Bu makale göynük kanyonu antalya hakkında net bilgiler sağlayacaktır. göynük kanyonu antalya ile ilgileniyorsanız, bu Kısa Kısa Türkiye: Göynük Kanyonu (Body Rafting) Kemer / Antalya makalesinde göynük kanyonu antalya hakkında bilgi edinelim.

Kısa Kısa Türkiye: Göynük Kanyonu (Body Rafting) Kemer / Antalya içindeki göynük kanyonu antalya ile ilgili içeriği en doğru şekilde özetleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

READ NOW  Kotor Deniz Kapısı ve Saat Kulesi (The Sea Gate and Clock Tower of Kotor - Градски торањ) | En doğru kotor saat kulesi ile ilgili tüm bilgiler

Bu TravelInnAndSuites web sitesiyle, kendiniz için daha değerli veri için göynük kanyonu antalya dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili paylaşım göynük kanyonu antalya

Kemer tatilinizde sıcaktan uzak serin sularda kanyon yürüyüşü yapmak ve şelalenin altında serinlemek istiyorsanız Göynük Kanyonu tam size göre. Kanyonda “Body Rafting” yapabilirsiniz. Kanyon boyunca yürürken zaman zaman kendinizi suyun akışına bırakıyorsunuz. Arazi araçları sizi girişten alır ve yaklaşık 1,5 km’lik bir sürüşle kanyon girişine getirir. 2020 fiyatları ile kişi başı 80 TL olarak gerçekleştirilebilen etkinlik için kask, can yeleği gibi ekipmanlar firma tarafından karşılanıyor. Kanyonda herhangi bir zaman kısıtlamanız yok, dilerseniz kanyonun ziyarete kapanana kadar burada vakit geçirebilirsiniz. Antalya’nın kavurucu sıcağını gün boyu kesinlikle hissetmiyorsunuz. .

READ NOW  Eng vaxshiy 10 ta baliq turlari/Энг вахший 10 та балик турлари | balik turlari için yeni güncellenen içeriğe genel bakış

göynük kanyonu antalya hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

Kısa Kısa Türkiye: Göynük Kanyonu (Body Rafting) Kemer / Antalya
Kısa Kısa Türkiye: Göynük Kanyonu (Body Rafting) Kemer / Antalya

Okuduğunuz Kısa Kısa Türkiye: Göynük Kanyonu (Body Rafting) Kemer / Antalya hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, O zaman travelinnandsuites.net her gün aşağıda yayınladığı diğer birçok konuya bakabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

READ NOW  Alara Çayı'nda harika bir gün | alara çayı nerede bilgisine en eksiksiz genel bakış

göynük kanyonu antalya ile ilgili öneriler

#Kısa #Kısa #Türkiye #Göynük #Kanyonu #Body #Rafting #Kemer #Antalya.

Keşke Burada Olsaydın,Keske Burada Olsaydin,KBO,KBOtv,MKO,Mustafa Kemal Öztürk,Mustafa Kemal Ozturk,Rahat Adam,Rahat Adam Yapım,Tatil,Seyahat,Gezi,Göynük Kanyonu,Goynuk Canyon,Kanyon,Canyon,Canyoning,Rafting,Body Rafting,Şelale,Göynük,Goynuk,Kemer,Antalya,Tekirova,Waterfall,Adventure,Zipline,Trekking,Likya Yolu,Likya Road,Göynük Yaylası,Goynuk Plateau,Offroad,Turquoise,Turkuaz Su,Dere,Vadi,Göl,Serin Sular,Buz gibi su,Kaynak,Kaya Tırmanışı,Kaya Atlayışı.

Kısa Kısa Türkiye: Göynük Kanyonu (Body Rafting) Kemer / Antalya.

göynük kanyonu antalya.

göynük kanyonu antalya bilgisiyle TravelInnAndSuites sizin için güncellenen bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. TravelInnAndSuites ‘nin göynük kanyonu antalya içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. meva yanik diyor ki:

    açıklama metninizde merak ettiğim telefon yanımıza almalı mıyız alırsak suya dayanıklılık gerekir mi, çocuklar için yaş aralığı gibi detay bilgilerde paylaşılabilir mi teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir