Bu makalenin içeriğinde pisidia antiocheia ele alınmaktadır. pisidia antiocheia ile ilgileniyorsanız, bu Pisidya Antiyokyası’nın bilinmeyen yönleri ne?

Geçmişin İzinde – 17 Ekim 2020 içindeki pisidia antiocheia ile ilgili bilgileri en doğru şekilde özetleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için daha yararlı veriler için pisidia antiocheia dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en eksiksiz değere katkıda bulunma arzusu ile, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

READ NOW  GÖYNÜK KANYONU | KEMER | ANTALYA | TURKEY | göynük kanyonu ile ilgili en eksiksiz bilgiyi özetleyin

Konuyla ilgili paylaşım pisidia antiocheia

Habertürk TV YouTube Kanalına Abone Ol ➤ Augustus Tapınağı’nın eşsiz mimarisi, şehir planlamasının ilk örnekleri ve büyülü atmosferi ekrana yansıdı. Hem ay tanrısı Men’in hem de Hristiyanlığın hac merkezi ve güçlü bir askeri şehir olan Pisidia Antiocia’nın bilinmeyen yönleri neler? Kazılarda gün yüzüne çıkarılan eşsiz eserler ve arkeologların gizemli dünyasına yolculuk… Pisidia Antiocia kazılarının gün ışığına çıkmamış heyecanlı hikayesi… Geçmişin sırları bugünle buluşuyor. Geçmişin İzinde belgeseli Habertürk’te… ➤ ➤ ➤ ➤ ➤ #Habertürk #Haber #Gündem .

READ NOW  Mersin akkum plajı iğrençliği! | mersin plajı ile ilgili tüm bilgiler en doğrudur

pisidia antiocheia hakkında bilgi ile ilgili fotoğraflar

Pisidya Antiyokyası’nın bilinmeyen yönleri ne? | Geçmişin İzinde - 17 Ekim 2020
Pisidya Antiyokyası’nın bilinmeyen yönleri ne? | Geçmişin İzinde – 17 Ekim 2020

Geçmişin İzinde – 17 Ekim 2020 hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, O zaman Travel Inn And Suites her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer bilgileri arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

บpisidia antiocheia ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Pisidya #Antiyokyasının #bilinmeyen #yönleri #Geçmişin #İzinde #Ekim.

READ NOW  1€ İLE KAHVALTI HOLLANDA🇳🇱 Sizce 1 para birimine karnımızı doyura bilirmiyiz? 🥐🥖Alım gücü 1 EURO | euro para birimi hakkında en eksiksiz bilgileri sentezleyin

haber turk tv,haber turk izle,haber turk canli,haber turk gazetesi,gündem,haber,haberler,habertürk,Geçmişin İzinde – 17 Ekim 2020,Geçmişin İzinde,Pisidya Antiyokyası,Augustus Tapınağı,pisidia antik kenti,pisidia antiokheia antik kenti,pisidia antiocheia,pisidia antiokheia,pisidia,pisidyalılar,pisidya,pisidia antik,pisidia yolu,pisidya antakyası,pisidya kıtası,geçmişin izinde habertürk,habertürk geçmişin izinde,arkeoloji belgeselleri,arkeolojik kazılar.

Pisidya Antiyokyası’nın bilinmeyen yönleri ne? | Geçmişin İzinde – 17 Ekim 2020.

pisidia antiocheia.

pisidia antiocheia hakkındaki bilgilerle travelinnandsuites.net size daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. pisidia antiocheia hakkındaki makaleyi Travel Inn And Suites ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Özcan Türkyılmaz diyor ki:

  biz kent hakkında bilgi isitiyoruz . arkeolojik kazı hakkında değil. kentin ayrıntılı tarihi kentten herhangi bir kişi anlatılabilirdi

 2. s.l.n.k m.h.c.r diyor ki:

  daha yeni tiyatro dizilmis projesi muzede var aslina uygun hale getirilip bir an once turizm acilmali elin gavuru para harciycak yer ariyor yeni nesilin umrunda olmaz zaten gelmez eskileride biz kaciririsak cikan antik elimizde kalir alan yok satani pozisyonu ayaga kaldirin muzedekileride yerine dikilsin eskiyi yasatmali arkelogu denetleyin keyfine kalmamali benim gordugum suan savas alani tiyatro dışında bu is zaman tahahutlu olmali keyfi zaman olmamali

 3. Kemal Gül diyor ki:

  Emeğinize sağlık hocam sayenizde öğreniyoruz tabi bizim insanlarımız umarım tarih in sadece altın dan var olmadığını böyle çalışmaları izler değerlendirir kendince ve tarihsel geçmişimize ve bilim adına öğrenebileceklerimizin önüne geçmezler umarım çabalarınız için teşekkürler hocam

 4. Gazell diyor ki:

  Sokağa çık 1000 kişiye sor 5 kişi bile bilmez psidya'yı. İşin en acı tarafı ise dünyanın öbür ucundan japonlar gelip geziyor orayı.

 5. muharrem şeker diyor ki:

  Mehmet hocaya sormak isterdim wia sebaste yolu nasıl yapıldı ,museviler buraya nerden geldi , honanad lar diye bir halk var wia sebaste yolları üzerinde onlar kimlerdi ne oldular ,? Gibi sorular .

 6. muharrem şeker diyor ki:

  Mehmet Özhanlı hoca nin emeğiyle meydana çıkarılan bu antiokia kenti ni onun az da olsa dersine giren bir arkadasla zamansız bir günde gezdim ,bir miktar ondan bilgi almıştım buranın çalışması hakkında ve ben buraya hayran kaldım ,zaman kısa ve arkadşın anlamsız kaprisleri yüzünden iyi bir gezemedim ,tekrar gezeceğim .inanılmaz seviyorum antik kentleri ve en sevdiklerimden biri burası .daha zamanlı iyi bir havada gezmek ve arkeologlar i da tanımak istiyorum emekleri için teşekkür etmek istiyorum, Mehmet hoca ile de tanışmak bana onur verir , inşallah tanışırım ,bu insanlar bu ülkeye çok şey katıyor .selamlat

 7. muharrem şeker diyor ki:

  En iyi ve benimde düşündüğüm yorumu Mehmet Özhan hoca yaptı ,evet ,geçmiş geleceğin aynasıdır ,geleceği kurmak için geçmişi bilmek gerekir .

 8. Mevlüt Hakan .GÖDE diyor ki:

  Güzel bir belgesel olmuş emeği geçenlere teşekkür ederiz. Isparta gerçekten gezilmesi ve görülmesi gereken bir yer. Eğirdir
  Yalvaç, Şarkikaraağaç, Aksu, Yenişarbademli, Keçiborlu gibi ilçeler tarihi ve doğal güzellikleriyle öne çıkıyor. Ör: Kız Kalesi, Yazılı Kanyon, Kovada, Yeşilada,Psidia Antiocheia, Kızıldağ, Dedegöl, Kuyucak Lavanta Bahçeleri, gibi bir çok nadide yer var..

 9. Anti Yalan diyor ki:

  Böyle yapımlara yorum yazın beğenin paylaşın ki daha çok insana ulaşsınlar. İzleyip geçmeyin çok zor değil beğenmek bir kaç yorum sallamak.Saçma sapan siyasi videolara , uyduruk tarihi videolara, saçma dizilere… gösterdiğiniz ilginin 10 da birini gösterin.

 10. SeyYacht Travel Co. diyor ki:

  Türkiye coğrafyasının Kültür Tarihi'nin anlatıldığı çok güzel yayınlar, emeğinize sağlık 👏👏

 11. ADNAN YILDIZ diyor ki:

  böyle büyük yerlerin yılda iki üç ay kazı yaparak 100 yıllarca bitimez turizime kazandırılmaz ancak arkeolokları emekli e der. bu kazıların 12 ay çalışmaya bağlanıp en az 3 ekiple 8 zer saatlerle geceli gündüzlü Çalışılması gerekiyor. turistler tarhi yerleri keşfetmey gezmeyi gezerken para harcamayı seviyor. ki biz yerlilerde tarihi yerleri çok severiz. bunun gibi yüzlerce tarihi yerllerirmiz var ve 10 yolda yüzde 10 illerliyor çok yavaş illerliyor. benim 2006 da gittiğim bir arkeolojik kazı hala eskisi gibi duruyor 3 ayda 20 metrekare açtık. biz ülke olarak tarihi yerletimizi ortaya çıkarıp restore edip turistik yerlere kazandırmamız gerekir. ve reklamı bol bol yapılıp ülkeyi görsel ve kültür olarak çok güzel yerlere taşır..

 12. Numan' ın Dünyası diyor ki:

  Atatürk/çülere güven olmaz cebren ve hile ile 7/24 komplo teorileri üretir/ler, faşisttir/ler ve yalancıdır/lar…

  Habertürk TV = Kur'an 49/6- Siz ey iman edenler! Fâsığın (sorumsuz) teki size (önemli) bir haberle geldiğinde, durup gerçeği araştırın! Yoksa cehalet sebebiyle bir toplumun başına iş açar, ardından da yaptığınızdan pişmanlık duyarsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir