Bu makalenin içeriği pidecioğlu geçit ile ilgili olacaktır. pidecioğlu geçit ile ilgileniyorsanız, bu Mehmet Yaşin ile Tarihi Pidecioğlu Fırını makalesinde TravelInnAndSuites ile pidecioğlu geçit’yi keşfedelim.

Mehmet Yaşin ile Tarihi Pidecioğlu Fırını içindeki pidecioğlu geçit ile ilgili içeriği ayrıntılı olarak özetleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

READ NOW  12 SAATTE PİŞİYOR 5 SAATTE BİTİYOR! | PAÇACI HÜSNÜ BURSA | Yeni güncellenen bursa işkembe hakkındaki bilgilerin özeti

Bu travelinnandsuites.net web sitesiyle, sizin için daha değerli veri için pidecioğlu geçit dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Doğam Restaurant | Kaynaklar / İzmir | Yeni güncellenen doğam restaurant buca kaynaklar ile ilgili bilgilere genel bakış

Konuyla ilgili bazı bilgiler pidecioğlu geçit

Bursa’nın meşhur yemeğinin doğduğu yer olan 150 yıllık Pidecioğlu fırını. Mehmet Yassin’in dediği gibi, “Bursa halkı tatlıyı çok sever. Tadına bakarsan sen de seversin.” Farklı türde cantik deneyebilirsiniz. PİDECİOĞLU Gateway İletişim: 0224 244 85 23 .

pidecioğlu geçit hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

Mehmet Yaşin ile Tarihi Pidecioğlu Fırını
Mehmet Yaşin ile Tarihi Pidecioğlu Fırını

Görüntülediğiniz Mehmet Yaşin ile Tarihi Pidecioğlu Fırını hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından Travel Inn And Suites her gün yayınlanan diğer konuları okuyabilirsiniz.

READ NOW  Ecuestria Girl Sonset Chimer | Yeni güncellenen sonset hakkında genel bilgiler

Burayı tıklayın

pidecioğlu geçit ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Mehmet #Yaşin #ile #Tarihi #Pidecioğlu #Fırını.

mehmet yaşin,pidecioğlu,Bursa (City/Town/Village),Turkey (Country),turkiye,pide,cantık.

Mehmet Yaşin ile Tarihi Pidecioğlu Fırını.

pidecioğlu geçit.

pidecioğlu geçit içeriğiyle TravelInnAndSuites ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net ‘ın pidecioğlu geçit içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Cüneyt İnce diyor ki:

    adı üstünde pidecioğlu pide yapıyor .cantık yapmıyor.iç malzeme yarısı kavrulmuş sogan yarısı kıymadan olur.ne biçim bursalısınız etlipide yapmışsınız🤣

  2. Gulipek Sanli diyor ki:

    Mumkunse hamuru nasil yaptiginizi soyleyebilir misiniz? Eksi maya mi? Sut konuyor mu yoksa sadece un, su, tuz ile hazirlanan mayali hamur mu? Tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir