Makalenin içeriği mertur otel yalova hakkında konuşacak. mertur otel yalova ile ilgileniyorsanız, bu MER-TUR OTEL – Çiftlikköy / YALOVA makalesinde TravelInnAndSuites ile mertur otel yalova’yi tartışalım.

MER-TUR OTEL – Çiftlikköy / YALOVA içinde mertur otel yalova ile ilgili en doğru bilgileri sentezleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için mertur otel yalova dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Size en doğru bilgiyi getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  BANGALOV HOTEL' DE BİR GÜN TATİL KAÇ PARA TUTTU !! | En eksiksiz yalova bungalov evleri tatil ile ilgili tüm bilgiler

Konuyla ilgili bazı bilgiler mertur otel yalova

YALOVA ÇİFTLİKKÖY OTEL .

mertur otel yalova hakkında bilgi ile ilgili fotoğraflar

MER-TUR OTEL - Çiftlikköy / YALOVA
MER-TUR OTEL – Çiftlikköy / YALOVA

Okuduğunuz MER-TUR OTEL – Çiftlikköy / YALOVA hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, O zaman TravelInnAndSuites her gün hemen aşağıda güncelleyen diğer konuları arayabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

READ NOW  Selcukhan hotel 4* Beldibi/обзор отеля Сельчухан 4*/номера, территория #Турция#Кемер#Бельдиби | Yeni güncellenen selcukhan hotel hakkındaki bilgilerin özeti

mertur otel yalova ile ilgili bazı öneriler

#MERTUR #OTEL #Çiftlikköy #YALOVA.

sektörel haber merkezi,shm,sektörel,haber,merkezi,esnaf,sektör,olay tv,olay,tv,Çiftlikköy,mer-tur otel,mertur otel,alp akdemir,otel,yalova.

MER-TUR OTEL – Çiftlikköy / YALOVA.

mertur otel yalova.

mertur otel yalova hakkında travelinnandsuites.net sağladığı bilgilerle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. TravelInnAndSuites mertur otel yalova hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. kenan barkan diyor ki:

  ben egeyide gezdim böyle güzel bir otel görmedim madem böyle bir yerimiz var nediye bizler çok çok uzajklara gidelim ben şahsen tebrik ediyorum kardeşimizi babasının yolunda güzel bir yerlere geleceğini görüyorum böyle düşünmesi ve ileriyi görmesi çok çok güzel çok genç dinamik bir kardeşimiz ben güzel yerlere geleceğini biliyorum bahtı açık kazancı bol olsun

 2. Neba S. diyor ki:

  Bu otelin sahipi mi??
  Cok genc degil mi ???
  Masaallah.
  Basarilarinizin devamini diliyorum…
  Arkadasimiz gitmis cok begenmis😁😁😁😁
  Cok guzel bir hotele benziyor😁😁

 3. Turgut Bul diyor ki:

  Çok güzel tam bir aile ortamı personeller güler yüzlü çocuklar için güzel oyun alanları yeterince geniş bir ortam tavsiye ederim

 4. Kadir Tanriverdi diyor ki:

  Hayret bir şey. Hizmet kalitesi diye bir şey yok. En büyük kaydırakı olan ama maalesef çalışmayan bir kaydırak. Girişi 45 tl bu sadece giriş duşlar ekstra para 12 tl. Pilajlar ve havuz saat 7 de kapanıyor. Bayanlar gitinme kabinlerinden erkekler çıkıyor. Metal dolaplar pas leş. Yani kısacası burda tek düşünce para. Büfe kazık. Personalin çoğu suratsız. Kısacası tavsiye etmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir