Bu makale, pamukkale travertenleri pamukkale denizli hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. pamukkale travertenleri pamukkale denizli hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Pamukkale'nin Tadı Böyle Çıkarılır! #pamukkalevlog #postmodernanadolu makalesinde TravelInnAndSuites ile pamukkale travertenleri pamukkale denizli’yi keşfedelim.

Pamukkale'nin Tadı Böyle Çıkarılır! #pamukkalevlog #postmodernanadolu içindeki pamukkale travertenleri pamukkale denizli ile ilgili en ayrıntılı bilgileri kapsar

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesinde, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için pamukkale travertenleri pamukkale denizli dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sunmayı umuyoruz, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

READ NOW  Toptan Oyuncak firmaları satın alabileceğiniz ürünler | Eminönü piyasası | wholesale toy companies | istanbul oyuncak ile ilgili tüm içerik ayrıntılı olarak

Paylaşım konuyla ilgilidir pamukkale travertenleri pamukkale denizli

Pamukkale Travertenlerinin yanı sıra Kleopatra Havuzu olarak bilinen Antik Havuz da gezilebilir ve yüzülebilir. Gittiğimde Pamukkale hakkında öğrendiğim bir şey var: Bütün alan kilometrelerce uzanan kocaman bir park! Golf arabaları ile gezilebilen Hierapolis Antik Kenti, Kleopatra Havuzu ve travertenler içinde yer almaktadır. Antik kenti pek ziyaret edemedim ama şapkanız, güneş kreminiz ve güneş gözlüğünüz varsa gerçekten görülmeye değer. Antik Havuz ve travertenler için mutlaka mayo, havlu ve çıkardığınız ıslak mayoları koymak için bir çanta getirin, soyunma odasına girince keko gibi anladım fdjjsdlkjg 😀 Bu beni şaşırtmadı çünkü böyle yapıyorum zaman zaman şeyler. Şans eseri CANIM müze kartım sayesinde %10 indirimli yeni bikinim oldu, şanslı mıyım şanssız mıyım, sanırım şanslıyım! Herkese müze kart tavsiye ediyorum, müze karta aylar önce 60 TL ödemiştim ve sanırım şu ana kadar yüzlerce lira değerindeki müze ve benzeri yerlere giriş bedavaydı, CANIM MÜZE KART. Denizli’de tıp okuyan sevgili kuzenimin evinde kaldım. Sabah Denizli otogarına gidip minibüsle yarım saatte Pamukkale’ye ulaştım ve Hierapolis kapısında indim. Akşam hava karardıktan sonra (Travertenler akşam karanlığında da ziyaret edilebilir!), Minibüsle Denizli’ye döndüm. Denizli’de pek bir şey yapamadım ama keşke dev horoz heykeline çıkabilseydim. Bu bölümde yetenekli lise arkadaşım Alpacon’un yaptığı müziklerden de faydalandım, spotify’da dinleyin!: Bu arada beni Instagram’da takip edin, her gün gezimi paylaşıyorum!: .

READ NOW  BADEMLİ KÖYÜ NASIL BİR YER ? / MEŞHUR KORUK SUYUNU NEREDE İÇEBİLİRSİNİZ ? | En doğru bademli köyü dikili ile ilgili tüm bilgiler

Bazı görüntüler pamukkale travertenleri pamukkale denizli konusuyla ilgilidir

Pamukkale'nin Tadı Böyle Çıkarılır! #pamukkalevlog #postmodernanadolu
Pamukkale'nin Tadı Böyle Çıkarılır! #pamukkalevlog #postmodernanadolu

Görüntülediğiniz Pamukkale'nin Tadı Böyle Çıkarılır! #pamukkalevlog #postmodernanadolu hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, Ardından, Travel Inn And Suites ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer bilgileri keşfedebilirsiniz.

READ NOW  Parayla Vatandaşlık Satan 10 Ülke ve Fiyat Haritası | En doğru vatandaşlık hakkı veren ülkeler ile ilgili bilgilere genel bakış

Daha fazlasını burada görün

pamukkale travertenleri pamukkale denizli ile ilgili birkaç öneri

#Pamukkale39nin #Tadı #Böyle #Çıkarılır #pamukkalevlog #postmodernanadolu.

pamukkale,Pamukkale travertenler,Pamukkale gezilecek yerler,türkiye turu,türk gezgin,türkiye gezi,gezi belgeseli,dünyayı geziyorum,pamukkale travertenleri,Hierapolis antik kenti,Pamukkale giriş ücreti,Afrodit havuzları,tatil vlog,Pamukkale vlog,Pamukkale turizm,Pamukkale antik havuz,Pamukkale Hierapolis,Pamukkale hava durumu,arabayla Ege turu.

Pamukkale'nin Tadı Böyle Çıkarılır! #pamukkalevlog #postmodernanadolu.

pamukkale travertenleri pamukkale denizli.

pamukkale travertenleri pamukkale denizli içeriğiyle travelinnandsuites.net ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. pamukkale travertenleri pamukkale denizli hakkındaki makaleyi Travel Inn And Suites ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Stein Machen diyor ki:

  Videoların terapi gibi, enerjin harika ve çok komik birisin bence. Önce yeni videolarını izledim, sonra 4 yıl öncekilerden başladım..

 2. önder torun diyor ki:

  güzel video olmuş emeğine sağlık . M.s 7. yüzyılın sonlarında büyük bir deprem olmuş ve Antik havuz oluşmuş . Ms 60 senesindeki depremde de kuzey roma kapısı tarafında , agora tarafında bulunan şehir merkezi antik havuz çevresine taşıyıp m.s.1 yüzyılda romalılar Hierapolis antik kentine altın çağını yaşatmışlar

 3. Türkay Tasasız diyor ki:

  Defne hanım, asıl güzel travertenler, terliğinizi çıkardığınız yerden, sağa doğru gittiğinizde yolun sonundaki travertenler daha doğal, daha beyaz, manzara olarak daha güzel. Herkes orayı bilmez. Bir dahaki gelirsiniz o bölgeyi tavsiye ederim. Iyi çalışmalar dilerim. Denizli'den selamlar saygılar.

 4. Salih Ulastir diyor ki:

  O traverten havuzlarının doğal olmadığını, aslında çimentoyla oluşturulmuş kücük havuzlar olduğunu, o havuzların üstüne Kalsiyum Hidro Karbonat'ın çökelmesiyle bembeyaz hale geldiğini, doğal bir görünüm kazandığını söylesem. Pamukkale travertenlerinde bile beton var.
  🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir