklarını sorduğumda oteli açık tutmak için olduğunu söylüyorlar ama ödemesi yapılan rezervasyonları da iptal ediyorlar. sonunda kalabalık bir gruba yer açmak için olduğunu açıkladılar. bütün görüşmelerimiz sonuç vermedi ve rezervasyonlarımızı otel tek taraflı olarak iptal etti. Depozitomuzu geri yatırıp bize de başka bir otelden rezervasyon yaptırdı. bizde bu oteli beyenmeyip bizde bu rezervasyonu iptal ettirdik. otellerin dolu ve bayram tatili oluşu nedeni iyi otel bulmakta zorlandık. Toplamda 4550 tl ödeyeceğimiz konaklama ye 8890 tl ödemek zorunda kaldık. Sentinus otelin bu hilesinden dolayı biz 4340 tl fazla para verdik. Bizim yaşadığımız bu sıkıntının bir cezası olmalı ki başkaları da aynı oyuna gelmesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir