Bu makalenin içeriği, bursa kendin pişir kendin ye mekanları ile ilgili açıklama bilgilerini güncelleyecektir. bursa kendin pişir kendin ye mekanları ile ilgileniyorsanız, bu Mangal Sevenler

Lagün Mangalbaşı & Cafe sentezleyin

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, kendiniz için daha kullanışlı veriler için bursa kendin pişir kendin ye mekanları dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Misi Yaşam'da zengin kahvaltı | Yeni güncellenen misi kahvaltı ile ilgili bilgilerin özeti

Paylaşım konuyla ilgilidir bursa kendin pişir kendin ye mekanları

“Bahar geldiyse doğada piknik ve mangal zamanı gelmiş demektir 😋 İstanbul’un mangal yapan yerlerini araştırmaya başladım.” dedim ve korona krizi vesilesiyle daha fazlasını keşfetmeden birlikte evlere girdik. Dışarı çıktığım son yer burasıydı. Evime çok yakın bir yer buldum Florya. Sizlerden de böyle uzay fikirleri vermenizi bekliyorum. Bugün geldiğimiz yer @lagunmangalbasicafe İstanbul Avcılar Mahallesi Gümüşpala Mahallesi’nde bulunuyor. Küçükçekmece gölü manzaralıdır.. Eşinizle, dostunuzla, ailenizle gelip kendi yemeğinizi yapabileceğiniz çok güzel bir mekan yapmışlar. ✔️Mekana girer girmez kasap bölümünden etlerinizi, meze bölümünden mezelerinizi seçebilirsiniz. ✔️Kafe bölümü ve mangal bölümü bulunmaktadır. ✔️Kafe bölümünün hafta sonu kahvaltısı çok güzel görünüyor. (Ayrıca nargile içmek için de bölüm vardır.) ✔️Mangal bölümünde her masanın ortasına mangal monte edilir ve her masanın kendine ait davlumbazı vardır. ✔️Fiyatlar muadillerine göre çok uygun ✔️Temiz bir mekandır. ✔️Geniş bahçe alanları mevcuttur. ✔️Çocuk oyun alanı mevcuttur. ✔️Otopark mevcuttur. .

READ NOW  AĞABABA İFTAR MENÜSÜ !! | Yeni güncellenen iftar menüsü fiyatları 2022 ile ilgili içeriği kapsar

Bazı fotoğraflar bursa kendin pişir kendin ye mekanları hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Mangal Sevenler | Lagün Mangalbaşı & Cafe
Mangal Sevenler | Lagün Mangalbaşı & Cafe

Lagün Mangalbaşı & Cafe hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından TravelInnAndSuites her gün yayınladığı daha fazla içerik keşfedebilirsiniz.

READ NOW  Serpme Kahvaltı nerede yapılır | serpmeköy trabzon köy kahvaltısı ile ilgili tüm içerik yeni güncellendi

Daha fazla haberi burada görün

bursa kendin pişir kendin ye mekanları ile ilgili bazı öneriler

#Mangal #Sevenler #Lagün #Mangalbaşı #amp #Cafe.

lagün mangalbaşı,mangalbaşı,ocakbaşı,et,piknik,doğada mangal mekanları,piknik mekanları,food,yemek,chef,corona,covid19,stayhome.

Mangal Sevenler | Lagün Mangalbaşı & Cafe.

bursa kendin pişir kendin ye mekanları.

bursa kendin pişir kendin ye mekanları içeriğiyle Travel Inn And Suites ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. TravelInnAndSuites bursa kendin pişir kendin ye mekanları hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Breathex diyor ki:

    Fiyatları uygun dediğin yerde kırmızı etin kilosu 185 lira, beyaz etin kilosu 75 lira. Mezeleri içecekleri söylemiyorum bile.

  2. Kartal Tibet diyor ki:

    Ne içici bişisin ya sanki çok matah bişimiş gibi her yerde rakı bardaklarını göstermese olmaz çoluk çocuk izliyoz işte.

  3. Murat Yilmaz diyor ki:

    İyi güzel hoş teşekkür ederiz bizim için değişik mekanları göstermiyorsun maalesef fiyatlar çok yüksek bira z daha uygun yerleri tercih etsen çok mutlu olucaz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir