Bu makalenin içeriği hafif bira hakkında açıklama sağlayacaktır. hafif bira hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Melis Fis – Uyku Yok (Official Video) makalesinde hafif bira’yi analiz edelim.

Melis Fis – Uyku Yok (Official Video) içindeki hafif bira ile ilgili en eksiksiz bilgilere genel bakış

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için hafif bira dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değeri getirme arzusuyla, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

hafif bira ile ilgili bazı bilgiler

Melis Fis performansı Uyku Yok © 2022 Sony Music Türkiye Yapımcı: Sony Music Türkiye Yapımcı: Özden Bora Söz-Müzik: Melis Fis Düzenleme: Sezer Dinç Perdesiz Gitar: Can Güneş Mix&Mastering: Utku Ünsal Prodüksiyon: Marangöz Film Yapım Yönetmeni: İmre Haydaroğlu Görüntü Yönetmeni Kurgu Renk: İmre Haydaroğlu Ekipman Kiralama: FSM Film Mekanı: Tarihi Galatasaray Hamamı Saç & Makyaj: Murat Oruç İlhan Şahin Zenne: YağmurNil Organizasyon, Alican Genç Yapım Şefi: Alper Benli Yapım Asistanı: Alican Canbolat Kamera Operatörü: Eyüp Can Kurt Kamera Asistanı: Furkan Şen Işık Şefi: Uğur Karaca Işık Grubu: Selçin Çelebi, Kerim Arda Koçan Oyuncular: Neden Olmasın Modeller, Oda Dans, Polina Chepurnova, Anastasiia Khrustalkova, Can Toprak, Ozan Aydemir Bazı süper kahramanların pelerini yoktur; Onlara BABA denir. Canım babama sonsuz teşekkürler… (Geceler benden usanana kadar Ben bütün yıldızları sayana kadar Sen gelip beni affedene kadar Uyku yok Uyku yok bana) Biraz konuşalım mı? Sesini duymadan uyumayı sevmem bilirsin Rüyalarımı güzelleştir Sarılıp barışalım mı? Darılsak da, bilirsin kollarında olmak isterim Sarayım, açtığım yaralar, Gururumuz avuçlarımızda Bir yanlış var, ikisi de bu hikayede yalnız Geceler benden bıkana kadar Bütün yıldızları say sen gelip beni affedene kadar Uyku yok Bana uyku yok Şişenin dibini görene kadar Altımdan yer kayıyor Sen gelip beni tekrar sevene kadar Uyku yok Uyku yok Beni kırdım Hatalar yaptım yaptım Hatalar Farkında olmadan canımı yaktım Kaçmaya çalıştım ama şimdi cezamı çekeceğim Yeter ki gitmesen burada kal Söz bu sefer yapmayacağım tantana yok Daha ne diyeyim Bana bir şans vermen için Şans Farklı Yerlerde aynı duygularla Gururumuz avucumuzda Bir yanlış ve ikisi de yalnız Bu hikayede Geceler benden bıkana kadar Ben bütün yıldızları sayana kadar Sen gelip beni bağışlayana kadar Uyku yok Bana uyku yok Ben görene kadar Şişenin dibi Yer altımdan kayana kadar Sen gelip beni tekrar sevene kadar Uyku yok Bana uyku yok ) ” .

READ NOW  2022 Zamlı Rakı Fiyatları ! | efe rakı fiyatları 2022 hakkında en eksiksiz bilgiyi sentezleyin

Görüntüler hafif bira içeriği ile ilgilidir

Melis Fis - Uyku Yok (Official Video)
Melis Fis – Uyku Yok (Official Video)

Okuduğunuz Melis Fis – Uyku Yok (Official Video) hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, Ardından travelinnandsuites.net her gün aşağıda yayınlanan daha fazla bilgiyi keşfedebilirsiniz.

READ NOW  Evde Etil Alkol Üretimi Part -2 (1. Damıtım) Distilasyon | alkol nasıl üretilir ile ilgili en ayrıntılı bilgilere genel bakış

Daha fazlasını burada görün

hafif bira ile ilgili anahtar kelimeler

#Melis #Fis #Uyku #Yok #Official #Video.

READ NOW  ICE AMERİCANO Nasıl yapılır. | En eksiksiz ıce americano yapımı hakkında genel bilgiler

Melis Fis,Uyku yok,melis fis uyku yok,çek vur,bir ömür daha,işin düşünce,dursaydı dünya,dur diyemem akustik,melis fis tiktok,tik tok,melis fis tik tok,ege balkız,melis fis,melis fıs,melis fıs ege balkız,melis fis ege balkız,bak bana,bana bak.

Melis Fis – Uyku Yok (Official Video).

hafif bira.

hafif bira içeriğiyle TravelInnAndSuites ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Travel Inn And Suites ‘ın hafif bira içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Ada Tehmezov diyor ki:

    Ben bu şarkıyı Duy beni de gördüm ve çok sevdim❤ en azı 20 defa bu şarkıyı dinledim❤ doğru aylar geçti ve ben şimdi yazıyorum😅

  2. nayeli lima diyor ki:

    The best way to learn a different language is to listen to music over and over again until you're finding yourself sing along.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir