Bu makale orta asya turu ets tartışacak. orta asya turu ets ile ilgileniyorsanız, bu Orta Asya'ya Gitmeden Önce Bilinmesi Gereken 19 Bilgi makalesinde orta asya turu ets konusuna açıklık getirelim.

Orta Asya'ya Gitmeden Önce Bilinmesi Gereken 19 Bilgi içindeki orta asya turu ets ile ilgili içeriğin özeti en doğru şekilde

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

READ NOW  Uşak’ın Neyi Meşhur: Uşak’ın En Meşhur Yemekleri Nelerdir? | uşağın neyi meşhur hakkında en iyi bilgiyi kapsama

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için orta asya turu ets dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değere hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili içerik orta asya turu ets

Diğer coğrafyalardan Orta Asya’ya gitmeden önce, sorularınız çerçevesinde bölgenin kültürü hakkında 19 bilgiyi derledik… **** Türk Dünyası ile ilgili daha fazla içerik için Kanalımıza Abone Olabilirsiniz*** * Kanala abone olmak için = INSTAGRAM: @globalpgp Önceki videolar… -Kızıl Elma // Türk Devletlerinde Kızıl Elma – Turan Ordusu // Türk Dünyası Özel Kuvvetleri – Bir Özbek Türküne Ne Kulağa İlginç Geliyor? Türkiye? – Kazakistan: En Zengin Türk Yurdu – Orta Asya Bağlamında Türk Gelenekleri? Neden Rusça? İslam Dini ve SSCB’nin Etkisi? – Özbeklerden Emir Timur ve Yıldırım Beyazıt Savaşı: Ankara Savaşı – Türkler ve Ruslar Birbirleri Hakkında Ne Bilmeliler? || 1. Rus Ayı – Türkler ve Rusların Birbirleri Hakkında Bilmesi Gerekenler || 2. BOZKURT – Türk Gençliğinin Vazgeçmediği Milli Antlaşma Nedir? .

READ NOW  Yöresel Lezzetleri ile Ardahan / Posof / Armutveren Köyü - Gezelim Görelim - TRT Avaz | Yeni güncellenen posof neyi meşhur hakkındaki bilgileri kapsar

Bazı fotoğraflar orta asya turu ets ‘in içeriği ile ilgilidir

Orta Asya'ya Gitmeden Önce Bilinmesi Gereken 19 Bilgi
Orta Asya'ya Gitmeden Önce Bilinmesi Gereken 19 Bilgi

Görüntülediğiniz Orta Asya'ya Gitmeden Önce Bilinmesi Gereken 19 Bilgi hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Ardından Travel Inn And Suites her gün aşağıdaki daha fazla makale okuyabilirsiniz.

READ NOW  BARTIN' DAN NE ALINIR? BARTIN' DA NE YENİR? | Neyi Meşhur, Nesi Meşhur | Şehir Turu | bartin in neyi meshur ile ilgili en doğru bilgileri kapsayan

Daha fazlasını burada görün

orta asya turu ets ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Orta #Asya39ya #Gitmeden #Önce #Bilinmesi #Gereken #Bilgi.

Ortaasya,kazakistan,kırgızistan,özbekistan,turan,türkiye,türk,türks,türkkeneşi,timur,tarih,centralasia,kazakhstan,Kyrgyzstan,Uzbekistan,turkey,центральнаяазия,турция,кыргызстан,казахстан,туран,тюркскийсовет,тамерлан,история,узбекистан.

Orta Asya'ya Gitmeden Önce Bilinmesi Gereken 19 Bilgi.

orta asya turu ets.

orta asya turu ets içeriğiyle Travel Inn And Suites ‘ın sağladığı içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. TravelInnAndSuites orta asya turu ets hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. KAŞİF ADAM - İSMAİL ÇELİK diyor ki:

  Yaşlılara yer mevzusu 15 sene öncesine kadar bizde de aynıydı.Abarttığınız kadar değil yerine göre değişiyor.Birde oradakilerden birisi seslense,gençler yer verin diye çoğu zaman veriyorlar.Birde ,bedava ulaşım olunca işi gücü olmayan yaşlıların en kalabalık saatte yola çıkmasına kızıyor insanlar.Zaten kalabalık,kalabalığı dahada artırıyorlar.

 2. Javohirbek Yulchiyev diyor ki:

  Nega Uzbekiston🇺🇿🇺🇿🇺🇿 haqida ma'lumot kam sizlar Qozogʻiston va Qirgʻiziston li shekili hamma o'zini degandek

 3. Ömer Ali Orun diyor ki:

  Ne samanızmı,,, bız turkuz ve muslumanız,, yasasın turan,,, eskı batıl turklerin adetlerine özenen cahillere mı kaldı Turk milliyetcılıgı..bız İslam ile sereflendık ve turkuz…Allah türkü korusun amin.

 4. ecoG52 diyor ki:

  Kardeşş büyüklere yer verme konusunda muhtemelen istanbulda yaşıyorsunuz ve istanbulla orta asyayı kıyaslıyorsunuz. Şunu unutmayın orta asyadaki 5 türk devletinin başkent nufuslarının toplamı kadar istanbulda yaşlı var ve bunların çoğu bedava diye sürekli toplu taşımayla geziyor. 12 saat sabahtan akama çalışan insandan yer vermesini beklemeyin kendinizle kıyaslayıpta.

 5. serhan öksüz diyor ki:

  Aslında tam bir ayi ayırıp yazın tüm batı Türkistanı gezmek lazım. Önce Türkistan hacisi olmak gerek, araba para kaptırmamak gerek.

 6. Cat And Dogs diyor ki:

  7:40 Yeni nesil biraz saygısız ne yazık ki. Ben 1991 doğumluyum. Oturuyorken ayakta bir büyük gördüğüm zaman aşırı huzursuz olurum.
  Ve bu huzursuzluk, ayaklarımın ağrısından daha ağır basar.
  Ayrıca eğer ayakta bir büyük varsa ve oturan özellikle benden küçük biri varsa kesinlikle uyarırım.
  Sizin de uyarmanızı tavsiye ederim. Özellikle yaşı küçük olan gençler ne acıdır ki farkında bile olmayabiliyorlar.
  Bu bilinci aileleri aşılayamamışlar biz elimizden geleni yapmalıyız.

  Bunun sebebi biraz da ebeveynlerin çalışıp çocuklarını ihmal edip terbiyeden mahrum bırakmasıyla alakalı.
  Benim zamanımda analarımızın hemen hepsi ev hanımıydı ve çocuklarına neredeyse tüm günlerini ayırırlardı.
  Ben de çocuğun öyle yetişmesi gerektiğini düşünüyorum. Aksi halde çocuk dünyaya getirmek hem ailesi için hem de vatanı için büyük hata olur.

 7. Eva diyor ki:

  Özbekistan'ı daha dine yakın olduğunu söyleye biliriz 🤓 Özbekistan da İsam Karimov öldükten sonra şimdi Azan'a izin verildi

 8. selcuk afacan diyor ki:

  At et haram değil…Ve çok lezzetli ve şifalı bir et..Kazakistana gittiğimde bol bol yedim..Türkiyede yenmemesi çok saçma

 9. Zelimhan Saylak diyor ki:

  Orta asyada 5 sene kalmis birisi olarak söylüyorum oraya giderken dikkatli olmalısınız.çoğu türkleri sevmez özellikle (kazaklar kırgızlar)buna gore hareket etmelisiniz aksam 6 dan sonra mümkünse sokağa çıkmamalısınız .çok paranızın olduğu algısını vermemelisiniz.bunun dışında olumlu olarak gerçekten asya steplerini görünce benim atalarım buradan gelmiş diyosunuz buram buram kokuyor o hisse kapılıyorsunuz.

 10. Mohammad Mehtari diyor ki:

  Inşaallah Qazaqstan halki Türk dizilerine bakmayı bırakırlar. nedense bu yalan, saçma, agresiv ve terbiyesiz diziler türkiyenin kültürün 100 yil geriye apardi aman siz bunlara bakıp inanmayın.
  Qazaq qardaşlarima selamlar olsun.

 11. Yılmaz Erol diyor ki:

  Arkadaş demiş bize yer vermiyorlar. Hadi hamile, engelli ve yaşlıları geçtim de bizimle aynı yaştan olan bayanlara niye yer verelim ki? Onlarda aynı parayı veriyorlar bizde aynı parayı veriyoruz.

 12. Ronin Dude diyor ki:

  Güzel bir video ama fondaki müzik hem gereksiz hem de rahatsız edici. Videonuzun içeriği güzel. Fondaki gürültü ile videoyu berbat etmeyin lütfen. Fondaki gürültü çok rahatsız edici.

 13. 4499 G-710656 diyor ki:

  Ассалаума алейкум Каракалпакстан республикасын хаме туран аукамына бирлесейк АЛГА ТУРАН.

 14. Sada Pikir diyor ki:

  Neden Türkmenistan hakkında tek bir kelime yok 🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲🇹🇲

 15. Murat Yildiz diyor ki:

  Ata yurdumuzu görmeyi isteyen çok sayıda insanin var olduğuna Emini m
  Neden gitmiyoruz !!
  Korkuyoruz oradaki insanların bize nasıl bir tutum içinde olacaklarını kestiremiyoruz
  Oradaki asimilasyonun ne seviyede olduğunu bilmiyoruz
  Düşünsenize tarihin ilk günlerinden beri Türk olarak anılan topluluklar kendilerini bugün Türk olarak adlandırma ya korkuyorlar asimilenin ne seviyede olduğunu düşünün
  Evet Ötüken e gitmeyi yağmurunda ıslanmayi nehirleri de yüzmeyi çocukluğumdan beri hayal ediyorum

 16. AR T diyor ki:

  At eti yiyeceğine deve eti yesinler
  Ne yenip ne yenemeyeceğini dinimiz belirlemiş.
  Burada referans islam dinidir
  Kazak kültürü değildir .Ben derim ki
  Fabrika ayarlarına dönün.
  Biz kazaklara değil
  Kazaklar bize benzesin

 17. TuncTunc diyor ki:

  ban.bam.bam,Müzikden hic bir$ey anla$ilmiyor.Sandi discodayiz..Cok cok sacma bir payla$im olmu$.ANLA$ILMIYOR MÜZIK COK SESLI..

 18. Öztürk diyor ki:

  Arkadaşlar bizlerde otobüste yer veriyoruz fakat bu alışkanlık İstanbul gibi büyük şehirlerde daha az çünkü çok kalabalık (24 milyon) ve yaşlı insanlar bedava otobüse bindiği için çok geziyorlar.

 19. Mustafa Bayındır diyor ki:

  Son derece ve güzel yararlı bir video olmuş ancak bazı gerçekleri de konuşmak lazım. Kazakistan polisleri Türkiye Türklerine karşı hiçte kibar değillermiş. Olayı bizzat yaşayan bir arkadaşımızın belirttiğine göre Çimkent'ten Taşkent'e geçiş esnasında akıl almaz sorulara ve hiç hoş olmayan hareketlere maruz kalmışlar. Öte yandan Kazakların kendisini Türk değil de Rus gibi görmesi ve Türklere karşı belirli bir kesimin son derece nezaketsiz olmasını da unutmamak lazım. Çok değil 10-15 sene önce Kazakistan'da Türkiyeli Türk işçiler sebepsiz yere dövülmüşlerdi. Özbekistan neyse de Kazakistan ve Kırgızistan'ın Türkiye Türkleri konusundaki önyargıları yıkması gerekiyor. Türkiye Türkleri, Orta Asya Türk devletlerini görmeden sevip ve benimsemişken Orta Asya Türklerinin siyasi/ideolojik bakış açıları bizleri hayal kırıklığına uğratıyor. Sovyetler dağılalı 28 sene oldu. 28 sene de düşünmek ve değişmek için oldukça iyi bir zaman dilimidir. Türkiye'de, Kazakistanlıyım – Kırgızistanlıyım- Özbekistanlıyım vs dediğiniz zaman gördüğünüz ilgiyi maalesef oralarda göremiyorsunuz. Bir nebze Özbekistan'da görüyorsunuz, Kırgızistan eh işte ama Kazakistan gerçekten sıkıntılı. Botagöz kardeş, Rusçası ile bu durumu anlatan bir video çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir