Bu makale modada gezilecek yerler hakkında açıklama sağlayacaktır. modada gezilecek yerler ile ilgileniyorsanız, bu Moda (Semt Olan) makalesinde TravelInnAndSuites ile modada gezilecek yerler’yi analiz edelim.

Moda (Semt Olan) içinde modada gezilecek yerler ile ilgili en iyi içeriği sentezleyin

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için modada gezilecek yerler dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  ÜLKELERİN PARALARI | KOMİK VE SIRADIŞI PARALAR | dünya para birimleri ile ilgili en iyi bilgiyi sentezleyin

Konuyla ilgili bazı içerikler modada gezilecek yerler

Moda mahalledir evet! Her yerden insanın buluşma noktası olan Barlar Sokağı’ndan, Modalı’nın bile göç ettiği, yeni nesil kahveden çok yeni nesil komşuların görüldüğü Modalı’nın bile göç ettiği Kadıköy Moda kitlesi üzerinden Moda Sahili’ne şimdi. Taksim Cumhuriyet yerine Kadıköy Cumhuriyet. Moda’nın konut fonksiyonu ile eğlence fonksiyonunun iç içe olduğundan bahsettik. Moda’yı Moda sakinlerinden Burçak Okçu, Begüm Tanrıverdi, Erman Keskin, Tuncay Koçak, Efecan Gürbüz, Can Pürüzsüz, Umut Yılmaz, Emre Kınay ve Batuhan İns’ten dinledik. 🎧 Dove – Cymande 🎧 Guts Guetto in Paradise (Resmi Ses) 🎧 Aim – Let The Funk Ride 🎧 Aksine 🎧 GKOKOROKO – Ti De 🎧 Twenty One Pilots – Stress Out Sosyal Medya Hesaplarımız Instagram: @reflekt Twitter: @Reflekttv Linkedin: @ yansıt .

READ NOW  Lavanta Kokulu Köy - Keyif Zamanı | lavanta tarlası turları ile ilgili en eksiksiz bilginin özeti

modada gezilecek yerler hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

Moda (Semt Olan)
Moda (Semt Olan)

Görüntülediğiniz Moda (Semt Olan) hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, O zaman TravelInnAndSuites her gün aşağıda yayınladığı başka içerikleri arayabilirsiniz.

READ NOW  yasemin ile osman'ın düğün merasimi köy düğünü boğazkale halaylar oyunlar DULKADİROĞULLARI KONAĞI | En doğru boğazkale nerede ile ilgili tüm içerik

Daha fazla haberi burada görün

modada gezilecek yerler ile ilgili birkaç öneri

#Moda #Semt #Olan.

moda belgeseli,moda semt olan,moda kadıköy,kadıköy moda,kadıköy,kadıköy moda sahil,kadıköy moda tramvay,kadıköy moda röportaj,kadıköy moda yemek,reflekt,Moda reflekt,istanbul belgeseli,istanbul vlog,vlog,Efecan gurbuz,emre kınay,barış manço,reflekt belgesel,istanbul,gezi parkı.

Moda (Semt Olan).

modada gezilecek yerler.

modada gezilecek yerler içeriğiyle Travel Inn And Suites ‘ın sağladığı, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net modada gezilecek yerler hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Babayani diyor ki:

  din tüccarı hırsız tarafından yapılıyor düzeni bozacaklar ve o yaşadığınız yerler yıkalacak yeni büyük binalar yapılacak türk dışında herkese satılacak olacakları göremiyorsanız ya körsünüz yada bir kazancınız var

 2. Babayani diyor ki:

  istanbulun bozulmasını sebebi kalitesiz insan topluluğu bu yanlış anlaşılmasın parasız demek değil dediğim kalitesiz anlayan anlar

 3. T G diyor ki:

  Evlerinizi satmayın o zaman Araplara şunlara bunlara. Ben Kadıköyü çok severim. Hopa hemşinliyim. Bizler Hopa da kim olursa olsun satmıyoruz evlerimizi yabancılara. Kadıköyün ev sahipleri, zenginleride yabancılara satmamasi gerekirdi.

 4. voicerto 1 diyor ki:

  Ben Moda dan (aslinda istabul dan) gideli 13 sene oldu , tum ailem Modal idir. Anane babane dede den beri , ayni binada ne nisanlar ne dugunler ne olumler gorduk. yasim 40. annem babam teyzemler kuzenler cogu hala Moda da yasiyor ama yasamaya calisiyoruz diyelim. Hergece deli gibi icen ve sanki burasi New York West Village gibi bos bos kafelerde oturan genclikten bikmis durumda gercek Moda halki (Oradan buradan bu semte tasinanlardan bahsetmiyorum.)
  Evler eski , binalar eski, sokaktaki sesler hep evlerimizin icinde, ne huzur var ne sessizlik. Eminim bir kesim vardir ki saygi cercevesinde yasiyorlardir ama bu notumu okuyan herkese bir mesajim var !, ictiginiz mekanda kafanizi kaldiriniz ve etrafiniza bir bakiniz , gordugunuz tum binalar EV!! hastasi var yaslisi var calismaya calisani var.
  Bas bas bagiramazsin, arabanin sesini manyak gibi acamazsin , toplumda toplu tasimada nasil bunlari rahatca yapmamaliysaniz , boyle kucuk semtler de yasayanlara da saygi gostericeksiniz. Biz size hala saygi gosteriyorsak sizde Moda nin sakinlerine saygi duymak zorundasiniz. Yoksa zaten birileriyle mutlaka birbirinize girersiniz, bu kacinilmaz. Tarlada icer gibi yasamaya devam ederseniz ya polislik olursunuz yada biriyle agiz dalasina dusersiniz.
  O Bira da bogazinizda kalir gitmez… saygili olun Guzelim Moda sakinlerine. 2 seneye kalmaz burdaki kafelerde teker teker kapanir bu ekomomik sartlarda , kahve ile hayat mi doner? . mekan sahiplerine de bol sanslar diliyoruz.

 5. Akif Miran diyor ki:

  Cok dogru tespitler ozellikle yesil alan konusunda ; emegi gecen herkese tesekkurler. Emre abi belgesel sonunda olmasi gerekeni en iyi sekilde ifade etmis.

 6. DMCA diyor ki:

  45 yasindayim, 39 yasinda Moda (semt olan) iyice sidik kokmaya baslayinca ve baska semtlerden goc alinca benim icinde gitme vaktim gelmisti. bende Ingiltereye tasindim. hala Modada yasayana Bol sabirlar

 7. İstanbullular Derneği diyor ki:

  11:06
  Belki değil, tam olarak yaptıkları şey o.
  Çok bilindik bir anadolu taktiğidir.
  Üstelik bu taktikleri,72 seneden beri uyguluyorlar
  İnsanları bir şekilde korkutup kaçırmak ve o bölgeye çökmek
  Yülsek sesle müzik dinlemek, en hafif bezdirme yöntemidir
  Bakın yakında oradaki mekan sahiplerine, tehdit ,şantaj,silahlı saldırı yapmaya başlayacaklar.
  Haberlerde izleyeceğiz.
  Fatih – Balat'da bir sürü insanın malına ,mülküne şiddet kullanarak çöreklendiler bile.
  Eminim oradaki işletme sahiplerini de tehdit ediyorlardır
  Bu eşkiyalar yüzünden ,binlerce iSTANBULLU, memleketini terketmek zorunda kaldı
  Maalesef kimse bununla ilgili çalışma yapmıyor
  Çünkü korkuyorlar.

 8. Kenan Etik diyor ki:

  Mesela moda sahilde bisey içip veya yedikten sonra insanları rahatsız etmek yerine saygı içinde orayı işin bitince temiz ve başkaları içinde yaşanılabilir bırakmak:)

 9. İstanbullular Derneği diyor ki:

  Fatih ,Taksim,Tarlabaşı,Kadıköy, Üsküdar ve hatta Adalar . . .
  Sadece 70 sene içerisinde mahvedildi ve tüketildi
  Yağmalandı, tahrip edildi.
  İstanbul'u ve İstanbul'un yerli halkını yokettiler.
  Elit, Beyaz Türk,Monşer diye alay ettikleri ve aslında pek çoğu sıradan insanlar olan İstanbulluları, kendi memleketlerinden kovdular veya uzaklaştırdılar.
  Bunu kim mi yaptı ?
  İstanbul'u,1950'den itibaren, anadolu'lu siyasetçiler ile o siyasetçilerin peşine takılan anadolu insanı bitirmiştir ( amiyane tabir ile )

  Bunun da adını koymak ve bunları konuşmak lazım artık .
  İstanbul'un da katilleri var anlayacağınız.
  İstanbul'un katilleri hala çalışıyor
  Şu an bile, can çekişen İstanbul'u sırtından bıçaklayıp ihanet etmeye devam ediyorlar.
  İstanbul'dan geriye kalan bir avuç şeyi de yoketmeye uğraşıyorlar
  Çünkü onlar , KENT'E ve KENTLİ olana düşmandırlar.
  Fakat, ne gariptir ki; onlar da yokettikleri kent'de yaşarlar.
  İstanbul'un mahvedilmesi ile ilgili daha bir ton şey yazılabilir ama ne fayda….
  İstanbul'u ve İstanbulluyu öldürdüler.

 10. Tuna Ayaz diyor ki:

  Hey gidi moda be.. hiç unutmam incir reçeli ilk çıktı orda bi sinemada bi kızla izlemiştik liseyi asar ara sokaklar tek başıma yürürdüm.. hep "ulan şurda 1+1 dairem olsun başka bişi istemem" hayalleri kurardım.. seviyorum seni moda ❤

 11. oktay parlak diyor ki:

  kartal dan kalkıp gidiyoruz, suriyeli görmediğim nadir yerlerden ki kartal da suriyeli çok az moda tarihi eser misali koruma altına alınmalı kadıköy de moda da neden araplar suriyeliler yok çünkü buradaki insanlar yüz vermiyor ve farklı bir kültürleri var. akp belediyelerine bir bakın ne arasanız var şükür chp belediyesinin bir ilçesinde oturuyorum. iki belediye arasında uçurum var. kartal ve şahin ile gezmek nedir yahu içindeki tiplere bakın her an silah çıkarıp vuracakmıiş gibi eşgaller

 12. çingis timuçin diyor ki:

  cem karacanın bir sözü….
  duvara astığın o çorapların sahibi geldi
  altına aldığın o kilimin sahibi geldi
  tabiki gençler angara havası çaldırıp oyniicak şu tipinize baksana savaş çıksa bankamatiğe koşup hesabı boşaltıp kaçacak tiplersiniz mnk, gene vatanı koruycak o beğenmediğiniz angara bebesi, tabiki gelip modaya yerleşecek, çalışacak mavi gözlü kızlarınızı akıp karısı edinecek.
  bundan ancak sabatayist beyaz türkler gocunur.

 13. BÜLENT UZUNOĞLU diyor ki:

  Yorum yapanlar Cihangir in 2000 li yıllarını bildiklerinden bişey zannediyorlar. 80 sonları ve 90 ortalarına kadar giremezdiniz özellikle geceleri…

 14. Murat Yılmaz Türk diyor ki:

  Modayı da öldürmüşler geçmiş olsun , modanın emekli eğitimli insanlarını kaçırdıktan sonra marjinal kesim peşinden ,it kopuk kesim , at hırsızı esnaf kılıklı yaratıklar gelir semtin içine ederler,

 15. Muhammet Furkan Akbaba diyor ki:

  Moda bence bir semt değil. Sokaklarin bile dahil edildiği Cafe, bar kısaca eğlence işletmesi gibi. Empatiden uzak, burnu dik insanların tamamen istila ettiği İstanbulun karma bölgesi.

 16. mefisto diyor ki:

  Varoşlardan gelenlermiş… O nice üniversite mezunu, kendini entelektüel sanan tiplerin iki bira içince varoşlardan daha varoş olduğuna yıllardır şahidim.

 17. Halil Basmacı diyor ki:

  Videodaki mekanları sokakları caddeleri parkları alanları gördükçe tek tek bütün anılarım gözümde canlandı ahh bee canım moda canım Kadıköy çok özledim

 18. Elifcan Duygun diyor ki:

  Keşke bir iki tane de geceleri uyuyamayan, kapılarının önüne kaka ve çiş yapılan, camlarına vurulup "Ablaaaağ buz ver ablaaağ buz ver" diye taciz edilen insanla röportaj yapsaydınız. Daha arka bahçesinde cinsel ilişkiye girilen insanları yazmadım. Onlarla ikinci üçüncü bölümü yaparsınız. Bir semtin sakinliğini kaybetmesi sizi neden bu kadar rahatsız ETMİYOR anlamıyorum? Moda'ya gelen insanlar entelektüel falan değil. Birikimli bir insan yaşadığı yere de saygı duyar. Moda sadece yenilen içilen ve tüketilen bir yer haline geldi. Bunda eski sakinlerinin de payı çok büyük. Modalılar elit ve kendisinden başka kimseyi istemiyor savı çok kocaman belgeselin süresine de söyleyenin ağzına da benim kulaklarıma da sığmıyor. Ne olur bunu bilimsel olarak kanıtlayın. Moda'da yaşayan insanların orada çimenlerde oturan gençlerle hiçbir derdi yok. Hatta uzunca bir süre özgürleşme alanı olarak da görüldü. Zaten İstanbullu diye bir şey yok 55'ten sonra. Kim kimi kime şikayet edecek? Planlama sürecinde böyle bir eğlence mekanı aksı yok ayrıca. Burası bir konut bölgesi. Bu dönüşüm sürecinde Moda kasabını, bakkalını, yufkacısını kaybetti. Zaten yeni yerlileri paket servisi kuşağı bunların hiçbir önemi yok. Moda'ya İstanbul'un İzmir'i demek de tam İstanbullu hareketi. Bilmediği bir ideali bir yere yapıştırmak :)) Burada en haklı kişi Emre Kınay. Yıllarca Moda'da yaşadım, teyzem ilk kafelerinden birini açtı. Önceki halini de şimdiki halini de biliyoruz. Çan sesi, baş örtülü açık kız grubu koyulup birlik mesajıyla kurtarılamayacak büyük bir sorun var burada. İşin komiği de şu: Modalılar elit ve "entelektüel" kesimi istemiyor ya, sonradan gelenler de Bağcılardan geleni istemiyor. E neden peki? Size bir sır vereyim mi sokaklarda gürültü varoş diye dışladığınız kesimin gelişiyle başlamadı 🙂 Herkese mutluluklar yeni Modasında.

 19. Zeldox diyor ki:

  daha pahalı olmalı moda. herkes gelmesin. parası olmayan gelmesin. bir çay 50 tl olmalı.parası olmayan ümraniye bagcılar esenlerde takılsın.

 20. MEHMET ÖZTÜRK diyor ki:

  sonradan moda ya gelmiş kendını modalı sayanların yorumlarıyla çekilmiş video , moda halkı deden babadan kalan dairelerinde yaşayan kendi halinde köpeğini gezdiren akşam eşiyle bomontide denizi seyrederken çayını içen asker emeklisi yada memur emeklisi insanlardı ,yeni gelenlerse sehirin hızını yaşayan heryere yakın olması dolayısıyla moda da daire almış kendini modalı sayan tiplerle doldu ,eski modalılar ya rahmetli oldu yada gürültüden kaçtı ,ben modalıyım diyen yeni tipler sen modalı değilsin sonradan gelmiş gıcık bir tipsin ,moda artık hızlı yaşamak isteyenlerin semti değişimden modada nasibini aldı…

 21. Kinyas Kayra diyor ki:

  evrende kendini hiç bir yere layık görmeyen megaloman, narsist kişiliklerin oluşturduğu yapay bir tabaka samimi değil bence.

 22. Murat AYDIN diyor ki:

  Kadıköy Moda, İstanbul'un göz bebeğidir. İstiklal ve Beyoğlu, Araplardan İranlılardan geçilmez oldu. Umarım burayı da ele geçirmezler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir