Bu makalenin içeriği moldova para birimi ile ilgili olacaktır. moldova para birimi hakkında bilgi ediniyorsanız, bu MOLDOVA'DA HALK GERÇEKLERİ ANLATTI KİŞİNEV/MOLDOVA 🇲🇩~102 makalesinde moldova para birimi hakkında bilgi edinelim.

MOLDOVA'DA HALK GERÇEKLERİ ANLATTI KİŞİNEV/MOLDOVA 🇲🇩~102 içindeki moldova para birimi ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde özetleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, kendiniz için daha yararlı veriler için moldova para birimi dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  AZMAK NEHRİ TEKNE TURU MUĞLA AKYAKA 2022 | azmak nehri tekne turu nerede ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi kapsayan

moldova para birimi ile ilgili bazı bilgiler

MOLDOVA’DA İNSANLAR GERÇEKLERİ ANLATTI KİŞİNEV/MOLDOVA 🇲🇩~102 Herkese selamlar, Bu videoda size Moldova gerçeklerini anlatmaya çalıştım, insanlar ne kadar kazanıyor diye sordum ve mutlularsa yorum ve beğeni yaparak destek olabilirsiniz. Gurme 1461 Adres: Decebal Blvd 76/1, Kişinev 2038, Moldova Saat: 08:00 ⋅ Kapanış: 23:00 Tel: +373 601 99 933 Yurtdışı otel ve konaklama için; Siz de dünya turumu destekliyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Sponsorum InsReklam ve tabela InsReklam Ve Tabela Sümer mah. Zübeyde Hanım Caddesi no:4 Zeytinburnu/İstanbul Diğer Sosyal Medya: Instagram Facebook Reklam ve İşbirlikleri İçin Tiktok (İş): mundoajans@gmail.com Herkese Merhabalar Yaklaşık 2 yıldır dünyayı geziyorum ve keşfediyorum. gittiğim ülkelerin ilginç farklılıkları, kültürleri, ekonomik durumları ve yemekleri. Tadım yapıyorum, kısıtlı bütçelerle gittiğim ülkelerdeki ekonomik tatillerle ilgili bilgiler paylaşıyorum, bana abone olup katıl butonuna basarak yolculuğuma destek olabilirsiniz. #MOLDOVA #FAKIR #KISINEV .

READ NOW  Kütahya Nereden Nereye Geldi ! | kutahya nerede ile ilgili en ayrıntılı bilgilere genel bakış

moldova para birimi konusuyla ilgili bazı fotoğraflar

MOLDOVA'DA HALK GERÇEKLERİ ANLATTI KİŞİNEV/MOLDOVA 🇲🇩~102
MOLDOVA'DA HALK GERÇEKLERİ ANLATTI KİŞİNEV/MOLDOVA 🇲🇩~102

İzlediğiniz MOLDOVA'DA HALK GERÇEKLERİ ANLATTI KİŞİNEV/MOLDOVA 🇲🇩~102 hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından, TravelInnAndSuites ‘nin her gün yayınladığı daha fazla içerik keşfedebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

READ NOW  Salda Gölü!nde bizden başka yüzen yok! | En eksiksiz salda gölü konya ile ilgili tüm bilgiler

moldova para birimi ile ilgili bazı öneriler

#MOLDOVA39DA #HALK #GERÇEKLERİ #ANLATTI #KİŞİNEVMOLDOVA.

FAKİR ÜLKE MOLDOVA!!HALK GERÇEKLERİ ANLATTI KİŞİNEV/MOLDOVA 🇲🇩~102,moldova,fakir ülke,avrupanın en fakir ülkesi moldova,fakir ülke moldova,ruhi çenet moldova,ruhi çenet fakir ülke,kerem gök moldova,moldova kişinev,hayta yollarda,hayat yollarda,hayta yollarda moldova,yırtık pantolon,transdinyester,tiraspol,moldova gece hayatı,moldova gezisi,moldova market fiyatları,moldovada yaşamak,moldova gagavuzya,gagavuzya türkleri,trt avaz,moldova fakir mi,kişinev.

MOLDOVA'DA HALK GERÇEKLERİ ANLATTI KİŞİNEV/MOLDOVA 🇲🇩~102.

moldova para birimi.

moldova para birimi içeriğiyle travelinnandsuites.net ‘ın sağladığı, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Travel Inn And Suites moldova para birimi hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Ala Bondari diyor ki:

  Moldovya cok biliyirsun belli.neden soylemiyirsun kiraci yok orda herkez ev saybi.sizin gibi gezen unuversite giden kira da kaliyirlar.

 2. Suleyman YILMAZ diyor ki:

  Yine yanlis ev eksik bilgiler. Moldovada 3k'ya calisan bulmaniz zor. En az 6-8K arasi maaslar. 3K'ya anca emekli yaslilar calisir ya da koyde yasayanlar.
  Burada neredeyse herkesin evi var. Kirada oturan insan sayisi az.

 3. Sihirbaz palyaço bubble show diyor ki:

  Asgari ücrette günlükleri 290 TL
  Türkiye de asgari günlük 220 TL

  Moldova bzden zengin amq. 🧠

  Üstelik dolar orda 19.5 leyi
  Dolar burda 18.50 TL akıl?

 4. jussevo diyor ki:

  Hayta sen hepimizden zenginsin … İnsanlar moldovada açlıkla mücadele ediyor paraları değersiz diyorsun 1 TL = 1 ley ne farkımız var .. asgari ücret hemen hemen aynı ..herşey pahalı

 5. Maria Maria diyor ki:

  Было лучше если говорили по молдавски или по русски. А так из комментарии не понятно.Видимо репортаж сделан для гагаузов.Ничего не имею против гагаузов, но хотелось послушать о чем говорят, но не понимаю. Жаль.

 6. Hakan Şiranlı diyor ki:

  5-6 sene evvel Moldova, Makedonya, Sırbistan, Karadağ, Bosna vizesiz gidebileceğimiz yakınımızdaki ülkelere gidip yaşamak veya tatil yapıp eğlenmek çok ucuz ve kolaydı. 10 sene öncesini zaten düşünemiyorum. Artık ucuz diyip gidebileceğimiz yerler olmaktan çıktı. Kaldı ki Moldova Avrupa’nın ortasında en fakir ülkesi ki ziyaret eden ülke vatandaşları sınırlı sayıda ve artık o da pek mümkün değil. Bu video 6 ay öncesine göre euro ve dolar’ın o günkü değerine göre pahalı kalıyor. Şu an 2,00 puan daha pahalı olduğunu düşünürsek zor bir durum her anlamda. Allah kolaylık versin cümlemize. Video için teşekkürler ellerinize emeğinize sağlık.

 7. Barış Özen diyor ki:

  Tarih şu anda 25.07. 2022
  Ve oradan bir farkımız yok Antalyada ev kirası en az 5.000 TL ev düşük ev kirası 5.000 TL fiyatlar ve döviz kuru resmen aynı, bizi Moldovya gibi ülkeye çevirenlerden hesap sormak istiyorum.

 8. Ahmet Gül diyor ki:

  Türklerin rahatça mülk alma şansı varmı. Kimlikle geldiğimize göre bu durum mülk almak konusunda da kolaylık sağlıyor mu!?!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir