Makalenin içeriği bursa ocakbaşı meyhane ile ilgili olacaktır. Kaş’ta En İyi Meyhane Ocakbaşı makalesinde Travel Inn And Suites ile bursa ocakbaşı meyhane’yi keşfedelim.

bursa ocakbaşı meyhane ile ilgili genel bilgiler en ayrıntılı Müpptela Ocakbaşı Kaş

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için bursa ocakbaşı meyhane dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Ankara İncekde kahvaltı sonrası kızomba | En ayrıntılı batıkent serpme kahvaltı hakkında genel bilgi

Bazı açıklamalar bursa ocakbaşı meyhane ile ilgilidir

Bu akşam Kaş ruhunu en iyi yansıtan restoranlardan biri olan Müpptela Ocakbaşı’ndayız. @mupptelaet Kaş’a ne zaman gelsem en az bir kez akşam yemeği yediğim bir mekandır. Yeşillikler içinde bahçesi, sıcacık atmosferi, farklı ve leziz mezeleri, etleri, kebapları, güler yüzlü personeli ve yemeğe eşlik eden harika Türk sanat müziği seçkileri ile ocak ve meyhane kültürünü bir arada sunan samimi bir Kaş meyhanesidir burası. Sahipleri Seda Hanım ve Fatih Bey güzel enerjilerini buraya yansıtıyorlar. Tekrar geliyor. Bir sürü müdavimim var. Fiyatlar lezzete, sunuma, ortama ve kaliteye göre oldukça uygun. Türk Lokumu Bonfile en popüler et, gerçekten yumuşak. Mezelerden; Köpeoğlu, Atom, Hibeş, Seizotlu Cacık, cevizli kuru domates, Girit mezeleri, közde patlıcan salatası tavsiye ederim. Menüde Peynirli Köz Patlıcan, Pastırmalı Humus, Dana Antrikot, Hellimli Antep Fıstıklı Kasap Sucuk, Lokum, Beyti Sarma, Şaşlık, Adana kebabı ve klasik kebaplar modern sunumlarla yorumlanıyor. Et, özel olarak yetiştirilmiş kuzulardan elde edildiği ve kebap haline getirilerek servis edildiği için lezzetlidir. Etin iyi dinlenmiş ve iyi pişmiş olması çok önemlidir. Yanına Gevurdağ Salatası ısmarladınız mı, gerisi detay… Kaş’a yolunuz düşerse şirin bahçesiyle Kaş’ın ruhunu yansıtan Müpptela Ocakbaşı’na mutlaka uğrayın derim. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadığınız keyifli bir yer. Müpptela Ocakbaşı, Kaş’ın merkezinde yer almaktadır. Adres: Andifli Mahallesi İlköğretim Okulu Sk., 07580 Kaş/Antalya .

READ NOW  Hiçbir Zaman Görmediğiniz Komik Karikatürler #2 | karikatür eryaman hakkında en eksiksiz bilgileri kapsayan

bursa ocakbaşı meyhane ‘in içeriği ile ilgili fotoğraflar

Müpptela Ocakbaşı Kaş | Kaş’ta En İyi Meyhane Ocakbaşı
Müpptela Ocakbaşı Kaş | Kaş’ta En İyi Meyhane Ocakbaşı

Öğrendiğiniz Müpptela Ocakbaşı Kaş , Ardından, Travel Inn And Suites her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer konuları arayabilirsiniz.

READ NOW  ANADOLU YAKASI FASIL MEKANLARI İSTANBUL | Yeni güncellenen anadolu yakası fasıl mekanları hakkındaki bilgilerin özeti

Yeni bilgi için burayı tıklayın

bursa ocakbaşı meyhane ile ilgili bazı öneriler

#Müpptela #Ocakbaşı #Kaş #Kaşta #İyi #Meyhane #Ocakbaşı.

Müpptela kaş,Müpptela ocakbaşı,Müpptela ocakbaşı kaş,Kaş’ta nerede yemek yenir,Kaş’ta yemek,Kaş’ta ocakbaşı,Kaş’ta en iyi meyhane.

Müpptela Ocakbaşı Kaş | Kaş’ta En İyi Meyhane Ocakbaşı.

bursa ocakbaşı meyhane.

bursa ocakbaşı meyhane bilgisiyle TravelInnAndSuites ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. TravelInnAndSuites ‘ın bursa ocakbaşı meyhane içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Enes Varlık diyor ki:

    Cok güzel bir mekan ana yemekleri şahane işletmeleri baya iyi 3 4 defadır gidiyorum ve kaş'a gidip de bu mekana gitmeyen herkes cok şey kaybeder özellikle ustaları cok iyi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir