Bu makale, içeriğinde açıkça ordu çambaşı tur bahseder. ordu çambaşı tur ile ilgileniyorsanız, bu Ordu Çambaşı Yaylası ⛰️ ve Bungalov Evleri 🏡 Oksijen Deposu, Cennetten Köşe. makalesinde Travel Inn And Suites ile ordu çambaşı tur hakkında bilgi edinelim.

Ordu Çambaşı Yaylası ⛰️ ve Bungalov Evleri 🏡 Oksijen Deposu, Cennetten Köşe. içinde ordu çambaşı tur ile ilgili en ayrıntılı içeriği sentezleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için ordu çambaşı tur dışında bilgi ekleyebilirsiniz TravelInnAndSuites sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en iyi değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  PQUEEN | Avrupa'nın En Kalabalık ve Büyük Şehirleri Grafiğini İzliyor | avrupa nın en büyük şehri hakkında en iyi bilgiyi özetleyin

Konuyla ilgili bilgiler ordu çambaşı tur

Ordu Çambaşı Yaylası ve Bungalov Evlerini ziyaret ettik. Amcalar ve teyzeler ile sohbet ettik. Ordu Çambaşı Yaylası, Karadeniz Bölgesi ve Ordu’nun en önemli yaylalarından biridir. 1830 metre yükseklikte. Ordu Çambaşı Yaylası’na nasıl gidilir? Ordu Çambaşı Yaylası yolu nasıldır? Çambaşı Yaylası’nda neler var? Ordu il merkezine yaklaşık 60 km uzaklıkta bulunan Çambaşı Yaylası, Kabadüz ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Kabadüz ilçesi üzerinde ana güzergah bulunmaktadır. Ancak ben Kuylu köyünden geçmeyi tercih ettim. Bu arada yolda Kazım Amca ile sohbet etme fırsatım oldu. Fındık, köy ve Çambaşı hakkında kısa bir sohbet ettik. Daha sonra ana rota yola bağlandı, tercih ettiğim yol. Turnalık Yaylası’ndaki doğal ürünler pazarında bir teyze ile sohbet ettik. Ekibi yetiştirdiği ürünlerden bahsetti. Oldukça sosyal biriydi. Ordu Turnalık Yaylası için özel bir video yapılmalı. Yol çalışmaları nedeniyle bazen toprakta, bazen de taze asfaltta yaklaşık 2 saatlik bir sürede Çambaşı merkeze ulaştık. Çambaşı merkezinde kısa bir tur attıktan sonra civardaki eski evleri gezdim. Çambaşı Yaylası merkezindeki yapılarda ahşap kaplama zorunlu hale geldi. Keşke herkes eve gelse. Dönüş yolunda kısaca Ordu Çambaşı Yaylası Bungalov Evleri’ni gezdim. Aslında orada yaşamak zorundasın. Karadeniz Bölgesi artık bungalov evleriyle ünlüdür. Karadeniz bölgesindeki bungalov evler Çambaşı Yaylası ile başlar ve Kümbet yaylası ile devam eder. Bu benim için bir keşif gezisiydi. Yapabilirsem daha geniş bir tur yapmayı düşünüyorum. Videomu beğenirseniz kanalıma abone olmanız ve yorum yapmanız beni teşvik edecektir. 0:00 Ordu Merkez’den Kuylu üzerinden hareket 1:06 Gümüş köyünden Kazım Amca ile sohbet 3:26 Ordu – Kabadüz – Çambaşı yolu çıkışı 4:30 Turnalık Yaylasında Hala ile Sohbet 8:40 Ordu Çambaşı Yaylası girişi 10:50 Et Ocakbaşı Restaurant 13:30 Geleneksel Mimari Evler 14:43 Ordu Çambaşı Yaylası’ndan Bungalov Evler Hareket. Yeni videolarda görüşmek üzere. Kendine iyi bak. Mete yolda… #ordu #yayla #karadeniz .

READ NOW  ANTALYA / GÜNLÜK, HAFTALIK AYLIK , DENİZE YÜRÜME MESAFESİNDE KİRALIK OTEL KONSEPTİNDE APART DAİRELER | Yeni güncellenen konyaaltı pansiyon fiyatları hakkında genel bilgiler

ordu çambaşı tur içeriği ile ilgili resimler

Ordu Çambaşı Yaylası ⛰️ ve Bungalov Evleri 🏡 Oksijen Deposu, Cennetten Köşe.
Ordu Çambaşı Yaylası ⛰️ ve Bungalov Evleri 🏡 Oksijen Deposu, Cennetten Köşe.

Görüntülediğiniz Ordu Çambaşı Yaylası ⛰️ ve Bungalov Evleri 🏡 Oksijen Deposu, Cennetten Köşe. içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, aşağıdaki her gün Travel Inn And Suites güncelleyen başka içeriği arayabilirsiniz.

READ NOW  Türk Lirası neden değer kaybediyor? - DW Türkçe | türk lirası değeri ile ilgili tüm bilgiler en doğrudur

Yeni bilgi için burayı tıklayın

ordu çambaşı tur ile ilgili anahtar kelimeler

#Ordu #Çambaşı #Yaylası #Bungalov #Evleri #Oksijen #Deposu #Cennetten #Köşe.

Ordu Çambaşı Yaylası,Çambaşı Yaylası,ordu bungalov,ordu Çambaşı Yaylası bungalov evleri,ordu Çambaşı bungalov evleri,Çambaşı Yaylası yolu,Ordu Çambaşı yolu,ordu Çambaşı Yaylası yolu,Çambaşı yolu,ordu yaylaları,ordu bungalov Çambaşı,Çambaşı Yaylasında ne yenir,Çambaşı Yaylasında neler var,Ordu Çambaşı arası kaç km,çambaşı yaylası,ordu çambaşı yaylası yolu,ordu çambaşı,çambaşı bungalov evleri,cambasi yaylasi,ordu cambasi yaylasi.

Ordu Çambaşı Yaylası ⛰️ ve Bungalov Evleri 🏡 Oksijen Deposu, Cennetten Köşe..

ordu çambaşı tur.

ordu çambaşı tur hakkındaki bilgilerle TravelInnAndSuites sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net ordu çambaşı tur hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Nokta Karadeniz diyor ki:

  Çok güzel böyle yeni yeni vidiyo lar çekerseniz çok güzel olur gurbetciler izliyor elinize emeğinize sağlık

 2. Ahmet Aslan diyor ki:

  Bu pazar nere gitsem diyordum istikamet belli oldu ordu çam başı yaylası. Birde bir sorum olacak piknik yapmak için yerler mevcutmu

 3. Şehristan diyor ki:

  Abicim bayrama ordu akkuşa ailemin yanına gelicem inşallah. Ordu merkezi farklı yerleri hiç gezmedik bize ne önerirsiniz ? bayramda çok kalabalık olur mu ? Bu arada çekim harika kamera modeliniz nedir ?

 4. Shaban Alizade diyor ki:

  Salam olsun kardeşlerime.Bu yaz inşallah Azerbaycandan arabamla ailemle beraber Orduya 10 gün gezmeye gelicem.Seviyorum sizleri.

 5. Öz TÜRK diyor ki:

  Bende orduluyum.ORDUmuz çok güzeldir gelip görmenizi tavsiye ederim.Yeşilin ve mavinin en güzel tonları sehrimizdedir.Teşekküler emeğiniz için.Çok güzel bir paylaşım olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir