Makalenin içeriği ankara pursaklar serpme kahvaltı hakkında konuşacak. ankara pursaklar serpme kahvaltı hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Keyf-i Bahçe’de doğanın keyfini çıkarın! makalesinde ankara pursaklar serpme kahvaltı’yi keşfedelim.

Keyf-i Bahçe’de doğanın keyfini çıkarın! içindeki ankara pursaklar serpme kahvaltı ile ilgili bilgilere ayrıntılı olarak genel bakış

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesi ile kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için ankara pursaklar serpme kahvaltı dışında bilgi ekleyebilirsiniz. TravelInnAndSuites sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değere hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  CEMİL USTA - NİLÜFER/BURSA - SEKTÖR ÖZEL | bursa cemil usta ile ilgili tüm en ayrıntılı bilgiler

Bazı açıklamalar ankara pursaklar serpme kahvaltı ile ilgilidir

2011 yılından beri Ankara’nın Pursaklar semtinde hizmet veren Keyf-i Bahçe, şehrin gürültüsünden uzak, doğa ile iç içe olabileceğiniz harika bir dinlenme yeri. 3 bin 500 metrekare alanda hizmet veren Keyf-i Bahçe’de ailenizle, dostlarınızla ya da misafirlerinizle vakit geçirebilir, leziz menünün tadını çıkarabilirsiniz. Bu geniş alanda çocuklar için de keyifli noktalar bulunuyor. Yoğun iş günlerinin stresini atmak ve çocuklarınıza vakit ayırmak istiyorsanız mekanın oyun alanları ve mini hayvanat bahçesi sizleri bekliyor. Keyf-i Bahçe’nin tadını sadece yazın değil kışın da çıkarmak mümkün. Mekanda kışın soba yakılabilen on altısı kapalı, on üçü açık olmak üzere yirmi dokuz kamelya bulunmaktadır. Ayrıca tüm toplantı ve yemekli organizasyonlar iki yüz metrelik kapalı salonda yapılmaktadır. Dillere destan kahvaltısı, kuzu kavurma (çubuk kebap) ve ızgara çeşitleri, kiloluk et mangal ve özel tavasıyla Keyf-i Bahçe leziz ziyafetlerin adresi olarak sizleri bekliyor. Tatlılar arasında şefin özel sosları ile hazırlanan kabak tatlısını mutlaka tatmanızı öneririz. Havalimanı yolu üzerinde oldukça kolay bir konuma sahip olan 120 araçlık otopark ve ücretsiz vale hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

READ NOW  Erdek Apostol bahçe | apostol erdek ile ilgili en ayrıntılı bilgilere genel bakış

ankara pursaklar serpme kahvaltı içeriği ile ilgili resimler

Keyf-i Bahçe’de doğanın keyfini çıkarın!
Keyf-i Bahçe’de doğanın keyfini çıkarın!

Görüntülediğiniz Keyf-i Bahçe’de doğanın keyfini çıkarın! hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, O zaman travelinnandsuites.net her gün aşağıda yayınladığı diğer bilgileri arayabilirsiniz.

READ NOW  Şahin Tepesi Restaurant RİZE HD Çekim TULUM | rize şahin tepesi hakkında genel bilgiler en doğru olanıdır

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

ankara pursaklar serpme kahvaltı ile ilgili bazı öneriler

#Keyfi #Bahçede #doğanın #keyfini #çıkarın.

[vid_tags].

Keyf-i Bahçe’de doğanın keyfini çıkarın!.

ankara pursaklar serpme kahvaltı.

ankara pursaklar serpme kahvaltı bilgisiyle Travel Inn And Suites ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. ankara pursaklar serpme kahvaltıTravel Inn And Suites hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Güloanne Mutfakta Gülten diyor ki:

    Kahvaltısı çok zengin ortamı çok otantik Çocuklar düşünülmüş lezzetleri muhteşem. Güler yüzlü çalışanları ile gidilesi güzel bir mekan. Ben çok memnun ayrıldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir