Bu makalenin içeriği kompost tuvalet ne işe yarar hakkında tartışma sağlayacaktır. kompost tuvalet ne işe yarar arıyorsanız, bu KOMPOST TUVALET NASİL YAPİLİR /how to make compost toilet makalesinde TravelInnAndSuites kompost tuvalet ne işe yarar’yi açıklığa kavuşturalım.

KOMPOST TUVALET NASİL YAPİLİR /how to make compost toilet içindeki kompost tuvalet ne işe yarar ile ilgili en doğru bilgilere genel bakış

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu Travel Inn And Suites web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için kompost tuvalet ne işe yarar dışında bilgi ekleyebilirsiniz. travelinnandsuites.net web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en ayrıntılı bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Turkey, Istanbul Aquarium Florya (April 2022) 4K Walking | ıstanbul akvaryum ile ilgili tüm en iyi bilgiler

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir kompost tuvalet ne işe yarar

KOMPOST klozet yapımını çok merak edenler oldu bu video onlar için, reklam ve işbirliği için bmtbuslife@gmail.com #karavanyapimi, #komposttuvalet, #karavantuvaleti, .

Bazı görüntüler kompost tuvalet ne işe yarar konusuyla ilgilidir

KOMPOST TUVALET NASİL YAPİLİR /how to make compost toilet
KOMPOST TUVALET NASİL YAPİLİR /how to make compost toilet

Okuduğunuz KOMPOST TUVALET NASİL YAPİLİR /how to make compost toilet hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, Ardından, Travel Inn And Suites her gün yayınlanan diğer içeriklerin daha fazlasını aşağıda okuyabilirsiniz.

READ NOW  Türk Lirasının son 5 yılda değer kazandığı para birimleri | En doğru türk lirasından değersiz para birimleri ile ilgili içeriğe genel bakış

Burayı tıklayın

kompost tuvalet ne işe yarar ile ilgili birkaç anahtar kelime

#KOMPOST #TUVALET #NASİL #YAPİLİR #compost #toilet.

karavan,kompost,komposttuvalet,compost,composttoilet,karavanyapımı.

KOMPOST TUVALET NASİL YAPİLİR /how to make compost toilet.

kompost tuvalet ne işe yarar.

kompost tuvalet ne işe yarar hakkındaki bilgilerle Travel Inn And Suites ‘ın size verdiği bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Travel Inn And Suites ‘ın kompost tuvalet ne işe yarar içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. FİKRET AKPINAR diyor ki:

  Çok teşekkür ederim faydalı bir içerik oldu sadece bir sorum var katı atık karıştırma sisteminiz yok karıştırmaya ihtiyaç duyulmuyor gibi anlıyorum ben de hazır kompost vc var karıştırmasak problem olabiliyor zannedersem toprağın etkisi daha fazla ben kokanat kabukları kullanıyordum

 2. Murat Yaş diyor ki:

  Ben de tuvaleti yapmaya başladım. Üst ayırıcı kısmı için 3d yazıcı ile baskısını yaptırıyorum. Hazır tasarım buldum en azından silikon, boru ekleme vs olmayacak.

 3. Muhammed Özkan diyor ki:

  Karavanı sırf bu BoktanMeseleler için hayatim boyu tercih etmeyecegim 🤔

  Sizinki yine iyi Diğer Karavanımsılar
  Yatağa bitisik mutfakTezgahı Onuda 3cm tahta arkasi Tuvalet (Bok çakul Cungul çalkalanarak) 💩💩

  Muhakkak sizde Otobus tercih sebebiniz Domuz gibi Ayni yerde Ye Ic Sıç 5m2 olmasın diye Büyük araç Tercih etmissiniz 😎👍

 4. NARİN KAVURAN diyor ki:

  Elinize ağzınıza sağlık. Ben de ilerde karavan yapmayı istiyordum ve bir ara bayağı araştırmıştım karavan hayatını. Kompost tuvalet sadece karavan, köy evlerinde fln değil normal evlerde de herkes kullanmalı. Zaten küresel olarak iklim değişikliği ve aşırı tüketim yüzünden su sorunumuz var. Umarım her geçen gün daha da yaygınlaşır bu kompost tuvalet ve daha kapsayıcı olarak südürülebilir yaşam☘☘

 5. ufuk avci diyor ki:

  Naçizane size bedava bir kompost tavsiyem olacak.Yüzlerce yıl köy tuvaletlerinde kullanılan bir yöntem.Odun külü,tandır veya sobadan çıkarılıca kova veya eski yağ veya gaz tenekelerine konur kümür küreği ile tuvalete dökülürdü. Gelelim siz külü nereden bulacaksınız, memlekette her yer pide ve ekmek fırını dolu,herhalikarda küllerini döküyorlar.Hem kuru,hem mikroptan arınmış.Eskiden kül suyuyla çamaşır yıkarlarmış.Sizin tuvaletin yanlarındaki boşluğa göre sacdan bir hazne yaptırıp poşetle koyup dökebilirsiniz diye düşündüm.Yinede siz bilirsiniz.Farklı fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkürler. Rastgele

 6. Bikayıpyolcu diyor ki:

  Gayet başarılı bir video olmuş günümüz şartlarında insanlarımız eleştirmek için ekstra çabalar gösteriyorlar kompost tuvalet bir çok yeni karavancının merak ettiği bir konu ☺ çok iyi video olmuş teşekkürler 🤗

 7. Snm Klndr diyor ki:

  Selamlar, üstüne ekleyerek devam ettiğimizde 10 gün gibi bir süre kullanabiliyoruz, arada karıştırıp parçalıyor musunuz?

 8. Halil Dogarca diyor ki:

  Bokunu çıkardınız artık 😅 daha görsel videolar yapın daha çok izlenmek için hello people tarzı Baran tarzı çok hoş videolar yapabilirsiniz kimse sizin zçtğnız yerin videosunu izlemez yarıda bıraktım. Yaratıcılığınız bu mu yani?

 9. nadir sacar diyor ki:

  Bir döneme damga vura "nereye yapacaklar" sorusunun bütünüyle cevabı olmuş aslında. Nereye kısmıyla beraber nasıl, ne şekil, mantık ve yöntem biçimleriyle belgesel havasında bir anlatım.

 10. mustafa çınar diyor ki:

  Ben karavanimda tmc elektirikli luks marin buyuk taş tuvalet kullanıyorum evdeki ile ayni sadece alt kisminda bi macerator var çok memnunum. Bu arada hocam ben su kullanmadan temizlendigini düşünmüyorum. Bu benim kisisel düşüncem kendimi rahatsiz hissediyorum. Yapmış oldugunuz sistem gayet basarili ve mantıklı bu arada izmirdeyim birkac defa aracınızı karsiyakada gördüm birgun umarım denk geliriz.

 11. Ali SAHİN diyor ki:

  Karavanci olunca her meslekten biraz ustalik bilmek gerekiyor. Buda sizde var görünüşe göre. Tebrikler. Tekerinize taş deymesin yolunuz hep acik olsun

 12. Halil Ibrahiyim Oztekin diyor ki:

  çok güzel oldu eline sağlık. normal talaş kullan bence poşeti dönüşümlü olduğu sürece sorunsuz bir sistem.tuvalet kağdı daha pahalı hocam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir