Bu makale içeriğinde ıslama nasıl yapılır tartışacak. ıslama nasıl yapılır hakkında bilgi ediniyorsanız, bu KASTAMONU( TAVUKLU ) BANDUMASI-ISLAMA TARİFİ makalesinde travelinnandsuites.net ile ıslama nasıl yapılır konusunu tartışalım.

KASTAMONU( TAVUKLU ) BANDUMASI-ISLAMA TARİFİ içindeki ıslama nasıl yapılır ile ilgili bilgilere ayrıntılı olarak genel bakış

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için ıslama nasıl yapılır dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Fındıklı Kurabiye Nasıl Yapılır? Çay Saati için Un Kurabiyesi Tadında Ağızda Dağılan Kurabiye Tarifi | En doğru ağızda dağılan fındıklı kurabiye ile ilgili genel bilgiler

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir ıslama nasıl yapılır

Kastamonu’nun geleneksel lezzetlerinden Banduma ile karşınızdayım. Genelde hindi eti ile tercih edilir ama kümes hayvanları en kolay ulaşılabileni olduğu için ben tavuk eti kullanarak yaptım, hem damağımı hem de soframızı şenlendirdim. Şimdi senin sıran. Hemen MALZEME LİSTESİNİ vereyim: -Ben tavuğun but ve göğüs kısımlarını kullandım. Hem daha lezzetli oluyor hem de rendelendiğinde yemeğe görsellik katıyor. -Tavukları kaplayacak kadar su -4 adet şebit (köy yufkası, köy ekmeği…) -150 gr eritilmiş tereyağı -1 su bardağı iri dövülmüş ceviz -karabiber,tuz ABONE OLMAK İÇİN: TAKİP ETEBİLECEĞİNİZ DİĞER SOSYAL MEDYA HESAPLARIM KANAL FACEBOOK: – .

READ NOW  Revani I Arda'nın Mutfağı | şam tatlısı arda türkmen ile ilgili tüm bilgiler doğru

ıslama nasıl yapılır hakkında bilgi ile ilgili resimler

KASTAMONU( TAVUKLU ) BANDUMASI-ISLAMA TARİFİ
KASTAMONU( TAVUKLU ) BANDUMASI-ISLAMA TARİFİ

Okuduğunuz KASTAMONU( TAVUKLU ) BANDUMASI-ISLAMA TARİFİ hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, O zaman Travel Inn And Suites her gün hemen aşağıda yayınlayan diğer makaleleri arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

READ NOW  Akveren Makarna restaurant | رستورانگردی در استانبول | معرفی رستوران در کادیکوی استانبول | makarna restaurant istanbul ile ilgili yeni güncellenen bilgilere genel bakış

ıslama nasıl yapılır ile ilgili öneriler

#KASTAMONU #TAVUKLU #BANDUMASIISLAMA #TARİFİ.

banduma,kayseri,hamur işi,banduma safranbolu,kastamonu usulü banduma,banduma tarifi nurselin mutfağı,banduma nerenin yemeği,banduma nereye ait,banduma hangi yörenin yemeği,banduma yufkası nasıl kesilir,nefis yemek tarifleri banduma,banduma nasıl yapılır,tavuklu banduma,ISLAMA,yufka,tavuk,Kastamonu Banduması,banduma yemeği nasıl yapılır,banduma tarifi,yemek tarifleri,sofra,ikramlık,kolay yemekler,nefis,BANDUMA,BANDUMA NASIL YAPILIR,ıslama banduma,banduma-ıslama.

KASTAMONU( TAVUKLU ) BANDUMASI-ISLAMA TARİFİ.

ıslama nasıl yapılır.

ıslama nasıl yapılır bilgisiyle travelinnandsuites.net sizin için güncellenen bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. TravelInnAndSuites ıslama nasıl yapılır hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. mistimusti diyor ki:

  Kastamonulu olanları göreyim.😃❤️
  👇👇
  Aslında ıslama Azdavaylılarınmış bizim ailemizde oradan öğrenmiş. Çok güzel oluyor. Bugün bizde yapıyoruz.

 2. Nihal Etik Yemek Tarifleri diyor ki:

  Harikasiniz ve yine yöresel bir yemek tarifi verdiniz 😍Ellerinize emeğinize sağlık Mehtap hanimcim öyle cevizli falan harika 👍 oldu

 3. Betülün Mutfak Aşkı diyor ki:

  Kesinlikle çok lezzetli bir yemek bence tam benim damak tadıma göre ellerinize sağlk 👌👌👌👌

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir