Makalenin içeriği bursa iskender meşhur hakkında konuşacak. bursa iskender meşhur ile ilgileniyorsanız, bu Kebapçı iskender / Bursa makalesinde bursa iskender meşhur’yi Travel Inn And Suites ile netleştirelim.

Kebapçı iskender / Bursa içindeki bursa iskender meşhur ile ilgili bilgilerin ayrıntılı bir özeti

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu Travel Inn And Suites web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için bursa iskender meşhur dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye hizmet etmeyi umuyoruz, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

READ NOW  10 Dakikada Pişen 4 Malzemeli Balayı Kurabiyesi 🔝 Bağımlısı Olacağınız Lezzet 🤤 | balayı pastası tarifi ile ilgili tüm en iyi bilgiler

Konuyla ilgili içerik bursa iskender meşhur

Bu videoyu YouTube Video Editor (ünlü iskender kebabı) ile oluşturdum.

bursa iskender meşhur hakkında bilgi ile ilgili resimler

Kebapçı iskender / Bursa
Kebapçı iskender / Bursa

Öğrendiğiniz Kebapçı iskender / Bursa hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, O zaman travelinnandsuites.net her gün her gün yayınladığı diğer birçok makaleye bakabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

bursa iskender meşhur ile ilgili öneriler

#Kebapçı #iskender #Bursa.

READ NOW  Dünya'nın En Kolay Tatlı Tarifi - Az malzeme ile kısa sürede - Nefis Yemek Tarifleri | muhallebi milföy için yeni güncellenen içeriğe genel bakış

YouTube Düzenleyici,İskender Kebap (Food),bursa,bursa turkey,bursa iskender,famous iskender kebab,Food (TV Genre).

Kebapçı iskender / Bursa.

bursa iskender meşhur.

bursa iskender meşhur hakkındaki bilgilerle Travel Inn And Suites sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net bursa iskender meşhur hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Osman Küçük diyor ki:

  Bu videoda gösterilen yere bir kere iftar için gittim bir daha da gitmem, belki her zaman öyle değildir ama gittiğim akşam kebap kanlı dinlenmemiş bir etten yapılmıştı, arkadaşımla aç olduğumuz halde bile zar zor yiyebildik. Avm lerdeki iskender ekspress bile bundan daha iyiydi. Tiyatronun oradaki dükkanı hiç denemedim ama bir kere de orada deneyecem.

 2. mustafa ağdemir diyor ki:

  Bizde Bursa'ya gittiğimizde burada tarihi Bursa kebapçısı varmış diye sorduk bize bu mekanı tarif ettiler bizde üç arkadaş gittik fiyatı tam hatırlamıyorum ama galiba 200 TL ye yakın bir hesap ödedik lezzet ise İstanbul da herhangi bir yerde yiyeceğiniz normalin çok altında bir lezzet inanın hiç memnun kalmadık arkadaşlarada sordum onlarda tadı hiç beğenmediler maalesef tavsiye edemiyorum.

 3. Gezen Adam diyor ki:

  Bursa'ya gidip de İskender Döner yemeden dönen var mıdır? Belki vardır. Kim bilebilir? Bursa'ya gidenlere benim naçizane bir önerim olacak : Tarihi İskendercide döner yemeden dönmeyin.. 🙂

 4. Terezia Gavalierova diyor ki:

  Wonderful share my dear Angel
  Have a fantastic day
  Happiness & Love to you .
  Have a great time my dear Angels .<3*
  Greetings & my best wishes to you
  Yours Terka

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir