Bu makalenin içeriği açıkça urfa kahvaltı yeri hakkında konuşacak. urfa kahvaltı yeri arıyorsanız, bu Şanlıurfa’nın Gizli Kalmış Sokak Lezzeti makalesinde Travel Inn And Suites ile urfa kahvaltı yeri’yi keşfedelim.

Şanlıurfa’nın Gizli Kalmış Sokak Lezzeti içindeki urfa kahvaltı yeri ile ilgili bilgileri en doğru şekilde özetleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayış için urfa kahvaltı yeri dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlama arzusuyla, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

READ NOW  Kahvaltıda Ne Yapsam ? Diyenlere, Güzel Memleketimizden Nefis Lezzetler | Yemek Okulu Esnafla | refika yeşil peynir hakkında yeni güncellenen içeriğin özeti

urfa kahvaltı yeri ile ilgili birkaç açıklama

Selamlar Şanlıurfa’nın saklı sokak lezzeti Lolaz videosu ile sizlerleyim. Detaylar videoda. İyi eğlenceler….

Bazı görüntüler urfa kahvaltı yeri hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Şanlıurfa’nın Gizli Kalmış Sokak Lezzeti
Şanlıurfa’nın Gizli Kalmış Sokak Lezzeti

Okuduğunuz Şanlıurfa’nın Gizli Kalmış Sokak Lezzeti hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, Ardından, TravelInnAndSuites ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer birçok içeriğe bakabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

urfa kahvaltı yeri ile ilgili anahtar kelimeler

#Şanlıurfanın #Gizli #Kalmış #Sokak #Lezzeti.

READ NOW  New York Cheesecake🍰 I Evde Kolay Cheesecake I Arda'nın Mutfağı | frambuazlı cheesecake tarifi arda ile ilgili en doğru içeriği kapsama

milliyiyici,sokak lezzetleri,tarif,yemek,yemek tarifleri milliyiyici urfa,milliyiyici sanliurfa,lolaz,lolaz nedir,urfa lolaz,sanliurfa sokak lezzetleri,sanliurfa yemekleri,sanliurfa yoresel yemekleri,urfa yemekleri,lolazci dayi,milliyiyici lolaz,milliyiyici sanliurfada ne yer,Lolaz dürümü,Lolaz dürümcüsü.

Şanlıurfa’nın Gizli Kalmış Sokak Lezzeti.

urfa kahvaltı yeri.

urfa kahvaltı yeri bilgisiyle travelinnandsuites.net ‘ın size verdiği bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. urfa kahvaltı yeritravelinnandsuites.net hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Milliyiyici diyor ki:

  Sevgili Dostlar Selamlar,

  Ramazan ustam çok temiz kalpli eli lezzetli bir insan🙏 video ile ilgili yorumlarinizi bekliyorum🙏

  Afiyetle kalin…

 2. Kemal Pürgül diyor ki:

  Lolaz dürümü ney diye soran spikere lolaz dürümünü tarif edeyim 0:50 hepatit A, tifo verem covit ve bir çok bulaşıcı hastalıklar afiyet olsun.

 3. Abdulkadir FAKİRULLAH diyor ki:

  15 gün kaldım hayatımda gördüğüm en güzel insanlar en güzel yemekler imanlı inançlı insanlardı Allah urfayi ebeden yüceltsin esirgesin.

 4. Burak Demir diyor ki:

  Ramazan Ağbi , Şanlıurfa’da tanıdığım en iyi kalpli en güzel insanların başında geliyor. Güler yüzü yeter , lolazı da çok lezzetli. Yanına uğramadan asla ve asla dönmeyin Bursa’dan saygılar

 5. Doktor Bey diyor ki:

  Urfadayken, uzak şehirlerde üniversite kazanayım da kaçıp gideyim bu şehirden diye sürekli düşünürdüm de şuan Urfa'dan 1200 km uzakta üni okuyorum ama Urfa'yı bu kadar çok özleyeceğimi bilmiyordum. Özledim ulan özledim canım Urfa'm.

 6. Ömer Mızrak diyor ki:

  Lolazı sade yiyecektin.yumurtalısı pek güzel değil.ve Urfa da hiç kimse Ramazan abi kadar güzel lolazı yapamaz.ayrıca malzemesi boldur.ve 5 TL.bir de çok doyurucu dur.düşünün 5 TL iki simit parası.batı şehirlerinde olsa 5 TL ye yarım tavuk döner bile anlamazsınız

 7. Mustafa Uzun diyor ki:

  Hem güzel hem hijyenik diyor ya. Adam ilk saniye parmağı yalayıp kağıdı aldı sonra dürümü hazırladı:))) yeme onu milliyiyici

 8. TAHA DEMİR diyor ki:

  Urfa'da ciğer yiyecekseniz balıklıgöle yürüme mesafesinde olan hiç bir yerde yemeyin; hem kazıklanır hem de ne yediğinizi bilemezsiniz!
  Yeni hâl'ın orda çok güzel, hijyenik ve lezzetli yerler var.
  Ayrıca urfadan isot almayın; talaş karışımlıdır.
  Bir Urfalı olarak tavsiyem…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir