Bu makalenin içeriği pera bira hakkında açıklama sağlayacaktır. pera bira hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Pera – Biri Vardı (Official Video) makalesinde travelinnandsuites.net ile pera bira’yi keşfedelim.

pera bira ile ilgili bilgileri en ayrıntılı şekilde Pera – Biri Vardı (Official Video) kapsar

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesiyle, sizin için daha yararlı veriler için pera bira dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Bellini - Şeftali püresi ve şampanya baloncuklarının eşsiz birleşmesi | bellini şarap ile ilgili en eksiksiz bilgiyi kapsayan

Konuyla ilgili paylaşım pera bira

#Pera’nın 12 şarkıdan oluşan #EngüzelMevsimim albümü yayında! Apple Müzik: Spotify: YouTube Müzik: Fizy: Deezer: Muud: En Güzel Mevsimim (2015 / DOKUZSEKİZ MÜZİK) Söz – Müzik: Gökhan Mandır Düzenleme: PERA Yönetmen: Levent Öztürk Biri Vardı Sözleri Yürüyorum boş sokakta Kaldırımlar ıslak Ve gözümde bir yaş Duruyorum, sonra bir an, zaman geçince yokluğunu anlıyorum Sustum bütün sözler gitmiş gibi Anlamsız ya da çoktan geç kaldım Yangındı İçeride biri vardı. kalbini Sonbaharı bahar sandı Ona sorsan Yokum ama kendimden vazgeçiyorum İnandığım her şeyden kopup yüreğimi söktüğümde .

READ NOW  Zaza Fournier - Vodka Fraise (Clip Officiel) | fransız votka ile ilgili tüm bilgiler ayrıntılı olarak

pera bira içeriği ile ilgili bazı resimler

Pera - Biri Vardı (Official Video)
Pera – Biri Vardı (Official Video)

Görüntülediğiniz Pera – Biri Vardı (Official Video) hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Sonra travelinnandsuites.net günde güncellenen diğer makaleleri hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

pera bira ile ilgili anahtar kelimeler

#Pera #Biri #Vardı #Official #Video.

READ NOW  Kel Dako Ma Gwoko Gang by Mr. Lagwe | En eksiksiz lagwe ile ilgili tüm içerik

Biri Vardı,pera,peraband,pera biri vardı,pera video klip,pera 2015,2015 şarkıları,ayrılık şarkıları,pera sensiz ben,pera yeni şarkı,pera unut,pera fan,pera konser,pera single,pera klip,levent öztürk,gökhan mandır,kaya sevinç,hakan ünalan,arda algan,pera biri vardı yeni,biri vardı 2015,pera biri vardı dinle,pera biri vardı klip izle,aşk ayrılık şarkıları,dokuz sekiz müzik,yeni,turkish rock music.

Pera – Biri Vardı (Official Video).

pera bira.

pera bira içeriğiyle Travel Inn And Suites ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net pera bira hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Ismail diyor ki:

  Cok güvenmistim ona beni cok severdi yada ben öyle sanmiştim.Onun gülüşüne yeşil gözlerine hasta olmustum o benim umudum mutluluğum hayalim o benim herkezim ve herşeyimdi.Cok güzel severdi beni oysa ki…Aldatildim

 2. Selda Sahin diyor ki:

  Biri vardı bütün hislerimin katili..
  Onun yokluğu ile savaşayım derken delirdiğimi farkettim lütfen arada beğenin de bildirim geldikçe dinleyimm unutmayın beni 🫤🫤🫤

 3. Nargiz Yasuzakowa diyor ki:

  İlk aşkımdı aradan 7 sene geçmesine rağmen hala o günki gibi aşıgım unutamadım unutmamda şarkilara siğındım belki kaderimizse beraber dinlemek nasıp olur🤲🏻

 4. güneş erman diyor ki:

  ulan bende harbiden biri vardı sever gibi yapıp kandırdı bu şarkıyı bende anlamlı bir hale dönüştürdüğü için ona milyonlarca küfür etmem gerek herhalde.

 5. Elif Üngör diyor ki:

  Birçok yerden kırılıyoruz. Kırıklarımızı toplamaya çalışıyoruz destek arıyoruz. Kimse dönüp bakmıyor parçaları daha çok etrafa saçıyorlar. Acıyorsun, kanıyorsun. İçerlerde bir fısıltı çok derinden tanıdık hissediyorsun. Seni ele geçirmeye başlıyor. Korkuyorsun. Güvendiğin sevdiğin insanları istiyorsun yanında. Fısıltının içine karışmış şekilde seni ele geçiriyorlar. Vazgeçiyorsun. Bittiğini sanıyorsun. Kül oluyorsun adeta. Hayat sürüyor küllerimiz uçuşuyor dört bir yana. Belki de yeniden yeşericez asıl önemli soru gücün var mı buna? Sor kendine çekinme. Benim bugün bu saatte yok. Yarın olucak yarınlarda umut vardır öyle değil mi. İyileşeceğiz.

 6. Halil Kurt diyor ki:

  Biri vardı… Canımdan çok sevdiğim. Uzak olmamıza rağmen, daima yanında olduğumu hissettirebilmek için her şeyi yaptığım. En dipten beraber çıktığımız. En güzel anılarım, hiç aklımdan çıkmayan insan. Abuk subuk bir nedenle ayrıldı benden. Yorulmuş, kafasını dinlemesi lazımmış. Şimdi eski sevgilisiyle. Mutlular tabi. Ona sorsan ben yokum, ama benim içim yangın yeri.

 7. yaşamıyor diyor ki:

  Bu şarkıyı ilk dinlediğimde aklıma sen gelmiştin. Beni tanımıyorsun zaten ama çoğu zaman göz göze geliyoruz ve o dakikalar benim felaketim oluyor. Cumartesi ve Pazar'ı çok seven ben, şimdi seni göremiyorum diye nefret ediyorum. Bana seni tanımak istiyorum demiştin, ertesi gün sevgilim var beni sevme benden uzak dur demiştin. tamam sevgilin olabilir, buna kabulüm ama sevgime karışamazsın. sen bir uyuşturucu, ben bir bağımlıyım sanki. senli de sensiz de olmuyor. bir insan birini her saniye özler miydi? ben özlüyorum işte. seni unutmaya çalışırken bile seni düşünmeye devam ediyorum ya gerçekten aptalın tekiyim..

 8. öylesine biri diyor ki:

  Uğruna ne zamanlarimi, yanına gelmek için çok harcadığım paraları aslında hicbirseyi hak etmeyen o kız. Bilemedim salaktim aldatiyormus beni. Dün gece öğrendim. Dayanamıyorum lan. Nasıl inandım ona bilmiyorum ama çok inanmıştım. Bir kız buldum seviyor artık bırakmak yok diyordum. Tartıştığımız da kendimi cezalandiriyordum. Yalanmış herşey. Aylar boyunca bana sana aşığım demesi yalanmış AMK. Biri vardı beni kandırdı.

  8 Ocak Pazar
  Onu hala özlüyorum ama ağlamıyorum artık. Kabullendim sanırım gidişini. Her anında aklımda ama. Sürekli bu şarkıyı dinliyorum ve ağzımdan da eksik olmuyo. Ben onu çok sevmiştim. Beğenin de geleyim güncelleme yapayim.

 9. Erdem Özen diyor ki:

  Seni o kadar sevdim ki aşkından kör olmuştum sanki. 2,5 sene neler çektim bir ben bilirim bir de Allah. İşin en kötü tarafı beni sevdin mi yoksa sever gibi yapıp kandırdın mı bu şüpheyle yaşamak… Seni seviyorum ama seni sevmeyi eskisi kadar sevmiyorum 😔

 10. kaliyah diyor ki:

  hislerim bitti diyorum, sonunda kurtuldum her şey iyi, ben yeniden iyiyim diyorum sonra hayat seni karşıma çıkarmasa da dalga geçer gibi adını duyuruyor bir şekilde bana. iyiyim sorun yok geçti gitti, kandırıldım bitti diyorum sonra uyumadan önce yine seni düşünüyorum, samimiyetten yoksun beni sever gibi yaptığın halleri özlerken buluyorum. artık diyorum bu şarkılar bile üzemez beni, o kadar dinledikten sonra tesiri kalmadı diyorum ve bu şarkı çıkıyor yine karşıma. “ona sorsan ben yokum ama bende biri vardı” diyor

 11. Cozsep diyor ki:

  Mahalleye taşındığım da beni kesen gülümseyen gülüşüne aşık olduğum 2 yılımı verdiğim sen bugün beni buraya sürükledinya alacağın olsun gülüşünü sevdiğim güzel kızım bana kattığın çok şey var , seninle büyüdüm , seni çok özleyeceğim çocukluğum. umarım buralara gelmezsin çünkü benden çok şey çaldın içimde ki bütün hevesi söndürdün kelimelerim boğazımda düğüm düğüm.. iyi geceler

 12. Mira Savaş diyor ki:

  Şuan ne istiyorsun demiştim yanımda ol demiştin … Ben hep senin yanında olmaya çalıştım ama sen izin vermedin ve ben artık hergun ağlayarak hergun seni anarak uyuyup kalkıyorum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir