Makale, içeriğinde izmir karşıyakada gidilecek mekanlar hakkında açıkça konuşacak. Walking tour in Izmir, Turkey 2021

4K Izmir, Turkey içindeki en doğru izmir karşıyakada gidilecek mekanlar ilgili içeriğe genel bakış

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu TravelInnAndSuites web sitesiyle, sizin için daha değerli veri için izmir karşıyakada gidilecek mekanlar dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, En ayrıntılı bilgiyi size getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  KOCAELİ - HOBBİT KÖYÜ ‘nü GÖRDÜNÜZ MÜ? - ORMANYA ve MAŞUKİYE ’yi GEZİYORUM! | En eksiksiz ormanya kahvaltı yerleri ile ilgili genel bilgiler

Bazı açıklamalar izmir karşıyakada gidilecek mekanlar ile ilgilidir

#walkingtour #izmir #karşıyaka Traveling Turkey ile İzmir Karşıyaka yürüyüş turu Bu videomda sizlere İzmir’in en hareketli ve güzel bölgelerinden biri olan Karşıyaka’yı tanıtıyorum. Harika ve modern alışveriş merkezlerinden, doğayla ve modern mimariyle iç içe parklarından, muhteşem sahillerine ve gezinti yollarına, hatta vapur yolculuğuna kadar Karşıyaka’nın her yerini tanıtıyorum. İyi günler… 🇹🇷 🇬🇧İzmir’in en canlı ve güzel bölgelerinden biri Karşıyaka’dır. Bu video boyunca modern alışveriş merkezlerini, harika parkları ve cıvıl cıvıl iskeleleri görecek, hatta Karşıyaka açıklarından kalkan vapurla İzmir Yarımadası’nı boydan boya dolaşacaksınız. İyi seyirler… 🌐Daha fazla seyahat önerisi için lütfen bu videoyu beğenin ve beni desteklemek için kanalıma abone olmayı düşünün, yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum, İyi seyirler😊 🎶Müzikler: Creative Commons — Atıf 3.0 Unported — CC BY 3.0 Ücretsiz İndirme / Akış: Roa Creative Commons tarafından Audio Library Lights tarafından tanıtılan müzik — Atıf 3.0 Taşınmayan — CC BY 3.0 Ücretsiz İndirme / Akış : Audio Library tarafından tanıtılan Müzik 📍Instagram @turkiyeyigeziyoryt .

READ NOW  Efsane Esnaf Lokantası Yemekleri. Pehlivan Et Lokantası, Sakarya | sakarya yöresel yemekleri hakkında yeni güncellenen içeriğe genel bakış

Görüntüler izmir karşıyakada gidilecek mekanlar içeriği ile ilgilidir

Karşıyaka'da Gezilecek En Güzel 7 Yer | Walking tour in Izmir, Turkey 2021 | 4K Izmir, Turkey
Karşıyaka'da Gezilecek En Güzel 7 Yer | Walking tour in Izmir, Turkey 2021 | 4K Izmir, Turkey

Walking tour in Izmir, Turkey 2021 , Ardından, Travel Inn And Suites her gün yayınlanan daha fazla bilgiyi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

READ NOW  YENİ EV ALMIŞIZ GİBİ TAŞ ODAYA YAKIŞIR BAHÇE DÜZENLİYORUZ | TATLI PATATESLERİMİZ OLMUŞ | KÖY HAYATI | sepetli bahçe hakkında en doğru bilgilere genel bakış

Yeni bilgi için burayı tıklayın

izmir karşıyakada gidilecek mekanlar ile ilgili öneriler

#Karşıyaka39da #Gezilecek #Güzel #Yer #Walking #tour #Izmir #Turkey #Izmir #Turkey.

izmir,izmir turkey,izmir city,izmir vlog,izmir walking tour,izmir city tour,izmir 4k,walking in izmir,izmir city 4k,izmir walk,walking izmir,izmir city walk,izmir kordon,izmir beach,izmir karşıyaka,karşıyaka izmir,karşıyakada gezilecek yerler,Türkiye’yi Geziyorum.

Karşıyaka'da Gezilecek En Güzel 7 Yer | Walking tour in Izmir, Turkey 2021 | 4K Izmir, Turkey.

izmir karşıyakada gidilecek mekanlar.

izmir karşıyakada gidilecek mekanlar içeriğiyle Travel Inn And Suites ‘ın sağladığı, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. travelinnandsuites.net izmir karşıyakada gidilecek mekanlar hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

  1. GÜRKAN EMECAN diyor ki:

    Bence artık bir dron ve Fujifilm X-T4 alma zamanı gelmiş.IBIS ve 4K dron çekimleri ile sarsıntılar ve gürültüler epeyce azalır. Açılar daha da iyileşir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir