Bu makale, bursa alkolsüz yılbaşı hakkındaki bilgileri güncelleyecektir. bursa alkolsüz yılbaşı hakkında bilgi ediniyorsanız, bu polisi gördük abi kaçacaktık, hep bu denyonun yüzünden makalesinde TravelInnAndSuites bursa alkolsüz yılbaşı konusunu netleştirelim.

polisi gördük abi kaçacaktık, hep bu denyonun yüzünden içindeki bursa alkolsüz yılbaşı ile ilgili içeriğin ayrıntılı özeti

Videoyu şimdi buradan izleyin

READ NOW  Doktor, Bekar Kadınla Haram Bir Şey Yaptı! Bakın Sonra Ne Oldu?! | hacı dayı ataevler ile ilgili en ayrıntılı bilgilerin özeti

Bu TravelInnAndSuites web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için bursa alkolsüz yılbaşı dışında bilgi ekleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru bilgiyi getirme arzusuyla, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

Konuyla ilgili açıklamalar bursa alkolsüz yılbaşı

İki arkadaş Konya’daki yılbaşı partisinden döndüklerinde fıkralara konu olacak bir olay yaşandı. Trafiğin döndüğünü gören sürücü, yoldan geçen birinden aracı sürmesini istedi. Talebi kırmayıp direksiyona geçen genç, polis kontrolünde 0.76 promil alkollü çıktı. 560 TL para cezası kesilen gencin ehliyetine 6 ay süreyle el konuldu. Araç sahibi, cezayı ödemesini isteyen gence sitem ederek, “Madem alkollüydün, neden direksiyona geçtin?” söz konusu. .

READ NOW  Hacı Usta Antep Bahçe | söğütönü kahvaltı ile ilgili tüm bilgiler en doğrudur

bursa alkolsüz yılbaşı içeriği ile ilgili bazı resimler

polisi gördük abi kaçacaktık, hep bu denyonun yüzünden

Okuduğunuz polisi gördük abi kaçacaktık, hep bu denyonun yüzünden hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, Ardından, TravelInnAndSuites her gün aşağıda yayınlanan diğer makaleleri arayabilirsiniz.

READ NOW  Bali Seyahati 🌴 | 200 Metrelik Uçurumdan Hint Okyanusuna Atlıyorduk 🙈 | Çekilişi Açıklıyorum!!💛 | Yeni güncellenen yeliz cafe hakkındaki bilgilerin özeti

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

bursa alkolsüz yılbaşı ile ilgili birkaç anahtar kelime

#polisi #gördük #abi #kaçacaktık #hep #denyonun #yüzünden.

polis,alkol,trafik,konya,yılbaşı,çevirme.

polisi gördük abi kaçacaktık, hep bu denyonun yüzünden.

bursa alkolsüz yılbaşı.

travelinnandsuites.net ‘ın sağladığı bursa alkolsüz yılbaşı bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Travel Inn And Suites bursa alkolsüz yılbaşı hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir