Makalenin konusu mojito içki tartışılacak. mojito içki arıyorsanız, bu MOJİTO NASIL YAPILIR – HOW TO MAKE A MOJİTO makalesinde travelinnandsuites.net ile mojito içki hakkında bilgi edinelim.

MOJİTO NASIL YAPILIR – HOW TO MAKE A MOJİTO içindeki mojito içki hakkında genel bilgiler en doğru şekilde

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için mojito içki dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  GARNİŞ TEKNİKLERİ 3 (Narenciyeden Kokteyl Süsleme ) | kokteyl süsleme ile ilgili en iyi bilgiyi özetleyin

mojito içki ile ilgili bazı bilgiler

Ayrıca mojito tarihinin 16. yüzyıla kadar uzandığı söyleniyor. Küba’da doğan Mojito’nun adı ilk zamanlarda “El Draque” idi ve denizci Sir Francis Drake onuruna hazırlanmıştı. O zamanlar rom yerine kullanılan Aguardiente içeceğinin acı tadını yumuşatmak için şekerli karışımlar eklenirdi. 19. yüzyıldan itibaren Aguardiente benzeri romun dünyanın birçok yerinde yayılmasıyla bu kokteyl yeni bir tat kazanmıştır. Tarihe geçen ilk kokteyllerden biri olan Mojito’da kullanılan mojo sosundan geldiği söyleniyor. Mojito, resmi olmasa da Küba ve Karayip adalarının ulusal kokteylidir. Ernest Hemingway, yaşamının yirmi yılını Küba’da geçirmiş, Nobel ödüllü ünlü bir Kuzey Amerikalı yazardır. Hemingway’in sürekli içki içtiği barlar ve kaldığı otel de gezilecek yerler listesinde. Ernest Hemingway, bu harika kokteylin dünya çapında tanınmasına çok katkıda bulundu. Umarım bu lezzetli kokteyli beğenirsiniz… Malzemeler 10 adet. taze nane yaprağı 5 cl. ROM. 2 yemek kaşığı esmer şeker. 1/2 adet. Misket Limonu. 1/2 su bardağı maden suyu. 1/2 bardak kırılmış buz. Mojito hazırlanışı Esmer şekeri bardağa aktarın. Taze nane ve limon suyunu ekleyip küçük bir tahta kaşık yardımıyla iyice ezin. Ezilmiş buz ekleyin ve rom ve soda ekleyin. Taze nane ve limon dilimlerini ekleyip soğuk olarak servis yapın. BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN! : Web Sitesi : Instagram : @bugunbiraradayiz Facebook : @bugunbiraradayiz Twitter : @bugnbiraradayiz .

READ NOW  Stock market advisor par day calls | Yeni güncellenen par stok ile ilgili dokümanların özeti

mojito içki konusuyla ilgili fotoğraflar

MOJİTO NASIL YAPILIR - HOW TO MAKE  A MOJİTO
MOJİTO NASIL YAPILIR – HOW TO MAKE A MOJİTO

Görüntülediğiniz MOJİTO NASIL YAPILIR – HOW TO MAKE A MOJİTO içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, Travel Inn And Suites ‘nin hemen her gün yayınladığı başka içerikleri arayabilirsiniz.

READ NOW  Dry Martini Kokteyl Nasıl Hazırlanır? | Yeni güncellenen martini hazırlama hakkındaki bilgilere genel bakış

Daha fazlasını burada görün

mojito içki ile ilgili öneriler

#MOJİTO #NASIL #YAPILIR #MOJİTO.

mojito,rom,mint,lime,cocktail,kokteyl,alkol,alchol,how to make mojito,bar,barmen,gurme,gourmet,blogger,blog,vlog,bacardi,limon,vedat milor,ron,how to make,how,havana,El Draque,Sir Francis Drake,Aguardiente,küba,karayip,Ernest Hemingway,Hemingway,travel,travelguide,instagram,twitter,facebook.

MOJİTO NASIL YAPILIR – HOW TO MAKE A MOJİTO.

mojito içki.

mojito içki bilgisiyle Travel Inn And Suites ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. TravelInnAndSuites mojito içki hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Ahmet Altıkardeş diyor ki:

    yalnız naneyi o şekilde ezersen acısı çıkar ve kötü bi aroma yaratır, buzu koyduktan sonra naneyi kokusu çıkması için elinde hafifçe patlatıp eklemeniz gerekirdi saygılarla..

  2. Metin Tuna diyor ki:

    Video ile açıklama kısmi birbirlerini tutmuyor. Video da 1adet lime ve 1.5 kaşık şeker var, açıklamada ise 1/2 lime ve 2 kaşık diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir