Makalenin içeriği konaklamalı kartepe kayak turları ile ilgili olacaktır. konaklamalı kartepe kayak turları ile ilgileniyorsanız, bu PenguenTepe'den Black Friday – Kayak Turları Promosyonları makalesinde konaklamalı kartepe kayak turları’yi keşfedelim.

PenguenTepe'den Black Friday – Kayak Turları Promosyonları içinde konaklamalı kartepe kayak turları ile ilgili en eksiksiz içeriği kapsayan

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için konaklamalı kartepe kayak turları dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlamayı umuyoruz, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

READ NOW  RİZOM TATİL KÖYÜ Yalova ✅ 444 32 70 | Yeni güncellenen yalova rizom evleri ile ilgili dokümanların özeti

Konuyla ilgili bazı açıklamalar konaklamalı kartepe kayak turları

📣Dikkat, dikkat! Erken rezervasyonlu kayak turlarımıza bir de Black Friday heyecanı eklendi. Fırsatlar sayfamıza göz atın, günübirlik veya konaklama alternatiflerini yakalayın. ⚠️ SON GÜN 30 Kasım 2019, 23:59 😉 👉 4 adet indirimli günübirlik tur satın alırsanız 1 adet Kartepe, Uludağ veya Kartalkaya turu ve kayak kiralama hediye edilecektir. 👉Her gün sabit gidiş konaklamalı özel fiyatlı Kartepe turlarında, Greenpark Resort veya Hilton DoubleTree olsun, 30 Kasım’a kadar alınan paketlere kayak malzemeleri DAHİLDİR. 👉 5 yıldızlı DoubleTree Hilton’da 30 Kasım’a kadar paketinizi ister cumartesi gecesi ister sömestirlik kişi başı sadece 339 TL’ye alın, kayak malzemelerini bizden kiralayalım 😉 Paket kayak yaparken her gün kullanılabilir. yamaçlar yılbaşı dönemi hariç açıktır. 👉 SPA ıslak alanları hem Greenpark’ta hem de Hilton DoubleTree’de ücretsizdir. Soğukta kayın, akşam buharlar arasında rahatlayın 🤩 (Masaj, yüz bakımı vs ekstradır). 👉 Tüm konaklamalardan 3 gün öncesine kadar tarih değişikliği hakkı. 💻 Tüm seçenekler ve detaylar fırsatlar sayfamızda: 😉⚠️ Fırsatları kaçırmamak için Youtube kanalımıza abone olun, instagram hesabımızı ve #penguentepefırsatlar hashtag’imizi (Twitter: @penguentepe) takip edin. Arada bir sürpriz yapmayı seviyoruz 😉 👋 12 yıllık ilgi için teşekkür eder bol karlı bir sezon dileriz.

READ NOW  10 Dakikada KUŞADASI | şehir fırsatları kuşadası ile ilgili en eksiksiz bilgileri özetleyin

konaklamalı kartepe kayak turları konusuyla ilgili bazı resimler

PenguenTepe'den Black Friday - Kayak Turları Promosyonları
PenguenTepe'den Black Friday – Kayak Turları Promosyonları

Okuduğunuz PenguenTepe'den Black Friday – Kayak Turları Promosyonları içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Ardından, Travel Inn And Suites ‘nin her gün yayınladığı daha fazla içerik arayabilirsiniz.

READ NOW  Çambaşı Bungalow Evleri | Yakın zamanda güncellenen çambaşı konaklama ile ilgili dokümanların özeti

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

konaklamalı kartepe kayak turları ile ilgili birkaç öneri

#PenguenTepe39den #Black #Friday #Kayak #Turları #Promosyonları.

[vid_tags].

PenguenTepe'den Black Friday – Kayak Turları Promosyonları.

konaklamalı kartepe kayak turları.

konaklamalı kartepe kayak turları bilgisiyle TravelInnAndSuites ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.. Travel Inn And Suites konaklamalı kartepe kayak turları hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir