Bu makale küçükçekmece nasıl gidilir hakkında açıklama sağlayacaktır. Yolcular Dere Tepe Düz Gitti

VLOG Ertan Turhan içindeki küçükçekmece nasıl gidilir ile ilgili içeriğe ayrıntılı bir bakış

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesinde, kendiniz için daha kullanışlı veriler için küçükçekmece nasıl gidilir dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Mersin Susanoğlu 5K Apart Pansiyon | pansiyon mersin ile ilgili en doğru içeriğe genel bakış

Konuyla ilgili bazı içerikler küçükçekmece nasıl gidilir

Küçükçekmece Marmaray’dan Metrobüs’e ulaşım çok zor | Yolcu Dere Tepe Düz Gitti | VLOG Ertan Turhan Avrupa yakasında Marmaray ve Metrobüs’ün kesiştiği Küçükçekmece’de iki hat arasındaki yaya geçidini inceledik. Garın tek taraflı çıkışı yolcuları nasıl etkiler? Bu durumun nedenini açıklıyoruz. #MarmarayKüçükçekmece #Marmaray #Metrobüs #Küçükçekmecemetrobüs Destek olmak için ➡️ www.youtube.com/ertanturhantv İş Görüşmeleri | İş ile ilgili sorularınız için : ertanturhantv@gmail.com .

READ NOW  Yedigöller Bungalov Evleri | bolu yedigöller bungalov hakkında en eksiksiz bilgileri sentezleyin

Bazı görüntüler küçükçekmece nasıl gidilir ‘in içeriği ile ilgilidir

Marmaray’dan Metrobüs’e Ulaşmak Çok Zor | Yolcular Dere Tepe Düz Gitti | VLOG Ertan Turhan
Marmaray’dan Metrobüs’e Ulaşmak Çok Zor | Yolcular Dere Tepe Düz Gitti | VLOG Ertan Turhan

Okuduğunuz Marmaray’dan Metrobüs’e Ulaşmak Çok Zor , Ardından, günlük güncellemeyi hemen aşağıda olan daha fazla konu arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

küçükçekmece nasıl gidilir ile ilgili birkaç öneri

#Marmaraydan #Metrobüse #Ulaşmak #Çok #Zor #Yolcular #Dere #Tepe #Düz #Gitti #VLOG #Ertan #Turhan.

marmaray,metrobüs,marmaray dan metrobüs e ulaşmak çok zor,küçükçekmece,küçükçekmece marmaray,küçükçekmece marmaray istasyonu,küçükçekmece marmaray istasyonu neden tek taraflı,yaya yolu,marmaray yaya yolu,metrobüs küçükçekmece,küçükçekmece metrobüse nasıl gidilir,küçükçekmece marmaray a nasıl gidilir,küçükçekmece marmaray durakları,küçükçekmece marmaray metrobüs,küçükçekmece marmaray metrobüs aktarma,küçükçekmece marmaray yol tarifi,küçükçekmece marmaray hattı.

READ NOW  Trabzon'un Yemekleri, Gezilecek Yerleri, Tarihi - Şenay Akkurt'la Hayat Bana Güzel | trabzon gezi rehberi hakkında en ayrıntılı bilgilere genel bakış

Marmaray’dan Metrobüs’e Ulaşmak Çok Zor | Yolcular Dere Tepe Düz Gitti | VLOG Ertan Turhan.

küçükçekmece nasıl gidilir.

küçükçekmece nasıl gidilir içeriğiyle Travel Inn And Suites ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net küçükçekmece nasıl gidilir hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Buğra Özdemir diyor ki:

  Her güm aynı yolu kullanıyorum abi ben ilk açıldıgı hafta durakta doğu girişi yapılacak yazıyordu ama o yazı kaldırıldı

 2. Dogukan Karatas diyor ki:

  Çok faydalı bir video olduğunu düşünüyorum Ertan bey..
  Şu anda durum nasıl acaba?
  Beylikdüzü tarafından gelince
  Yönlendirme levhaları vs. varmı K.cekmece metrobüs durağından Marmaray 'a..

 3. Caner Tezer diyor ki:

  Ertan Bey, çok güzel farkındalık sağlayacak bir video çekmişsiniz. Tebrik ederim.
  Buna benzer bir durum Ataköy İstasyonu'nda da mevcut. İstasyonun güneyinde metro inşaatı nedeniyle bir çıkış bulunmuyor. Bunun yerine kuzeyinden çıkarak, batı yönündeki üst geçite kadar yürüyüp, geçidi geçip tekrar doğu yönüne yürünmesi gerekiyor.

 4. Şenol Varış diyor ki:

  Kazlıçeşme İstasyonu'ndan Metrobüs'e ulaşım yürüyerek ulaşmak uzun sürer. Kazlıçeşme'den MR10 ile Zeytinburnu İstasyonu'na, MR11 ile Cevizlibağ Metrobüs'e ve MR20 ile Yenibosna İstasyonu'na gidebilirsiniz

 5. Kaan diyor ki:

  Ben bugün bu aktarmayı kullandım küçükçekmece metrobüsünden indikten sonra 700m kadar yürüyosunuz. Bence çok değil yürünür ama genede bu kadar uzun aktarma saçma tabi.

 6. Stalk Love diyor ki:

  Ben Yeşilkent te oturuyorum Marmaray ile Üsküdar'a gidicem küçükçekmece Marmaray hattını kullanicam umarım direk geçiş vardır Google maps 5-10 dakika yürüyüş mesafesi gösteriyor

 7. Okan Tüzün diyor ki:

  Merhaba, Küçükçekmece meydanından polis karakolunun oradan göl üzerindeki taş köprüden geçseydiniz o kadar yürümezdiniz 🙂 Ayrıca eski istasyon o indiğiniz eski alt geçidin oradaydı ve çokta güzeldi yeri. İleriye alındı E-5'e doğru ancak giriş sizinde bahsettiğiniz gibi içerde bırakıldı. Diğer çıkış yapılsa bile yine Metrobüse tam bir yol çıkmayacak ne yazık kı. Bunun yerine Metrobüs durağı birazcık geri alınabilir. Böylelikle Marmaray istasyonunun içinden bir merdivenle E-5 köprüsüne ve geri çekilen Marmaray durağına direk bağlandı sağlanabilir tek bir yürüyen merdiven ile.

 8. Sinan Namur diyor ki:

  Yazlığa giderken bu aktarmayı yapmam gerektiği için bu aktarmayı defalarce kez yaptım. Marmaray istasyonunun biraz ilerisinde bulunan alt geçit ile rayların karşısına geçip metrobüse geçilebiliyor. Derenin karşısına en kolay geçiş de benim de ilk aktarmamda sandığım gibi o eski köprü değil, yeni yapılan bir başka yaya köprüsü.

 9. ilhan kaplan diyor ki:

  Tam olarak araştırma yapmadan video çekmişsiniz. istasyonun batı çıkışı yapılamadı sebebi ise orada ki arazi ve mülk sahiplerinin dava açması, anlaşmaya yanaşmaması. Araziler alındıktan sonra diğer tarafa olacak.

 10. Hasan Uslu diyor ki:

  merhabalar ertan bey.marmara raydan ınınce saga degıl sola donmelıydınız.cunku dondugunuz yol sızı e5 kenarına cıkarır kı buda cok konforsuz bır yol.sola donmus olsaydınız 500mt ılerıde eskı ıstasyonun oldugu yerde alt gecıtten gecıp sag caprazda polıs karakolu onunden eskı fatıh taskopruyu gecınce shell ıstasyonu onunde metrobus…dedıgınız gıbı bazı seyler saka gıbı malesef menekse ıstasyon ıptal edılıp k.cekmece merkezden eskı yerınden bu uyumsuz yere yapıldı.soguksu ıstasyonu ıptal edılıp kanarya yonune kaydırıldı.yolcu yogunlugu gozetılmıstır desem floryaya 1km akvaryuma ıstasyon bakırkoy yesılyurt arasına ıstasyon.heralde buralar k.cekmece ve kanaryadan daha yogun yolcusu var….umarız bunun gıbı buyuk olceklı projelerın cırkınlestıren yanlarıda zamanla duzelır….ıga da 5 tl lık bagaj arabası tek nokta dovız degısım vede 2cay 2 sandvıc 87 tl olan yıyecek ıcecek alanları gıbı

 11. Ulu Gazi diyor ki:

  abi o Küçükçekmece marmararay dan yukarı çıkacaksın, eski tarihi hamamdan yukarı-pazar pazarının oradan , 20 dk cennet metrobüse yürüyeceksin, çok metruh bir yerden yürümüşsün

 12. Will see you soon diyor ki:

  Umarim birileri bunu gorur de gerekenleri yapar. Hic yakismiyor İstanbul gibi bir metropole. Simdi aslinda tam da bu yakisiyor yazıp kolayina kacanlar olacaktir. Ama kim istemez ülkesinde yasadigi sehir yer daha iyi imkanlara sartlara sahip olsun. Bu videonun cekilme amaci da budur sanirim. Herkes bikip bir yerlere kacarsa İstanbul'u kim duzeltecek durumu da olusuyor bir yerden sonra. Metrobus entegre edilirken tren istasyonu dusunulmedigi gibi istasyon tekrar acilirken de metrobus entegrasyonu bu noktada ihmal edilmis. Belki yerel yonetimlere bu konuda birseyler yazilsa etkili olabilir yoksa burdan anca kendimiz calip oynuyoruz mudahela edebilecek yetkiye sahip kisilerin izlemesi icin dua ediyoruz

 13. ÇINAR çınar diyor ki:

  Mr 11 ve mr 20 nolu hatlarla metrobüse, ulaşmak çok kolay. Birde o vidyoyu çekermisiniz. Yeninbosna ve zeytinburnundan bu hatlara ulaşmak çok kolay. Mr 20 yeninbosna yenikapı arası. Mr11 zeytinburnu kazlıçeşme.

 14. Gonca Gnc diyor ki:

  Izledim izlerken yoruldum bu yollara nasll dayanılır istanbul bu anlamda korkunç bunun hastalığı var yaşllgl var offf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir