Bu makalenin içeriği rize yayla turları hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. Çamlıhemşin, Rize makalesinde rize yayla turları’yi Travel Inn And Suites ile analiz edelim.

Pokut Yaylası & Sal Yaylası Turu

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için rize yayla turları dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en doğru bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Karpuz Ne Zaman Ekilir? Hangi Aylarda? | karpuz hangi mevsimde yenir ile ilgili en doğru içeriği özetleyin

rize yayla turları ile ilgili bazı içerikler

📰 Pokut Yaylası & Sal Yaylası Turu | Çamlıhemşin, Rize #pokutyaylası #salyaylası #rize Karadeniz bölgesinin en büyük turizm kaynaklarından biri olan Pokut ve Sal yaylası sizlerle. 📍 Yer: 📅 05.10.2020 tarihinde alınmıştır. 🎥 GoPro Hero 7 Black – 4K 60fps 🗺️ Turistik Yerler 🌲 Doğa ve Parklar 🏖️ Sahil Alanları 🎡 Eğlence Parkları ve Aquaparklar 📌 Türkiye Gezilecek Yerler Listeleri # karadeniz, rize, camlihemşin, pokut yaylası, sal yaylası, karadeniz gezilecek yerler, yerler rize gezilecek yerler, Çamlıhemşin gezilecek yerler, karadeniz turu, pokut yaylası turu.

READ NOW  110TL vs. 55.000TL Kamp Çadırı (#SonradanGörme) | tekirdağ çadır fiyatları ile ilgili en doğru içeriği özetleyin

Bazı fotoğraflar rize yayla turları hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Pokut Yaylası & Sal Yaylası Turu | Çamlıhemşin, Rize
Pokut Yaylası & Sal Yaylası Turu | Çamlıhemşin, Rize

Çamlıhemşin, Rize hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, Ardından, travelinnandsuites.net ‘nin hemen aşağıda yayınladığı diğer içeriği okuyabilirsiniz.

READ NOW  Gez Gör Yaşa - Eşsiz bir kamp alanı; Taşyaran Vadisi | Yeni güncellenmiş uşak kamp alanı ile ilgili bilgileri kapsar

Burayı tıklayın

บrize yayla turları ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Pokut #Yaylası #amp #Sal #Yaylası #Turu #Çamlıhemşin #Rize.

karadeniz,rize,çamlıhemşin,pokut yaylası,sal yaylası,karadeniz gezilecek yerler,rize gezilecek yerler,çamlıhemşin gezilecek yerler,karadeniz turu,pokut yaylası tur.

Pokut Yaylası & Sal Yaylası Turu | Çamlıhemşin, Rize.

rize yayla turları.

rize yayla turları hakkındaki bilgilerle travelinnandsuites.net ‘ın size verdiği bilgilerle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. rize yayla turlarıTravelInnAndSuites hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Sergey Akimov diyor ki:

  Супер!!!! Вот она настоящая Турция!!! ! Народ! Вы обязаны там побывать и не 1 раз!!! Жирный лайк автору за видос!!!!

 2. mehmet şahin diyor ki:

  Olaki video izleyip bende gideyim diyenler şahsi araç ile gidilir mi diye sorarsınız kendinize sakın ha sakın ben gittim geri dönmek zorunda kaldım aracın altını 100 den fazla kez vurdum araç resmen ağladı jep pikap yoksa gitmeyin en mantıklısı tur ile gitmek

 3. Furkan Yıldız diyor ki:

  BENİM KÖYÜM
  Baharda şenlenir bağı, bahçesi
  Kokusu başkadır benim köyümün
  Unutturur adama gamı, kederi
  Havası başkadır benim köyümün
  Akşam olur herkes döner evine
  Can kurban inan ki benim köyüme
  Gülabi'nin torunları derler bizlere
  Özü başkadır benim köyümün
  Yeşil yeşil meşeleri var dağında
  Meyve ağaçları çiçek açar bağında
  Her çeşit otlar yeşerir toprağında
  Yeşili başkadır benim köyümün
  Köyümün kenarından akar çayı
  Kıvrım kıvrım dolanır sular tarlayı
  Unuttum sanma orda olmayı
  Dostluğu başkadır benim köyümün
  Yaz gelince çıkarlar yaylaya
  Gurbetçiler hasretle döner sılaya
  Benden selam olsun Aziz Ağa'ya
  Sevgisi başkadır benim köyümün
  İbrahim SEVİNDİK

 4. ozan akbulut diyor ki:

  Hocam harika olmuş video. 5-6-7 Ağustos Çamlıhemşin'deyiz kısmet olursa. Sanırım üç gece yeterli olur bölgeyi gezmek için. Yaylaları tur minübüsü ile dolaşmak daha mantıklı geliyor bize de, turlar Çamlıhemşin'den mi kalkıyor acaba? süre ne kadar sabahtan akşam saatlerini buluyor mu? Tabi yaylaların güzergahları da farklı. Varsa başka önerilerin almak isterim. Teşekkürler.

 5. Walking Addict diyor ki:

  Ne güzel görüntüler. Elinize sağlık 👍👍Karadenizin her yeri ayrı güzel. ❤Samsun'u 4K kalitesinde görmek isteyenleri kanalımıza bekleriz.

 6. gezilesiyer diyor ki:

  Selam dostlar.

  Öncelikle videonun giriş bölümündeki alakasız müzik için özür dilerim. Eklemiş olduğum Karadeniz müziği telif sebebiyle kaldırılınca Youtube'nin arşivinden rastgele seçmek durumunda kaldım. Sorularınız olursa buradan cevaplamaya çalışacağım. Umarım videomu beğenirsiniz. İyi seyirler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir