Bu makalenin bilgileri limon dondurması tarifi tartışacak. limon dondurması tarifi hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Limon Dondurması Maraş Dondurmasına Rakip Oldu makalesinde limon dondurması tarifi’yi analiz edelim.

Limon Dondurması Maraş Dondurmasına Rakip Oldu içindeki limon dondurması tarifi ile ilgili içeriğe ayrıntılı bir bakış

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için limon dondurması tarifi dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Singapur’un Enfes Karidesli Makarnası Nasıl Yapılır? | deniz mahsüllü makarna nerede yenir ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

Konuyla ilgili bazı bilgiler limon dondurması tarifi

Adana’nın limonlu dondurması, Kahramanmaraş’ın meşhur Maraş dondurmasına rakip oldu. İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: ► Adana’nın Kozan ilçesindeki narenciye bahçelerinden toplanan limonların dondurma yolculuğu başladı. Üretici Neşet Yavuz, havaların ısınmasıyla üretimine başlanan limonlu dondurma için üreticilerin çalışmalara başlamasıyla birlikte geleneksel lezzetin Kahramanmaraş’ın “Maraş dondurmasına” rakip olduğunu söyledi. Atalarından miras kalan geleneksel lezzeti 3. kuşak olarak ürettiklerini söyleyen Yavuz, günde 1 tona yakın dondurma ürettiklerini söyledi. Adana ve ilçelerinin yanı sıra çevre illere de limonlu dondurma gönderdiklerini belirten Yavuz, “Limonu sadece tatlı ve içeceklerde değil, serinletici dondurma olarak da kullanıyoruz. Günde ortalama 1 ton üretim yapıyoruz. 15 Nisan’dan sonra gelen siparişlere yetişemiyoruz.”Kahramanmaraş ile daha rekabetçiyiz. Adana ve ilçelerine, Hatay bölgesine gönderiyoruz. Zamanla hedefimiz Kahramanmaraş’ta yer almak. Limonlu dondurma doğal bir üründür. Rendesi ile ayıklanır, limon tuzu ve zerdeçal ile rengini alır. Mevsiminde yaklaşık 3 ton limon kullanıyoruz.” #maraşdondurması #limondondurması #haber #sondakika #gündem ========================== ==== İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi ► İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri ► ► ► ► İhlas Haber Ajansı ile ilgili İhlas Haber Ajansına ulaşmak için ► .

READ NOW  5 Dakikada Kolay Bezelye Yemeği ve Yıldız Erişte Tarifi | 5 Dakikalık Yemekler | Yeni güncellenen bezelye yemeği refika ile ilgili bilgilere genel bakış

limon dondurması tarifi konusuyla ilgili bazı görüntüler

Limon Dondurması Maraş Dondurmasına Rakip Oldu
Limon Dondurması Maraş Dondurmasına Rakip Oldu

Okuduğunuz Limon Dondurması Maraş Dondurmasına Rakip Oldu hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, O zaman Travel Inn And Suites her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla içerik arayabilirsiniz.

READ NOW  Mantarlı Hindi Sote | En eksiksiz mantarli hindi kapama hakkında genel bilgi

Daha fazlasını görün

limon dondurması tarifi ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Limon #Dondurması #Maraş #Dondurmasına #Rakip #Oldu.

Haber,İhlas Haber Ajansı,iha,Ihlas News Agency,son dakika,iha youtube,haberler,gündem,siyaset,dondurma,maraş dondurması,limon dondurması tarifi.

Limon Dondurması Maraş Dondurmasına Rakip Oldu.

limon dondurması tarifi.

limon dondurması tarifi hakkındaki bilgilerle TravelInnAndSuites ‘ın size verdiği bilgilerle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net ‘ın limon dondurması tarifi içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir