Bu makalenin içeriği rakının tarihi tartışacak. rakının tarihi hakkında bilgi ediniyorsanız, hadi travelinnandsuites.net bu Rakının Tarihi makalesinde rakının tarihi’yi açıklığa kavuşturalım.

Rakının Tarihi içindeki rakının tarihi hakkında genel bilgiler en doğru şekilde

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı veriler için rakının tarihi dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en eksiksiz değere katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Efes Malt Denemeye Deger | Yeni güncellenen efes light bira ile ilgili bilgileri kapsayan

rakının tarihi ile ilgili bazı bilgiler

Rakıyı ilk kim yaptı? İyi rakı nasıl olur? İzlemeli….

Bazı fotoğraflar rakının tarihi ‘in içeriği ile ilgilidir

Rakının Tarihi

Görüntülediğiniz Rakının Tarihi hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından, Travel Inn And Suites her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla içeriği okuyabilirsiniz.

READ NOW  Süt tozu olmadan sütlü nescafe | En eksiksiz nescafe ve süt tozu kilo yaparmı hakkında genel bilgi

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

บrakının tarihi ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Rakının #Tarihi.

rakının,tarihi,tarih,yeni,burgaz,rakı,mercan,mey,efe,ata,keyif,kulüp,tekirdağ,meze,viraj,liseli.

Rakının Tarihi.

rakının tarihi.

rakının tarihi hakkındaki bilgilerle Travel Inn And Suites güncellemeleri, size daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Travel Inn And Suites rakının tarihi hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. FENERBAHÇE 1907 diyor ki:

  yillarca yeni raki ictik fakat bir donem cok bozmuslardi rakiyi bende kulup rakiya dondum bir ara efe rakinin yesil ambalajli rakisi vardi o da iyi di bir arada onu ictim simdi burgaz takiliyorum

 2. brkaya diyor ki:

  Eski bir Yeni Rakı hastası olarak…
  Burgaz Rakı aLdım bir kere denemek için ve alış o alış bir daha bırakamadım mükemmel bir rakı gerçekten..Hele ki bu Yeni Rakı'nın özelleştirlilmesinden sonra yüzde yüz Türk sermayeli Burgaz Rakı'yı içmeye başladım.Paramız AMERİKANA gitmesin hesabı (:

 3. Yasin Çelik diyor ki:

  benim şahsen sürekli tükettiğim rakı tekirdağdır bende ekliyorum yeni rakı kesinlikle daha sert biraz daha fazla koku yapıyor
  burgaz olayınıda anlamadım yeni sloganlar çıktı bir kere içen bırakamıyor hesabı

 4. Thick As A Brick diyor ki:

  arkadaşın burgaz'la, ya çalışan olarak yada yönetici olarak bi ilişkisi olduğunu düşündürdü sadece.. eksik bilgilerle dolu ve müziğin bol aralar vererek tekrar tekrar başlaması çok amatörce olmuş.. mey'in bi Amerikan şirketine satılması çok üzücü ve düşündürücü bu arada…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir