Bu makale, içeriğinde açıkça pavurya balik bahseder. pavurya balik ile ilgileniyorsanız, bu Pavurya nın gücüne bakın bıçağı kırdı makalesinde pavurya balik hakkında bilgi edinelim.

Pavurya nın gücüne bakın bıçağı kırdı içinde en uygun pavurya balik ile ilgili içeriği sentezleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

READ NOW  Vlog | Bursa’da konsept cafelerde yedik içtik, bizimle bir gün! | Yeni güncellenen pervane cafe bursa ile ilgili dokümanların özeti

Bu TravelInnAndSuites web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için pavurya balik dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Maydonoz Döner İzmit Yahya Kaptan Açıldık | bursa maydonoz döner ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

Paylaşım konuyla ilgilidir pavurya balik

Marmara’nın güzelliklerinden görüntüler. Münzevi yengeç bıçağımı kırdı, bu nasıl bir güçtür. zor tuttum. vatozlar ve kiklas… .

pavurya balik konusuyla ilgili bazı fotoğraflar

Pavurya nın gücüne bakın bıçağı kırdı
Pavurya nın gücüne bakın bıçağı kırdı

Okuduğunuz Pavurya nın gücüne bakın bıçağı kırdı hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, O zaman travelinnandsuites.net her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer makaleleri arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

READ NOW  Bursa’da Yüz Yıllardır Örülen Sepetlere Rağbet Arttı | bursada mıhlama yapan yerler hakkında yeni güncellenen içeriğe genel bakış

pavurya balik ile ilgili öneriler

#Pavurya #nın #gücüne #bakın #bıçağı #kırdı.

marmara,zıpkınla balık avı,kikla,vatos,pavurya,spearfishing,spearing,balıklar,balık,deniz,soğuk deniz.

Pavurya nın gücüne bakın bıçağı kırdı.

pavurya balik.

pavurya balik içeriğiyle travelinnandsuites.net ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. pavurya balik hakkındaki makaleyi travelinnandsuites.net ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. PRENSES NAZ diyor ki:

  ya olcay Allah aşkına bi iban atıver sana aylık para gönderelim ne bilim döner falan ye yapma şu sporu. sen evindeyken bir dev gelip mızrakla seni şişlese hoşuna gider mi? On tane canlı deldin yiyeceğin bir tane

 2. Whiskey diyor ki:

  Sanki onları öldürmeseniz yiyecek başka birşey bulamayacaktınız,
  insanmısınız lan siz.. hayvanı köşeye sıkıştırmış bıçak çekiyo.
  Garibim de kendini savunmaya çalışıyor can havliyle.
  Canın büyüğü küçüğü olmaz. 😭

 3. Erdinç Türkoğlu diyor ki:

  Dalgıçsın, tüple dalış yapmışsın ve Yengeç bıçaklıyorsun. Videodaki arkadaş büyük bir girdap içinde. Bir uzman görmesi lazım.

 4. Sinan Tunçyürek diyor ki:

  Sana nurdan küfür etmek bile gelmiyor içimden niye yalan söylüyorsun ki senin bıçağın özellikli bir bıçak sapı çıkabiliyor orda kopcalari var yanında attığın başlık izlersin diyemi milleti niye yanlış yönlendiriyor sin

 5. serkan krck diyor ki:

  Yaw reis zıpkın ile avı bilmem ama kayaya doğru ateş ettiğinde balığın içinden geçiyo zaten zıpkın ucu yamulmuyo mu veya kırılmıyo mu?

 6. Ayşe Tuna diyor ki:

  Olcay kardeşim çok güzel bir video olmuş yaptığın işi yapmaya, video çekmeye devam et. Burdaki birkaç dangalağın yorumuna bakıp hevesini sakın kaybetme!

 7. Özkan CEYLAN diyor ki:

  Heryer deniz yıldızı yeşillik otluk ne güzel yermiş böyle yerde dalmak nasip olmadı hiç. neresi burası ?

 8. LONE GREY WOLF diyor ki:

  Dostum nacizane tavsiyem pavuryaların sadece kıskaçlarını tüketiyorsan eğer biraz daha daşşak ortaya koyabilirim de diyorsan pavuryaların canını almadan büyük kıskacını koparmak suretiyle de amacına ulaşabilirsin. Kıskaç belli bir süre sonra geri çıkıyor zaten..

 9. tasiyici crow diyor ki:

  bu bıçak sağlam ama kullanmayı bilmedinmi böyle sonuçlar çıkıyor bu bıçak dürtmeye kanırtmaya gelmez sadece balıgın beyninden tek hareket ile öldürmeye yarıyor birde zıpkıncıyım diye geçinme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir