sakarya kamp yerleri bu makalede açıklığa kavuşturulacaktır. 4 Ayaklı Dostumuz Kampta makalesinde travelinnandsuites.net ile sakarya kamp yerleri’yi analiz edelim.

KampYapsak: Poyrazlar Gölü, Sakarya – Kamp alanı incelemesi

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu travelinnandsuites.net web sitesiyle, sizin için daha yararlı anlayışa sahip olmak için sakarya kamp yerleri dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Travel Inn And Suites web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en doğru değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

READ NOW  Yeni metroyla İstanbul Havalimanı'na nasıl, kaç dakikada gidilir? | En doğru avcılar a nasıl gidilir ile ilgili tüm içerik

sakarya kamp yerleri ile ilgili içerik

İstanbul’a yakın kamp alanları listemizdeki bir diğer yer ise Poyrazlar Gölü. Tam olarak başlamadan normalleşmeye ulaşılabilir. Kamp yapmaya yeni başlayanlar için de idealdir. Bonus: Küçük tefecimiz 4 ayaklı arkadaşımız Rita ilk kampına geliyor. 💥GÜNCELLEME: Pandemi kısıtlamaları kapsamında tabiat parkında kamp yapmak yasaktır. Tabiat parkının girişinde karavan kampı olan alanda kamp kurabilirsiniz. Yeni ve en alakalı alanlar hakkında bilgi edinmek için bildirimleri açın ve bizimle birlikte keşfedin. 👍🏼⛺ Instagram: .

READ NOW  Tarihi Aspendos Köprüsü | tarihi aspendos köprüsü hakkında en doğru bilgiyi özetleyin

Bazı resimler sakarya kamp yerleri konusuyla ilgilidir

KampYapsak: Poyrazlar Gölü, Sakarya - Kamp alanı incelemesi | 4 Ayaklı Dostumuz Kampta
KampYapsak: Poyrazlar Gölü, Sakarya – Kamp alanı incelemesi | 4 Ayaklı Dostumuz Kampta

Okuduğunuz KampYapsak: Poyrazlar Gölü, Sakarya – Kamp alanı incelemesi , Ardından travelinnandsuites.net her gün aşağıda yayınladığı daha fazla bilgi arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

บsakarya kamp yerleri ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#KampYapsak #Poyrazlar #Gölü #Sakarya #Kamp #alanı #incelemesi #Ayaklı #Dostumuz #Kampta.

kamp alanı inceleme,kamp alanı,kamp alanları,istanbul’a yakın kamp alanları,istanbul’a yakın kamp yerleri,poyrazlar gölü,poyrazlar kamp,sakarya,sakaryada kamp,kamp,kamp alan,çadır kampı,kampyapsak,kamp yap,kamp yapsak,çadır kamp alanları,kamp hayatı,yaz kampı,istanbul’a yakın kamp alanları 2020,kamp yeri,kamp yerleri türkiye,kamp yeri önerileri,decathlon çadır,decathlon,camp,camping,kamping.

READ NOW  Kaş'ın Bilinmeyen Sahili Üzüm İskelesi | Kamp Karavan Rotaları | Deneme Tahtası | kaş ücretsiz kamp alanları ile ilgili tüm içerik ayrıntılı olarak

KampYapsak: Poyrazlar Gölü, Sakarya – Kamp alanı incelemesi | 4 Ayaklı Dostumuz Kampta.

sakarya kamp yerleri.

sakarya kamp yerleri hakkındaki bilgilerle Travel Inn And Suites sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Travel Inn And Suites sakarya kamp yerleri hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. kedilitattoostudio diyor ki:

  eski video ama gene de belki izleyen olur diye yazayım : pek tercih etmediğim kamp alanıdır ama bazen işe yarar… yani kefken kerpe civarlarında çok daha güzel koy kamp alanları var. neyse… 🙂 poyrazlar festivaller dışındaki zamanlarda gayet temizdir ama sağolsun gençler içine edip gidiyorlar… Odun ihtiyacınızı oradan da temin edebilirsiniz tabii ama hangi ağacı dalı keseceğinizi bilmeniz gerekir. gidip yaş ağaçları kesmeyin. sakarya içindeki oduncularda çuvalını 25 tlye alabilirsiniz. çam alırsanız 2 akşam 1 çam 1 meşe alırsanız (çuval yani 🙂 ) 4 akşam çok rahat işinizi görür ortalama bir kamp ateşi için… wc alternetifleri var tabii milletten uzak bir yer bulursanız poşet kova falan :D:D
  hepinizi iyi kamplar 🙂

 2. Eren Dogan diyor ki:

  Merhaba, Google da kampların 1günlük olduğu görevlilerin sabah gelip çadırların kaldırılmasını istediğine dair şeyler yazıyor. Uzun süreli (3-4günlük) kamp yapılabiliyormu?

 3. Neriman Canlı diyor ki:

  Size güvenip geldim şu an ordayım girişteki adam girerken kamp yasak sabah 10:00 olmadan çadırı toplayın kontrole geliyorlar diyip giriş için epey para aldı.Moralimiz bozuldu sabah erken kalkmak zorundayız şimdi.Cidden size güvenip gelmiştik

 4. B Salih diyor ki:

  Doğa olarak çok güzel ancak işletme olarak maalesef berbat bir yer. 30 tl ücrete elektrik bile verilmiyor. Zaten günübirlik araç girişi 15 tl. Merkeze yakın olduğu için günübirlik gelenler çok. Özellikle Suriye asıllı vatandaşlar çok geliyor ve çok gürültüli oluyor.

  Bu arada Sakarya ya çok geliyorsunuz Sakarya girişinde önünüzü keserim 😂😂

  Akyazı Açelle yaylası, hendek dikmen yaylası, sapanca soğucak yaylasını da değerlendirebilirsiniz. Bunun haricinde Düzce Güzeldere şelalesinde de kamp alanı/işletme var. Orayı da deneyin derim.
  Sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir