Bu makale içeriğinde akyazı termal ile ilgili. akyazı termal’yi arıyorsanız, bu Sakarya da Seracılık Mükemmeliyet Merkezi makalesinde akyazı termal’yi tartışalım.

Sakarya da Seracılık Mükemmeliyet Merkezi içindeki akyazı termal ile ilgili bilgileri en doğru şekilde özetleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayış için akyazı termal dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Mertur Otel | Havuzdan Kareler | En detaylı mertur otel ile ilgili tüm bilgiler

akyazı termal ile ilgili bazı bilgiler

Sakarya’nın Akyazı ilçesi, Kuzuluk kaplıcaları ile ünlü. Sakarya Büyükşehir Belediyesi, termal suyun tarımda kullanılması için harekete geçti. 25 dönüm örnek sera kuruldu. Proje TÜBİTAK, Sakarya Üniversitesi, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ve Gebze Teknik Üniversitesi’nin desteğiyle geliştirildi. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın mali desteği ile geliştirilmiştir. Isınma için kullanılan termal su daha sonra tekrar yer altına veriliyor. Sirkülasyon ile sıcaklık sabitlenirken su israf olmaz. Topraksız tarımın yapıldığı sera için atıl arazi tercih edildi. Fidanların kimyasal kullanmadan çiçek açması için serada arılar beslenir. Proje ile yılda 250 ton domates üretilmesi hedefleniyor. Kazanılacak tecrübeler çiftçilerle paylaşılacak.

READ NOW  WOW Bodrum Resort, Gümbet, Bodrum, Turkey | En doğru wow resort hotel bodrum turkey hakkında genel bilgiler

akyazı termal hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

Sakarya da Seracılık Mükemmeliyet Merkezi
Sakarya da Seracılık Mükemmeliyet Merkezi

Okuduğunuz Sakarya da Seracılık Mükemmeliyet Merkezi hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, O zaman Travel Inn And Suites her gün aşağıda yayınlanan diğer konuları keşfedebilirsiniz.

READ NOW  Sheraton Çeşme Hotel Resort & Spa | sheraton çeşme erken rezervasyon hakkında en doğru bilgiyi sentezleyin

Yeni bilgi için burayı tıklayın

akyazı termal ile ilgili birkaç öneri

#Sakarya #Seracılık #Mükemmeliyet #Merkezi.

[vid_tags].

Sakarya da Seracılık Mükemmeliyet Merkezi.

akyazı termal.

akyazı termal hakkındaki bilgilerle Travel Inn And Suites ‘ın sağladığı bilgilerle, daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını, bunun sizin için yararlı olacağını umuyor.. travelinnandsuites.net ‘ın akyazı termal içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir