Makalenin içeriği efes nerenin birası hakkında açıklığa kavuşacak. efes nerenin birası’yi arıyorsanız, bu Ömer Ulutaş – Kaval Havası makalesinde travelinnandsuites.net’da efes nerenin birası’yi tartışalım.

Ömer Ulutaş – Kaval Havası içindeki efes nerenin birası ile ilgili bilgilere en doğru genel bakış

Videoyu buradan görüntüleyin

READ NOW  Evde Iced Americano ve Iced Latte nasıl yapılır? | soğuk americano hakkında en ayrıntılı bilgilerin özeti

Bu TravelInnAndSuites web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için efes nerenin birası dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en doğru bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar efes nerenin birası

Sanatçı Adı : Ömer Ulutaş Eser Adı : Kaval Havası Söz : Tayfun Soydemir/Ömer Ulutaş/Anonim Müzik : Anonim Aranjör : Tayfun Soydemir Yönetmen Tayfun Soydemir Sponsor : Dağhan Başkan Eskişehir Tepebaşı Beldeevleri Ekibe Teşekkürler Facebook’ta Takip Et: Instagram’da Takip Et: Twitter’da takip edin: Adres: Yunusemre Mahallesi Çatalkaya sk. No: 17/2 Yenimahalle / Ankara .

READ NOW  Çin Seramik Kupa Tedarikçisi ve Üreticileri,Özel Kupalar,Kahve kupaları,Seramik Bardak ve Tabaklar | toptan kahve tedarikçileri ile ilgili en ayrıntılı bilginin özeti

Bazı resimler efes nerenin birası hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Ömer Ulutaş - Kaval Havası
Ömer Ulutaş – Kaval Havası

Görüntülediğiniz Ömer Ulutaş – Kaval Havası hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, Ardından, TravelInnAndSuites her gün yayınladığı daha fazla bilgiyi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

READ NOW  Hangi İçki Hangi Bardakla !? Bardaklar ile İçilir? (İÇKİ BARDAKLARI) | En doğru alkol ölçü bardağı ile ilgili içeriğin tümü

Burayı tıklayın

efes nerenin birası ile ilgili bazı öneriler

#Ömer #Ulutaş #Kaval #Havası.

Ömer Ulutaş,Tayfun Soydemir,Aşk Prodüksiyon,Kaval Havası,Eskişehir,Eskişehir Beldeevleri.

Ömer Ulutaş – Kaval Havası.

efes nerenin birası.

efes nerenin birası içeriğiyle Travel Inn And Suites ‘ın sağladığı içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. TravelInnAndSuites efes nerenin birası hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Sebnem Ersan diyor ki:

  Benim çocukluğumda bu türkü Eskişehir'de düğünlerde çalmazdı. Ayrıca kadınlar kaşıkla Ankara pavyon karısı gibi oynamazdı. Ayıptı. Şimdi rakı içtim şarap içtim yanağını öptüm dudağını öptüm diye saatlerce çalınıyor. Utanıyorum. Başörtülü ve Müslümanlığı herkesten iyi bildiğini iddia eden kapalı kadınlar da kendilerinden geçerek oynuyorlar. Ne ayıp. Kültürümüz yozlaştı. Bu kadar müstehcen bir türkünün kimsenin müslümanlığını beğenmeyen insanlarca nasıl bu kadar tutulduğuna inanamıyorum.

 2. ahmet mustafa doğan diyor ki:

  Oyun havalarından özellikle Ankara oyun havalarından zerre haz etmem . İlk defa bir tanesini beğendim çok çok iyi 👍🏻

 3. hakan demirel diyor ki:

  Bolulu ramazan celik'in optum sarkisi ile ayni sanki ama tabi birisi girnata birisi baglama ikiside guzel emeklere saygi

 4. Elif Yalvac diyor ki:

  Kırmızı ışıkta geçen yıl bu yüzden her şeyi çok ciddiye almayın almayın ne demek lan ben daha yeni nesil bir an bile olsa da yesek nasılsın polise

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir